Spelprogram - Div 3 Södra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-16 14:00 GIF Nike - IFK Trelleborg FK 1 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-04-16 14:00 BK Flagg - IK Wormo 0 - 1 Dalhems IP A-plan
2016-04-16 14:00 Nosaby IF - Tomelilla IF 2 - 1 Nya Vallbjörka A-plan
2016-04-16 15:00 Dösjöbro IF - IFÖ Bromölla IF 1 - 2 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-04-16 15:00 IF Lödde - Österlen FF 0 - 0 Tolvans IP A-plan
2016-04-16 16:00 Hanaskogs IS - Kulladals FF 1 - 1 Västra Heds IP A-plan
2016-04-23 13:00 IK Wormo - Hanaskogs IS 2 - 0 75 Exercisfältet A-plan
2016-04-23 14:00 Tomelilla IF - IF Lödde 0 - 1 Tomelilla IP A-plan
2016-04-23 14:00 Österlen FF - BK Flagg 1 - 0 80 Skillinge IP
2016-04-23 14:00 Kulladals FF - Dösjöbro IF 1 - 2 Kulladals IP A-Plan
2016-04-23 14:00 IFÖ Bromölla IF - GIF Nike 2 - 1 211 Strandängens IP B-plan
2016-04-23 14:00 IFK Trelleborg FK - Nosaby IF 3 - 3 143 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-04-29 18:30 Dösjöbro IF - IK Wormo 2 - 3 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-04-29 19:00 GIF Nike - Kulladals FF 0 - 3 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-04-30 14:00 Hanaskogs IS - Österlen FF 0 - 4 Västra Heds IP A-plan
2016-04-30 14:00 BK Flagg - Tomelilla IF 3 - 0 Dalhems IP A-plan
2016-04-30 14:00 IFÖ Bromölla IF - IFK Trelleborg FK 1 - 2 Strandängens IP B-plan
2016-04-30 15:00 IF Lödde - Nosaby IF 1 - 2 Tolvans IP A-plan
Maj
2016-05-05 13:00 IK Wormo - GIF Nike 2 - 2 Exercisfältet A-plan
2016-05-05 14:00 Tomelilla IF - Hanaskogs IS 5 - 0 Tomelilla IP A-plan
2016-05-07 14:00 Nosaby IF - BK Flagg 2 - 1 Nya Vallbjörka A-plan
2016-05-07 14:00 Österlen FF - Dösjöbro IF 3 - 0 150 Skillinge IP
2016-05-07 14:00 Kulladals FF - IFÖ Bromölla IF 1 - 0 Kulladals IP A-Plan
2016-05-07 14:00 IFK Trelleborg FK - IF Lödde 0 - 2 220 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-05-12 19:00 Hanaskogs IS - Nosaby IF 1 - 4 Västra Heds IP A-plan
2016-05-13 19:00 Dösjöbro IF - Tomelilla IF 3 - 1 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-05-14 14:00 GIF Nike - Österlen FF 0 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-05-14 14:00 BK Flagg - IF Lödde 2 - 0 Dalhems IP A-plan
2016-05-14 14:00 Kulladals FF - IFK Trelleborg FK 0 - 3 Kulladals IP A-Plan
2016-05-14 14:00 IFÖ Bromölla IF - IK Wormo 0 - 1 150 Strandängens IP B-plan
2016-05-21 13:00 IK Wormo - Kulladals FF 1 - 1 Exercisfältet A-plan
2016-05-21 14:00 Nosaby IF - Dösjöbro IF 0 - 4 Nya Vallbjörka A-plan
2016-05-21 14:00 Tomelilla IF - GIF Nike 2 - 1 143 Tomelilla IP A-plan
2016-05-21 15:00 IF Lödde - Hanaskogs IS 4 - 3 Tolvans IP A-plan
2016-05-22 14:00 Österlen FF - IFÖ Bromölla IF 2 - 0 250 Skillinge IP
2016-05-23 19:00 IFK Trelleborg FK - BK Flagg 1 - 1 175 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-05-27 19:00 Dösjöbro IF - IF Lödde 1 - 1 600 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-05-28 13:00 IK Wormo - IFK Trelleborg FK 3 - 1 180 Exercisfältet A-plan
2016-05-28 14:00 GIF Nike - Nosaby IF 0 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-05-28 14:00 Kulladals FF - Österlen FF 0 - 2 Kulladals IP A-Plan
2016-05-28 14:00 IFÖ Bromölla IF - Tomelilla IF 3 - 1 Strandängens IP B-plan
2016-05-30 19:15 Hanaskogs IS - BK Flagg 0 - 0 Västra Heds IP A-plan
Juni
2016-06-03 19:00 Nosaby IF - IFÖ Bromölla IF 1 - 2 336 Nya Vallbjörka A-plan
