Spelprogram - Div 2 Norra Svealand, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2010-04-17 14:00 IK Frej - Sandvikens IF 1 - 1 220 Vikingavallen, Täby
2010-04-17 14:00 Rotebro IS FF - Skiljebo SK 2 - 0 140 Skinnaråsens IP 1
2010-04-17 15:00 Köping FF - Hudiksvalls ABK 1 - 0 192 Köpings IP
2010-04-17 15:00 IFK Sundsvall - Gamla Upsala SK 1 - 3 250 Baldershovs IP
2010-04-18 14:00 Västerås IK - Strömsbergs IF 1 - 3 142 Apalby A1
2010-04-18 15:00 Sollentuna United FF - Enköpings SK FK 2 - 1 198 Norrvikens IP 1
2010-04-24 14:00 Enköpings SK FK - IFK Sundsvall 3 - 2 287 Enavallen A-plan
2010-04-24 15:00 Gamla Upsala SK - Köping FF 0 - 3 106 Gamlis IP
2010-04-24 15:00 Hudiksvalls ABK - Rotebro IS FF 3 - 3 153 Glysisvallen
2010-04-24 15:00 Skiljebo SK - IK Frej 0 - 1 146 Hamre H10
2010-04-25 17:00 Sandvikens IF - Västerås IK 3 - 1 786 Jernvallen
Maj
2010-05-01 14:00 Rotebro IS FF - Gamla Upsala SK 4 - 0 205 Skinnaråsens IP 1
2010-05-01 15:00 IFK Sundsvall - Strömsbergs IF 3 - 2 263 Baldershovs IP
2010-05-02 15:00 Sollentuna United FF - Västerås IK 2 - 3 182 Sollentunavallen 1
2010-05-02 16:00 IK Frej - Hudiksvalls ABK 2 - 1 230 Vikingavallen, Täby
2010-05-02 17:00 Köping FF - Enköpings SK FK 1 - 1 375 Köpings IP
2010-05-02 17:00 Skiljebo SK - Sandvikens IF 2 - 0 166 Hamre H10
2010-05-05 18:30 Strömsbergs IF - Sollentuna United FF 2 - 3 300 Strömbergs IP, Heden
2010-05-08 14:00 Enköpings SK FK - Rotebro IS FF 3 - 0 452 Enavallen A-plan
2010-05-08 15:00 Strömsbergs IF - Köping FF 4 - 1 202 Strömbergs IP, Heden
2010-05-08 15:00 Gamla Upsala SK - IK Frej 1 - 0 77 Gamlis IP
2010-05-09 16:00 Hudiksvalls ABK - Skiljebo SK 1 - 0 153 Glysisvallen
2010-05-09 17:00 Sandvikens IF - Sollentuna United FF 1 - 1 672 Jernvallen
2010-05-13 17:00 Västerås IK - IFK Sundsvall 3 - 1 105 Apalby A1
2010-05-15 14:00 IK Frej - Enköpings SK FK 2 - 0 200 Vikingavallen, Täby
2010-05-15 14:00 Rotebro IS FF - Strömsbergs IF 2 - 3 240 Skinnaråsens IP 1
2010-05-15 15:00 Skiljebo SK - Gamla Upsala SK 2 - 0 137 Hamre H10
2010-05-16 15:00 IFK Sundsvall - Sollentuna United FF 2 - 0 250 Baldershovs IP
2010-05-16 17:00 Köping FF - Västerås IK 2 - 2 237 Köpings IP
2010-05-16 17:00 Hudiksvalls ABK - Sandvikens IF 2 - 0 135 Glysisvallen
2010-05-20 20:00 Sollentuna United FF - Köping FF 2 - 0 170 Sollentunavallen 1
2010-05-22 14:00 Västerås IK - Rotebro IS FF 0 - 0 150 Apalby A1
