Kontaktuppgifter och tävlingar 2015 - Sundbybergs IK

Föreningsnummer
03901
Adress
Stationsgatan 9
17268 SUNDBYBERG
Telefon
 
Mobil
0707-487313
E-post
senai@sik.org 
Hemsida
www.sikfotboll.se
Ordförande
Roberto Capotondi 
Kassör
Ylva Wastesson 
Ungdomsansvarig
Sundbybergs IK Kansli Stephanos Tecle 
Förbund
Stockholms Fotbollförbund
Färger
Grön, Vit, Grön (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Röd, Röd, Röd (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2015
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Div 3 Östra Svealand, herrar Stephanos Tecle 0736241227 0736241227
Damer 5 B Senai Berhane 087516522 0735751000
Reserv Div 1-3 Norra Stephanos Tecle 0736241227 0736241227
P18-19 Mikael Carlsson 0707287632
P17 2A Helene Irené Adlerborn 0766445166
P16 3B (Sundbybergs IK 1) Henrik Hassler 0702926638
P15 2A (Sundbybergs IK 1) Annelie Permerin
P15 4C (Sundbybergs IK 2) Per Jensen 0704817069 0704817069
P14 4C Mohamed Ali Omer
P12:9- 9 M (Sundbybergs IK City 2) Ellinor Tunc
P12:9-10 M (Sundbybergs IK Duvbo 1) Håkan Lind 0709907770
P12:9-19 L (Sundbybergs IK Duvbo 2) Håkan Engström Alexander 0709281590
P12:9-20 L (Sundbybergs IK City 1) Ellinor Tunc
P11-16 M (Sundbybergs IK Rissne 1) Anna Hammarin 0730358530
P11-17 M (Sundbybergs IK City 2) Erik Gustavsson 0736408028 0736408028
P11-18 M (Sundbybergs IK City 1) Erik Gustavsson 0736408028 0736408028
P11-32 L (Sundbybergs IK Rissne 2) Anna Hammarin 0730358530
P11-35 L (Sundbybergs IK Duvbo) Per Otto Nilsson 0703987766
P10-14 M (Sundbybergs IK City 2) Louise Öijermark 0707618496
P10-15 M (Sundbybergs IK Rissne 1) Irina Sherwany 0707780877
P10-16 M (Sundbybergs IK City 1) Louise Öijermark 0707618496
P 9- 8 (Sundbybergs IK Duvbo 2) Niklas Stålberg
P 9-16 (Sundbybergs IK Central1) Sami Kurula 08297079 0707313447
P 9-17 (Sundbybergs IK City 1) Monica Holst
P 9-17 (Sundbybergs IK Central2) Sami Kurula 08297079 0707313447
P 9-18 (Sundbybergs IK Duvbo 1) Niklas Stålberg
P 9-18 (Sundbybergs IK City 2) Monica Holst
P 8-13 (Sundbybergs IK City 1) Anne Lindgren
P 8-14 (Sundbybergs IK Ursvik 1) Mattias Rodehed
P 8-14 (Sundbybergs IK City 2) Anne Lindgren
P 8-17 (Sundbybergs IK Ursvik 2) Mattias Rodehed
P 8-19 (Sundbybergs IK City 3) Anne Lindgren
F16-3 Gun-Marie Taabu
F15 2A Tomas Gustafsson 0702674259
F13 4A (Sundbybergs IK 1) John Gunnar Erik Wetterstrand
F12:9- 5 M Kristin Kervén
F12:7- 6 L Kristin Kervén
F11- 8 M (Sundbybergs IK 1) Per Nordlund 0707935365
F11-14 L (Sundbybergs IK 2) Per Nordlund 0707935365
F10- 5 M (Sundbybergs IK 1) Christina Månsson Tomas
F10- 6 M (Sundbybergs IK 2) Christina Månsson Tomas
F10-12 L (Sundbybergs IK 3) Christina Månsson Tomas
F 9- 4 Per Holmberg
F 8- 6 Karin Hallengren