Kontaktuppgifter och tävlingar 2017 - Sundbybergs IK

Föreningsnummer
03901
Adress
Stationsgatan 9
17268 SUNDBYBERG
Telefon
08-28 11 15 
E-post
fotboll@sik.org 
Hemsida
www.sikfotboll.se
Ordförande
Roberto Capotondi 
Kassör
Ylva Wastesson 
Ungdomsansvarig
Elias Gergi 
Isaac Bengtsson 
Förbund
Stockholms Fotbollförbund
Färger
Grön, Vit, Grön (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Röd, Röd, Röd (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2017
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Div 2 Norra Svealand, herrar Stephanos Tecle 0725105009 0725105009
Damer 4 A Stephanos Tecle 0725105009 0725105009
Reserv Div 1-3 Norra Stephanos Tecle 0725105009 0725105009
J DM Pojkar 2017 Isaac Bengtsson 0707202375
J DM Flickor 2017 Elias Gergi 0707487313
P18/19- 2B (Sundbybergs IK 2) Elias Gergi 0707487313
P18-kval till U19 Isaac Bengtsson 0707202375
P17- 2A (Sundbybergs IK 1) Sebastian Pethrus Engström 0702504831
P16- 3B Edmund Solomon
P14- 3B (Sundbybergs IK Vit) Morthen Holmberg
P14- 3C (Sundbybergs IK Grön) Ellinor Tunc 0739011550
P13- 3C (Sundbybergs IK Röd) Anna Hammarin 0730358530
P13- 3D (Sundbybergs IK Vit) Erik Gustavsson 0736408028 0736408028
P13- 4C (Sundbybergs IK Grön) Anna Hammarin 0730358530
P13- 4D (Sundbybergs IK Gul) Per Otto Nilsson 0703987766
P12:9-13 M (Sundbybergs IK Röd) Irina Sherwany 0707780877
P12:9-14 M (Sundbybergs IK Grön) Kenneth Ehrling
P12:9-23 L (Sundbybergs IK Vit) Kenneth Ehrling
P11-17 M (Sundbybergs IK Röd) Sami Kurula 08297079 0707313447
P11-18 M (Sundbybergs IK Grön) Sami Kurula 08297079 0707313447
P11-19 M (Sundbybergs IK Blå) Monica Holst 0704522161
P11-20 M (Sundbybergs IK Orange) Monica Holst 0704522161
P11-34 L (Sundbybergs IK Lila) Niklas Stålberg
P11-35 L (Sundbybergs IK Gul) Niklas Stålberg
P10-16 M (Sundbybergs IK Blå) Mattias Rodehed 0707827679
P10-34 L (Sundbybergs IK Gul) Anne Lindgren 0705643403
P10-35 L (Sundbybergs IK Röd) Anne Lindgren 0705643403
P10-36 L (Sundbybergs IK Grön) Anne Lindgren 0705643403
P10-44 EL (Sundbybergs IK Orange) Mattias Rodehed 0707827679
P10-44 EL (Sundbybergs IK Lila) Elias Gergi 0707487313
P 9-15 (Sundbybergs IK Lila) Maria Eriksson 0739259040
P 9-16 (Sundbybergs IK Orange) Robert Guenther 0707428200
P 9-16 (Sundbybergs IK Grön) Olga Isaakidou 0704933391
P 9-17 (Sundbybergs IK Röd) Olga Isaakidou 0704933391
P 9-18 (Sundbybergs IK Gul) Maria Eriksson 0739259040
P 9-18 (Sundbybergs IK Blå) Robert Guenther 0707428200
P 8-14 (Sundbybergs IK Vit) Lars-Åke Ingemar Pettersson 0707696863
P 8-14 (Sundbybergs IK Orange) Mikael Engström 0722441938
P 8-15 (Sundbybergs IK Röd) Rina Andersson
P 8-15 (Sundbybergs IK Gul) Anna Eggelind
P 8-16 (Sundbybergs IK Lila) Anna Eggelind
P 8-16 (Sundbybergs IK Blå) Mikael Engström 0722441938
P 8-17 (Sundbybergs IK Svart) Lars-Åke Ingemar Pettersson 0707696863
P 8-17 (Sundbybergs IK Grön) Rina Andersson
F16/19- 2A (Sundbybergs IK 1) Elias Gergi 0707487313
F16/19 Kortserie (Sundbybergs IK 2) Elias Gergi 0707487313
F15- 3A John Wetterstrand 0701622443
F14- 2B Kristin Kervén 0764294242
F13- 2C (Sundbybergs IK Grön) Per Nordlund 0707935365
F13- 3B (Sundbybergs IK Vit) Per Nordlund 0707935365
F12:9- 2 M (Sundbybergs IK Vit) Christina Månsson Tomás 0708286875
F12:9- 3 M (Sundbybergs IK Grön) Christina Månsson Tomás 0708286875
F11- 6 M (Sundbybergs IK Grön) Jenny Rudslätt 0721570491
F11-10 L (Sundbybergs IK Vit) Jenny Rudslätt 0721570491
F10- 4 M (Sundbybergs IK Grön) Christin Sylvander 0709992611
F10- 5 M (Sundbybergs IK Vit) Christin Sylvander 0709992611
F 9- 4 (Sundbybergs IK Grön) Tom Wadegård 0767203492
F 9- 7 (Sundbybergs IK Vit) Tom Wadegård 0767203492
F 8- 4 (Sundbybergs IK Grön) Nikolaos Metaxas 0709999158 0709999158
F 8- 5 (Sundbybergs IK Vit) Nikolaos Metaxas 0709999158 0709999158