2010-05-23 16:00 Strömsbergs IF - IK Frej 0 - 1 198 Strömbergs IP, Heden
2010-05-23 16:00 Gamla Upsala SK - Hudiksvalls ABK 5 - 1 70 Gamlis IP
2010-05-23 17:00 Sandvikens IF - IFK Sundsvall 4 - 3 401 Jernvallen
2010-05-25 19:00 Enköpings SK FK - Skiljebo SK 0 - 2 361 Enavallen A-plan
2010-05-29 14:00 IK Frej - Västerås IK 1 - 0 180 Vikingavallen, Täby
2010-05-29 14:00 Rotebro IS FF - Sollentuna United FF 0 - 4 645 Skinnaråsens IP 1
2010-05-29 16:00 Köping FF - IFK Sundsvall 1 - 1 133 Köpings IP
2010-05-29 16:00 Gamla Upsala SK - Sandvikens IF 4 - 0 110 Gamlis IP
2010-05-30 16:00 Skiljebo SK - Strömsbergs IF 1 - 3 138 Hamre H10
2010-05-31 19:00 Hudiksvalls ABK - Enköpings SK FK 1 - 0 437 Glysisvallen
Juni
2010-06-04 19:00 Västerås IK - Skiljebo SK 0 - 1 320 Apalby A1
2010-06-05 14:00 Enköpings SK FK - Gamla Upsala SK 2 - 0 334 Enavallen A-plan
2010-06-05 16:00 IFK Sundsvall - Rotebro IS FF 0 - 3 153 Baldershovs IP
2010-06-05 16:00 Strömsbergs IF - Hudiksvalls ABK 2 - 0 338 Strömbergs IP, Heden
2010-06-06 17:00 Sandvikens IF - Köping FF 1 - 0 465 Jernvallen
2010-06-07 20:00 Sollentuna United FF - IK Frej 1 - 0 346 Sollentunavallen 1
2010-06-12 14:00 IK Frej - IFK Sundsvall 3 - 0 90 Vikingavallen, Täby
2010-06-12 14:00 Rotebro IS FF - Köping FF 2 - 1 112 Skinnaråsens IP 1
2010-06-12 14:00 Enköpings SK FK - Sandvikens IF 0 - 1 265 Enavallen A-plan
2010-06-12 15:00 Gamla Upsala SK - Strömsbergs IF 1 - 1 180 Gamlis IP
2010-06-13 16:00 Hudiksvalls ABK - Västerås IK 1 - 0 198 Glysisvallen
2010-06-13 17:00 Skiljebo SK - Sollentuna United FF 1 - 3 148 Hamre H10
2010-06-19 16:00 Köping FF - IK Frej 1 - 2 198 Köpings IP
2010-06-19 16:00 IFK Sundsvall - Skiljebo SK 0 - 0 183 Baldershovs IP
2010-06-19 16:00 Sollentuna United FF - Hudiksvalls ABK 1 - 2 92 Sollentunavallen 1
2010-06-19 16:00 Västerås IK - Gamla Upsala SK 0 - 0 75 Apalby A1
2010-06-19 17:00 Strömsbergs IF - Enköpings SK FK 0 - 0 385 Strömbergs IP, Heden
2010-06-20 17:00 Sandvikens IF - Rotebro IS FF 0 - 1 429 Jernvallen
2010-06-23 19:00 Enköpings SK FK - Västerås IK 0 - 2 350 Enavallen A-plan
2010-06-23 19:00 Gamla Upsala SK - Sollentuna United FF 4 - 0 89 Gamlis IP
2010-06-23 19:00 Skiljebo SK - Köping FF 0 - 2 157 Hamre H10
2010-06-24 19:00 IK Frej - Rotebro IS FF 0 - 0 150 Vikingavallen, Täby
2010-06-24 19:00 Strömsbergs IF - Sandvikens IF 1 - 1 475 Strömbergs IP, Heden
