Träningsmatcher 2018

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-01-19 19:00 Örebro SK - FC Linköping City Behrn Arena
2018-01-20 13:00 Malmö FF - Fremad Amager Malmö IP
2018-01-20 13:00 IFK Göteborg - Ålborg Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-01-20 14:00 IK Frej Täby - AIK Vikingavallen/Täby IP 1
2018-01-20 14:00 Jönköpings Södra IF - Husqvarna FF Herr Tipshallen Elmia, Jönköping
2018-01-20 14:00 IK Sirius FK - GIF Sundsvall Lötens IP Konstgräs
2018-01-20 14:00 IF Brommapojkarna - Hammarby Grimsta IP 1
2018-01-20 15:00 IF Elfsborg - Sarpsborg Borås Arena, Borås
2018-01-20 16:00 Athletic Eskilstuna - Eskilstuna City FK Tunavallen
2018-01-23 18:00 BK Häcken - Utsiktens BK Bravida Arena
2018-01-23 19:00 Örebro SK - Karlslunds IF HFK Behrn Arena
2018-01-24 13:00 GIF Sundsvall - Östersunds FK Nordichallen
2018-01-24 19:00 Örebro SK - Rynninge IK Behrn Arena
2018-01-25 16:00 IK Frej Täby - Dalkurd FF Vikingavallen/Täby IP 1
2018-01-26 18:30 Malmö FF - Flora Tallinn Malmö IP
2018-01-26 18:30 Östers IF - Husqvarna FF Herr Tipshallen, Växjö
2018-01-27 13:00 Degerfors IF - Carlstad United BK Stora Valla B-plan
2018-01-27 13:00 AIK - Inter Åbo Skytteholms IP 1
2018-01-27 14:00 Trelleborgs FF - IFK Värnamo Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
2018-01-27 15:00 BK Häcken - Sarpsborg Bravida Arena
2018-01-27 15:00 Helsingborgs IF - Mjällby AIF Vikvalla
2018-01-27 15:00 Norrby IF A-laget - IS Halmia Borås Arena, Borås
2018-01-27 15:00 IK Sirius FK - IF Brommapojkarna Lötens IP Konstgräs
2018-01-27 16:00 Halmstads BK - Falkenbergs FF A-Herr Skedalaheds IP 3
2018-01-27 16:00 IFK Göteborg - Stabaeck Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-01-27 16:00 Athletic Eskilstuna - Karlslunds IF HFK Tunavallen
2018-01-28 11:00 Gefle IF FF - Team TG FF Gavlevallen
2018-02-01 18:00 Örgryte IS FF A-lag - Sävedalens IF Hammarviken Arena
2018-02-02 17:00 Norrby IF A-laget - Fredrikstad Borås Arena, Borås
2018-02-03 13:00 Degerfors IF - IK Brage Stora Valla B-plan
2018-02-03 13:00 Landskrona BoIS A - Lunds BK Senior Landskrona IP A-plan
2018-02-03 13:00 IFK Värnamo - Husqvarna FF Herr
2018-02-03 13:00 Djurgården - HJK Helsingfors Vikingavallen 1
2018-02-03 14:00 Falkenbergs FF A-Herr - IK Oddevold Kristineslätt IP 5
2018-02-03 14:00 Trelleborgs FF - Östers IF Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
2018-02-03 14:00 IF Brommapojkarna - IK Frej Täby Grimsta IP 1
2018-02-03 14:00 Varbergs BoIS FC - IS Halmia Påskbergsvallen C
2018-02-03 15:00 Halmstads BK - GAIS Skedalaheds IP 3
2018-02-04 12:30 Athletic Eskilstuna - Syrianska FC Tunavallen
2018-02-04 14:00 Gefle IF FF - Vasalund IF Gavlevallen
2018-02-09 15:00 Östers IF - Mjällby AIF Tipshallen, Växjö
2018-02-10 13:00 IF Elfsborg - Örgryte IS FF A-lag Borås Arena, Borås
2018-02-10 14:00 IK Frej Täby - Hammarby Vikingavallen/Täby IP 1
2018-02-10 14:00 Landskrona BoIS A - Falkenbergs FF A-Herr Landskrona IP A-plan
2018-02-10 14:00 IK Brage - Gefle IF FF Domnarvsvallen
2018-02-10 14:00 Varbergs BoIS FC - Eskilsminne IF Påskbergsvallen C
2018-02-10 15:00 Helsingborgs IF - IFK Värnamo Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2018-02-10 15:00 Djurgården - Bodö/Glimt Tele2 Arena
