Föreningens matcher - Västergötlands Fotbollförbund

Ändra urval
Välj listning


Välj sortering
Matcher för Hällekis IF 2017-01-08 - 2017-10-22. Antal matcher: 85
Tid Tävling Matchnr Match Resultat Anläggning
Röd text
= Ändrad matchtid 
Widget
Hämta widget för föreningens matcher närmsta 7 dagarna
Mars
2017-03-12 14:00 Straffar 5-6
InterSport Cup, Herr Grupp 9 200309004 Trollekis - Tidaholms GoIF 1 - 1 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2017-03-15 20:00 InterSport Cup, Herr Grupp 9 200309002 Borgunda IK - Trollekis 1 - 0 Odenvi Konstgräs
2017-03-18 13:00 InterSport Cup, Herr Grupp 9 200309006 Korsberga IF - Trollekis 3 - 0 Guldkroksvallen
2017-03-25 10:00 Herrar, Träningsmatcher 2017 Västergötland 200990019 Hällekis/Trolmen A - Örslösa-Söne IK A 3 - 1 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
April
2017-04-01 15:00 Herrar, Träningsmatcher 2017 Västergötland 200990357 Hällekis/Trolmen B - Ardala GoIF B Såtavallen
2017-04-02 12:00 Herrar, Träningsmatcher 2017 Västergötland 200990184 Våmbs IF A - Hällekis/Trolmen A 1 - 2 Södermalms IP konstgräs
2017-04-17 16:00 Herrar, Träningsmatcher 2017 Västergötland 200990358 Hällekis/Trolmen B - Lundsbrunns IF B 1 - 3 Såtavallen
2017-04-18 18:15 Herrar, Träningsmatcher 2017 Västergötland 200990020 Hällekis/Trolmen A - Ardala GoIF A 2 - 5 Såtavallen
2017-04-20 18:30 F16 DM, 2017 200598002 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Skövde KIK 2 - 4 Hellehof B-plan
2017-04-23 11:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034003 Trollekis - Härlunda IF A 7 - 0 Hellehof A-plan
2017-04-23 13:15 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411003 Halvorstorp/Trollhättans FK - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum 4 - 0 Lyrfågel konstgräs
2017-04-25 18:30 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422003 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Skara FC 4 - 0 Hellehof A-plan
2017-04-28 18:30 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422007 Sils IF - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum 2 - 2 Silbohof A-plan
2017-04-29 15:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012007 Trollekis - Vinninga AIF 4 - 3 Hellehof A-plan
Maj
2017-05-01 15:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411008 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Herrestads AIF 1 - 2 Kinnevallen B-plan
2017-05-01 17:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034005 Axvalls IF - Trollekis 5 - 3 Axevalla IP, A-plan
2017-05-05 19:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012016 Örslösa-Söne IK - Trollekis 2 - 3 Örslösa IP A
2017-05-07 11:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215001 Hällekis IF - Vinninga AIF Hellehof C-plan
2017-05-08 19:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034011 Trollekis - Kinne-Vedums IF 8 - 3 Hellehof A-plan
2017-05-11 19:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422013 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Råda BK 5 - 1 Kinnevallen A-plan
2017-05-12 18:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215009 Skara FC blå - Hällekis IF Sparbanken Arena E Konstgräs
2017-05-12 19:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012020 Trollekis - Saleby IF 2 - 0 Såtavallen
2017-05-13 17:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411019 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Stångenäs/Lyskekil 1 - 0 Sörbovallen
2017-05-15 19:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034016 Vinninga AIF - Trollekis 3 - 3 Lindvallen A
2017-05-17 19:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422016 Lidköpings FK - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum 1 - 6 Lockörns IP A
2017-05-21 13:15 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215059 Sils IF - Hällekis IF Silbohof D-plan
2017-05-21 17:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422023 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Källby IF 5 - 0 Hellehof A-plan
2017-05-21 17:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012026 Kållandsö GoIF - Trollekis 0 - 1 Hagavallen, Kållandsö A-plan
2017-05-22 19:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034018 Ardala GoIF - Trollekis 2 - 1 Ardala IP A
2017-05-23 19:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422030 Örslösa-Söne IK - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum 0 - 5 Örslösa IP A
2017-05-24 19:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012033 Trollekis - Varnhems IF 6 - 0 Hellehof A-plan
2017-05-25 18:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215018 Rackeby IK - Hällekis IF Degeberg IP 7-manna
2017-05-27 15:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012042 Trollekis - Källby IF 1 - 3 Såtavallen
2017-05-28 12:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411029 Ödsmål/Ljungskile/Göta - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum Ödsmåls IP
2017-05-30 19:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422032 Falköpings KIK - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum Dotorpsplan A
Juni
2017-06-03 15:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012046 Trollekis - Järpås IS Såtavallen
2017-06-04 11:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215021 Hällekis IF - Råda BK Grön Hellehof C-plan
2017-06-04 17:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411034 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Vänersborgs IF Hellehof A-plan
2017-06-07 19:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012052 Rackeby IK - Trollekis Degeberg IP A-plan
2017-06-10 17:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422037 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Vänersborgs FK vit Sörbovallen