2010-06-24 19:00 Hudiksvalls ABK - IFK Sundsvall 2 - 1 162 Glysisvallen
2010-06-29 19:00 Sollentuna United FF - Gamla Upsala SK 3 - 0 152 Sollentunavallen 1
Juli
2010-07-25 17:00 Sandvikens IF - Strömsbergs IF 2 - 1 412 Jernvallen
2010-07-26 19:00 Köping FF - Skiljebo SK 0 - 5 375 Köpings IP
2010-07-27 19:00 IFK Sundsvall - Hudiksvalls ABK 1 - 2 323 Baldershovs IP
2010-07-28 19:00 Västerås IK - Enköpings SK FK 1 - 0 220 Apalby A1
2010-07-31 14:00 IK Frej - Köping FF 3 - 3 125 Vikingavallen, Täby
2010-07-31 14:00 Rotebro IS FF - Sandvikens IF 4 - 1 130 Skinnaråsens IP 1
2010-07-31 14:00 Enköpings SK FK - Strömsbergs IF 1 - 0 352 Enavallen A-plan
2010-07-31 15:00 Gamla Upsala SK - Västerås IK 1 - 1 88 Gamlis IP
2010-07-31 15:00 Skiljebo SK - IFK Sundsvall 1 - 1 119 Hamre H10
Augusti
2010-08-01 16:00 Hudiksvalls ABK - Sollentuna United FF 1 - 1 188 Glysisvallen
2010-08-04 19:00 Rotebro IS FF - IK Frej 2 - 2 207 Skinnaråsens IP 1
2010-08-06 19:00 Strömsbergs IF - Gamla Upsala SK 1 - 1 312 Strömbergs IP, Heden
2010-08-07 14:00 IFK Sundsvall - IK Frej 0 - 7 150 Baldershovs IP
2010-08-07 14:00 Sollentuna United FF - Skiljebo SK 2 - 2 104 Sollentunavallen 1
2010-08-07 15:00 Västerås IK - Hudiksvalls ABK 1 - 1 120 Apalby A1
2010-08-08 17:00 Köping FF - Rotebro IS FF 2 - 4 325 Köpings IP
2010-08-08 17:00 Sandvikens IF - Enköpings SK FK 1 - 1 385 Jernvallen
2010-08-14 14:00 IK Frej - Sollentuna United FF 3 - 1 260 Vikingavallen, Täby
2010-08-14 14:00 Rotebro IS FF - IFK Sundsvall 5 - 1 138 Skinnaråsens IP 1
2010-08-14 15:00 Gamla Upsala SK - Enköpings SK FK 0 - 1 118 Gamlis IP
2010-08-15 17:00 Köping FF - Sandvikens IF 1 - 1 380 Köpings IP
2010-08-15 17:00 Hudiksvalls ABK - Strömsbergs IF 0 - 1 123 Glysisvallen
2010-08-16 19:00 Skiljebo SK - Västerås IK 2 - 1 527 Hamre H10
2010-08-21 14:00 Västerås IK - IK Frej 1 - 2 90 Apalby A1
2010-08-21 14:00 Enköpings SK FK - Hudiksvalls ABK 2 - 1 243 Enavallen A-plan
2010-08-21 16:00 Strömsbergs IF - Skiljebo SK 2 - 1 228 Strömbergs IP, Heden
2010-08-22 15:00 IFK Sundsvall - Köping FF 0 - 1 250 Baldershovs IP
2010-08-22 17:00 Sandvikens IF - Gamla Upsala SK 4 - 2 520 Jernvallen
2010-08-24 19:00 Sollentuna United FF - Rotebro IS FF 3 - 2 1 043 Sollentunavallen 1
2010-08-28 14:00 IK Frej - Strömsbergs IF 0 - 0 193 Vikingavallen, Täby
2010-08-28 14:00 Rotebro IS FF - Västerås IK 2 - 2 108 Skinnaråsens IP 1
2010-08-29 15:00 IFK Sundsvall - Sandvikens IF 0 - 2 135 Baldershovs IP