2018-02-10 16:30 Athletic Eskilstuna - Arameisk-Syrianska IF Tunavallen
2018-02-11 13:00 Örebro SK - Degerfors IF Behrn Arena
2018-02-13 16:00 IFK Norrköping FK A-lag - Jönköpings Södra IF Nya Parken
2018-02-17 12:00 Örgryte IS FF A-lag - Utsiktens BK Hammarviken Arena
2018-02-17 16:00 Athletic Eskilstuna - Västerås SK FK A-lag Tunavallen
2018-02-17 16:30 IK Brage - Nyköpings BIS Domnarvsvallen
2018-02-20 18:00 Örgryte IS FF A-lag - Grebbestads IF A-lag Hammarviken Arena
2018-02-21 15:00 IK Brage - Athletic Eskilstuna Domnarvsvallen
2018-02-24 12:00 Örgryte IS FF A-lag - Falkenbergs FF A-Herr Hammarviken Arena
2018-02-24 14:00 IK Brage - Västerås SK FK A-lag Domnarvsvallen
2018-02-25 16:00 Athletic Eskilstuna - Akropolis IF Tunavallen
2018-03-03 13:00 Örgryte IS FF A-lag - Fredrikstad Hammarviken Arena
2018-03-03 14:00 Falkenbergs FF A-Herr - Mjällby AIF Kristineslätt IP 5
2018-03-07 17:00 Landskrona BoIS A - Athletic Eskilstuna Landskrona IP A-plan
2018-03-09 18:30 Östers IF - Helsingborgs IF Tipshallen, Växjö
2018-03-10 00:00 IK Brage - Sandvikens IF Domnarvsvallen
2018-03-10 12:00 Örgryte IS FF A-lag - Varbergs BoIS FC Hammarviken Arena
2018-03-10 13:00 Halmstads BK - Utsiktens BK Inst. Halmstad Arena
2018-03-10 13:00 Degerfors IF - Åtvidabergs FF Stora Valla B-plan
2018-03-10 13:00 Kalmar FF - Jönköpings Södra IF Gasten IP
2018-03-10 13:00 Landskrona BoIS A - Mjällby AIF Landskrona IP A-plan
2018-03-10 14:00 IF Brommapojkarna - Vaasa, Finland Grimsta IP 1
2018-03-10 15:00 Norrby IF A-laget - Carlstad United BK Borås Arena, Borås
2018-03-11 13:00 Falkenbergs FF A-Herr - Raufoss Kristineslätt IP 5
2018-03-11 15:00 GAIS - Husqvarna FF Herr Valhalla 1 Konstgräs
2018-03-14 18:00 IK Frej Täby - Sollentuna FF Vikingavallen/Täby IP 1
2018-03-14 19:00 Degerfors IF - BK Forward Stora Valla B-plan
2018-03-15 18:00 Varbergs BoIS FC - Ullareds IK Hedevi 4
2018-03-16 16:00 Östers IF - GAIS Tipshallen, Växjö
2018-03-17 00:00 BK Häcken - Örgryte IS FF A-lag Bravida Arena
2018-03-17 00:00 Jönköpings Södra IF - Carlstad United BK Tipshallen Elmia, Jönköping
2018-03-17 13:00 Halmstads BK - Trelleborgs FF Halmstad Arena
2018-03-17 14:00 IK Frej Täby - IK Brage Vikingavallen/Täby IP 1
2018-03-17 15:00 Kalmar FF - IFK Norrköping FK A-lag Gasten IP
2018-03-23 18:30 GAIS - Trelleborgs FF Gamla Ullevi
2018-03-24 00:00 BK Häcken - Falkenbergs FF A-Herr Bravida Arena
2018-03-24 00:00 Norrby IF A-laget - Utsiktens BK Borås Arena, Borås
2018-03-24 00:00 Jönköpings Södra IF - IFK Värnamo
2018-03-24 13:00 Degerfors IF - Husqvarna FF Herr Stora Valla B-plan
2018-03-24 13:00 Kalmar FF - Östers IF Gasten IP
2018-03-24 13:00 IFK Göteborg - Örgryte IS FF A-lag Gamla Ullevi
2018-03-24 14:00 IK Frej Täby - Assyriska FF Vikingavallen/Täby IP 1
2018-03-24 14:00 Landskrona BoIS A - Ängelholms FF Landskrona IP A-plan
2018-03-24 14:00 IF Brommapojkarna - Djurgården Grimsta IP 1
2018-03-24 14:00 Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo Inst. Påskbergsvallen C
2018-03-24 14:00 Örebro SK - Athletic Eskilstuna Behrn Arena
2018-03-24 15:00 Gefle IF FF - IK Sirius FK Gavlevallen
2018-03-24 15:00 IF Elfsborg - Halmstads BK Borås Arena, Borås
2018-03-25 15:00 Hammarby - IFK Norrköping FK A-lag Tele2 Arena
2018-03-28 18:00 Varbergs BoIS FC - IK Oddevold Påskbergsvallen C