2016-06-04 14:00 BK Flagg - Dösjöbro IF 4 - 1 Dalhems IP A-plan
2016-06-04 14:00 Tomelilla IF - Kulladals FF 1 - 2 Tomelilla IP A-plan
2016-06-04 14:00 Österlen FF - IK Wormo 3 - 0 Skillinge IP
2016-06-04 15:00 IF Lödde - GIF Nike 3 - 1 Tolvans IP A-plan
2016-06-06 16:00 IFK Trelleborg FK - Hanaskogs IS 8 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-06-09 19:00 BK Flagg - GIF Nike 0 - 2 Dalhems IP A-plan
2016-06-11 14:00 Österlen FF - IFK Trelleborg FK 2 - 2 Skillinge IP
2016-06-11 14:00 Kulladals FF - Nosaby IF 2 - 2 Kulladals IP A-Plan
2016-06-11 14:00 IFÖ Bromölla IF - IF Lödde 0 - 2 Strandängens IP B-plan
2016-06-11 15:00 Dösjöbro IF - Hanaskogs IS 4 - 1 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-06-12 13:00 IK Wormo - Tomelilla IF 2 - 0 Exercisfältet A-plan
2016-06-15 19:00 Kulladals FF - BK Flagg 3 - 1 Kulladals IP A-Plan
2016-06-18 14:00 BK Flagg - IFÖ Bromölla IF 5 - 2 Dalhems IP A-plan
2016-06-18 14:00 Nosaby IF - IK Wormo 0 - 2 Nya Vallbjörka A-plan
2016-06-18 14:00 Tomelilla IF - Österlen FF 1 - 2 454 Tomelilla IP A-plan
2016-06-18 15:00 IF Lödde - Kulladals FF 5 - 0 Tolvans IP A-plan
2016-06-18 15:00 Dösjöbro IF - IFK Trelleborg FK 4 - 3 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-06-18 16:00 Hanaskogs IS - GIF Nike 1 - 2 Västra Heds IP A-plan
2016-06-22 18:30 IFÖ Bromölla IF - Hanaskogs IS 3 - 2 170 Strandängens IP B-plan
2016-06-22 19:00 Österlen FF - Nosaby IF 4 - 1 133 Skillinge IP
2016-06-22 19:00 IK Wormo - IF Lödde 2 - 1 Exercisfältet A-plan
2016-06-23 19:00 GIF Nike - Dösjöbro IF 3 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-06-23 19:00 IFK Trelleborg FK - Tomelilla IF 4 - 3 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-06-28 19:00 IF Lödde - Tomelilla IF 0 - 3 Tolvans IP A-plan
Juli
2016-07-23 14:00 BK Flagg - Österlen FF 0 - 1 Dalhems IP A-plan
2016-07-23 15:00 Dösjöbro IF - Kulladals FF 2 - 2 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-07-23 17:00 Nosaby IF - IFK Trelleborg FK 4 - 2 Nya Vallbjörka A-plan
2016-07-28 19:00 IFK Trelleborg FK - GIF Nike 4 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-07-30 13:00 IK Wormo - BK Flagg 4 - 1 Exercisfältet A-plan
2016-07-30 14:00 Tomelilla IF - Nosaby IF 0 - 4 Tomelilla IP A-plan
2016-07-30 14:00 Kulladals FF - Hanaskogs IS 1 - 1 Kulladals IP A-Plan
2016-07-30 14:00 IFÖ Bromölla IF - Dösjöbro IF 3 - 0 Strandängens IP B-plan
2016-07-30 17:00 Österlen FF - IF Lödde 2 - 2 93 Skillinge IP
Augusti
2016-08-03 19:00 GIF Nike - IFÖ Bromölla IF 0 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-08-05 19:00 Nosaby IF - IF Lödde 0 - 2 Nya Vallbjörka A-plan
2016-08-06 13:00 IK Wormo - Dösjöbro IF 1 - 1 Exercisfältet A-plan
2016-08-06 14:00 Tomelilla IF - BK Flagg 1 - 1 Tomelilla IP A-plan
2016-08-06 14:00 Kulladals FF - GIF Nike 0 - 0 Kulladals IP A-Plan
2016-08-07 14:00 Österlen FF - Hanaskogs IS 2 - 1 Skillinge IP
2016-08-07 16:00 IFK Trelleborg FK - IFÖ Bromölla IF 2 - 0 55 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-08-10 19:00 Hanaskogs IS - IK Wormo 0 - 7 70 Västra Heds IP A-plan
2016-08-13 14:00 BK Flagg - Nosaby IF 0 - 2 Dalhems IP A-plan
2016-08-13 14:00 IFÖ Bromölla IF - Kulladals FF 6 - 1 176 Strandängens IP B-plan
2016-08-13 15:00 Dösjöbro IF - Österlen FF 0 - 6 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-08-13 15:00 IF Lödde - IFK Trelleborg FK 3 - 2 75 Tolvans IP A-plan