2010-08-29 17:00 Köping FF - Sollentuna United FF 3 - 3 218 Köpings IP
2010-08-29 17:00 Hudiksvalls ABK - Gamla Upsala SK 1 - 2 140 Glysisvallen
2010-08-29 17:00 Skiljebo SK - Enköpings SK FK 1 - 0 232 Hamre H10
September
2010-09-03 18:00 Västerås IK - Köping FF 5 - 0 147 Apalby A1
2010-09-04 14:00 Sollentuna United FF - IFK Sundsvall 5 - 3 98 Sollentunavallen 1
2010-09-04 14:00 Enköpings SK FK - IK Frej 0 - 2 288 Enavallen A-plan
2010-09-04 15:00 Gamla Upsala SK - Skiljebo SK 0 - 2 105 Gamlis IP
2010-09-04 16:00 Strömsbergs IF - Rotebro IS FF 3 - 0 382 Vegavallen
2010-09-05 17:00 Sandvikens IF - Hudiksvalls ABK 2 - 1 525 Jernvallen
2010-09-11 14:00 IK Frej - Gamla Upsala SK 0 - 3 220 Vikingavallen, Täby
2010-09-11 14:00 Rotebro IS FF - Enköpings SK FK 1 - 2 175 Skinnaråsens IP 1
2010-09-11 14:00 Sollentuna United FF - Sandvikens IF 4 - 1 134 Sollentunavallen 1
2010-09-11 15:00 Skiljebo SK - Hudiksvalls ABK 1 - 0 105 Hamre H10
2010-09-11 17:00 IFK Sundsvall - Västerås IK 0 - 4 70 Baldershovs IP
2010-09-12 17:00 Köping FF - Strömsbergs IF 6 - 2 156 Köpings IP
2010-09-18 14:00 Enköpings SK FK - Köping FF 1 - 1 293 Enavallen A-plan
2010-09-18 15:00 Strömsbergs IF - IFK Sundsvall 2 - 0 150 Strömbergs IP, Heden
2010-09-18 15:00 Hudiksvalls ABK - IK Frej 0 - 2 177 Glysisvallen
2010-09-19 16:00 Västerås IK - Sollentuna United FF 0 - 1 105 Apalby A1
2010-09-19 17:00 Sandvikens IF - Skiljebo SK 3 - 0 341 Jernvallen
2010-09-21 19:00 Gamla Upsala SK - Rotebro IS FF 4 - 1 41 Lötens IP
2010-09-25 14:00 IK Frej - Skiljebo SK 2 - 0 452 Vikingavallen, Täby
2010-09-25 14:00 Rotebro IS FF - Hudiksvalls ABK 0 - 4 75 Skinnaråsens IP 1
2010-09-25 14:00 Sollentuna United FF - Strömsbergs IF 2 - 3 64 Sollentunavallen 1
2010-09-25 14:00 Västerås IK - Sandvikens IF 1 - 0 85 Apalby A1
2010-09-25 15:00 Köping FF - Gamla Upsala SK 3 - 1 75 Köpings IP
2010-09-25 15:00 IFK Sundsvall - Enköpings SK FK 0 - 1 75 Baldershovs IP
Oktober
2010-10-02 14:00 Strömsbergs IF - Västerås IK 2 - 1 280 Strömbergs IP, Heden
2010-10-02 14:00 Enköpings SK FK - Sollentuna United FF 1 - 3 324 Enavallen A-plan
2010-10-02 14:00 Gamla Upsala SK - IFK Sundsvall 6 - 0 84 Lötens IP
2010-10-02 14:00 Hudiksvalls ABK - Köping FF 2 - 2 220 Glysisvallen
2010-10-02 14:00 Skiljebo SK - Rotebro IS FF 2 - 3 103 Hamre H10
2010-10-02 14:00 Sandvikens IF - IK Frej 1 - 3 357 Jernvallen