2017-06-11 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215027 Lidköpings FK Röd - Hällekis IF Ågårdsvallen D
2017-06-12 19:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034028 Källby IF - Trollekis Eolsborg A-plan
2017-06-14 18:30 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422044 Axvalls IF (9-m) - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum Axevalla IP, A-plan
2017-06-16 19:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012006 Hangelösa IF - Trollekis Skogevi A-plan
2017-06-18 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215031 Hällekis IF - Lidköpings FK Vit Hellehof C-plan
2017-06-18 11:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034030 Härlunda IF A - Trollekis Källebacken
2017-06-21 18:15 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215037 Järpås IS - Hällekis IF Järpåsvallen D-plan
2017-06-21 19:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012077 Vinninga AIF - Trollekis Lindvallen A
2017-06-26 19:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411048 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Halvorstorp/Trollhättans FK Sörbovallen
2017-06-29 19:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411043 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - IK Gauthiod Kinnevallen A-plan
Juli
2017-07-01 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422048 Skara FC - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum Sparbanken Arena B
Augusti
2017-08-07 19:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012080 Trollekis - Örslösa-Söne IK Hellehof A-plan
2017-08-10 19:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422053 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Sils IF Sörbovallen
2017-08-12 15:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012087 Saleby IF - Trollekis Salebyvallen A-plan
2017-08-13 15:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411052 Herrestads AIF - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum Undavallen K-gräs
2017-08-14 19:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034035 Trollekis - Axvalls IF Hellehof A-plan
2017-08-19 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215050 Vinninga AIF - Hällekis IF Lindvallen C
2017-08-19 15:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012093 Trollekis - Kållandsö GoIF Såtavallen
2017-08-20 18:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422057 Råda BK - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum Rådavallen A-plan
2017-08-21 18:30 Herrar, Utveckling B Skara 200034037 Kinne-Vedums IF - Trollekis Kinnevallen A-plan
2017-08-24 18:30 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422063 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Lidköpings FK Hellehof A-plan
2017-08-25 17:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012097 Varnhems IF - Trollekis Varnhems IP
2017-08-27 11:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215051 Hällekis IF - Skara FC blå Hellehof C-plan
2017-08-27 16:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411065 Stångenäs/Lyskekil - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum Gullmarsvallen
2017-08-28 18:15 Herrar, Utveckling B Skara 200034043 Trollekis - Vinninga AIF Såtavallen
September
2017-09-03 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422066 Källby IF - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum Eolsborg A-plan
2017-09-03 17:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012106 Källby IF - Trollekis Eolsborg A-plan
2017-09-04 17:45 Herrar, Utveckling B Skara 200034045 Trollekis - Ardala GoIF Hellehof A-plan
2017-09-07 18:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422073 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Örslösa-Söne IK Sörbovallen
2017-09-09 11:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215011 Hällekis IF - Sils IF Hellehof C-plan
2017-09-09 15:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012113 Järpås IS - Trollekis Järpåsvallen A-plan
2017-09-10 11:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215061 Hällekis IF - Rackeby IK Hellehof C-plan
2017-09-10 19:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411074 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Ödsmål/Ljungskile/Göta Kinnevallen B-plan
2017-09-11 17:45 Herrar, Utveckling B Skara 200034049 Sils IF - Trollekis Silbohof A-plan
2017-09-16 11:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034054 Trollekis - Källby IF Såtavallen
2017-09-16 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422076 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Falköpings KIK Kinnevallen A-plan
2017-09-16 11:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411079 Vänersborgs IF - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum Vänersvallen Nord Konstgräs
2017-09-17 14:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215068 Råda BK Grön - Hällekis IF Rådavallen B-plan
2017-09-17 17:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012119 Trollekis - Rackeby IK Hellehof A-plan
2017-09-24 11:00 Herrar, Utveckling B Skara 200034021 Trollekis - Sils IF Såtavallen
2017-09-24 11:00 Pojkar, Div 11 Lidköping - Kompisligan 200215071 Hällekis IF - Lidköpings FK Röd Hellehof C-plan
2017-09-24 15:30 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422081 Vänersborgs FK vit - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum Vänersvallen Syd Konstgräs
2017-09-28 18:30 Flickor, Div 3 Mellersta - Kompisligan 200422087 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum - Axvalls IF (9-m) Kinnevallen A-plan
2017-09-30 11:00 Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan 200411088 IK Gauthiod - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum Lunnevi IP B-plan
Oktober
2017-10-01 15:00 Herrar, Div 6 Lidköping 200012067 Trollekis - Hangelösa IF Såtavallen