2016-08-14 14:00 Hanaskogs IS - Tomelilla IF 0 - 0 Västra Heds IP A-plan
2016-08-14 15:00 GIF Nike - IK Wormo 3 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-08-18 18:30 Nosaby IF - Hanaskogs IS 3 - 3 Nya Vallbjörka A-plan
2016-08-20 13:00 IK Wormo - IFÖ Bromölla IF 3 - 1 Exercisfältet A-plan
2016-08-20 14:00 Tomelilla IF - Dösjöbro IF 2 - 1 187 Tomelilla IP A-plan
2016-08-20 14:00 Österlen FF - GIF Nike 4 - 1 Skillinge IP
2016-08-20 14:00 IFK Trelleborg FK - Kulladals FF 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-08-20 15:00 IF Lödde - BK Flagg 2 - 2 Tolvans IP A-plan
2016-08-26 19:15 GIF Nike - Tomelilla IF 1 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-08-27 14:00 BK Flagg - IFK Trelleborg FK 0 - 2 Dalhems IP A-plan
2016-08-27 14:00 Kulladals FF - IK Wormo 2 - 0 Kulladals IP A-Plan
2016-08-27 14:00 IFÖ Bromölla IF - Österlen FF 0 - 0 173 Strandängens IP B-plan
2016-08-27 15:00 Dösjöbro IF - Nosaby IF 2 - 2 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-08-27 16:00 Hanaskogs IS - IF Lödde 0 - 7 Västra Heds IP A-plan
September
2016-09-03 14:00 BK Flagg - Hanaskogs IS 4 - 1 90 Dalhems IP A-plan
2016-09-03 14:00 Nosaby IF - GIF Nike 4 - 2 Nya Vallbjörka A-plan
2016-09-03 14:00 Tomelilla IF - IFÖ Bromölla IF 0 - 1 171 Tomelilla IP A-plan
2016-09-03 14:00 Österlen FF - Kulladals FF 2 - 0 Skillinge IP
2016-09-03 15:00 IF Lödde - Dösjöbro IF 0 - 2 275 Tolvans IP A-plan
2016-09-05 19:00 IFK Trelleborg FK - IK Wormo 1 - 3 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-09-10 13:00 IK Wormo - Österlen FF 0 - 2 Exercisfältet A-plan
2016-09-10 14:00 GIF Nike - IF Lödde 1 - 1 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-09-10 14:00 Kulladals FF - Tomelilla IF 0 - 0 Kulladals IP A-Plan
2016-09-10 14:00 IFÖ Bromölla IF - Nosaby IF 2 - 1 Strandängens IP B-plan
2016-09-10 15:00 Dösjöbro IF - BK Flagg 2 - 1 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-09-10 16:00 Hanaskogs IS - IFK Trelleborg FK 1 - 2 Västra Heds IP A-plan
2016-09-17 14:00 GIF Nike - BK Flagg 3 - 0 75 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-09-17 14:00 Nosaby IF - Kulladals FF 0 - 6 69 Nya Vallbjörka A-plan
2016-09-17 14:00 Tomelilla IF - IK Wormo 1 - 0 Tomelilla IP A-plan
2016-09-17 14:00 IFK Trelleborg FK - Österlen FF 0 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-09-17 15:00 IF Lödde - IFÖ Bromölla IF 3 - 2 120 Tolvans IP A-plan
2016-09-17 16:00 Hanaskogs IS - Dösjöbro IF 0 - 1 Västra Heds IP A-plan
2016-09-24 13:00 IK Wormo - Nosaby IF 1 - 2 Exercisfältet A-plan
2016-09-24 14:00 GIF Nike - Hanaskogs IS 4 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
2016-09-24 14:00 IFK Trelleborg FK - Dösjöbro IF 1 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2016-09-24 14:00 Kulladals FF - IF Lödde 1 - 2 100 Kulladals IP A-Plan
2016-09-24 14:00 IFÖ Bromölla IF - BK Flagg 0 - 1 101 Strandängens IP B-plan
2016-09-25 14:00 Österlen FF - Tomelilla IF 4 - 2 298 Skillinge IP
Oktober
2016-10-02 14:00 Dösjöbro IF - GIF Nike 1 - 4 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2016-10-02 14:00 Hanaskogs IS - IFÖ Bromölla IF 0 - 7 Västra Heds IP A-plan
2016-10-02 14:00 BK Flagg - Kulladals FF 2 - 2 123 Dalhems IP A-plan
2016-10-02 14:00 IF Lödde - IK Wormo 1 - 2 Tolvans IP A-plan
2016-10-02 14:00 Nosaby IF - Österlen FF 0 - 3 75 Nya Vallbjörka A-plan
2016-10-02 14:00 Tomelilla IF - IFK Trelleborg FK 1 - 2 Tomelilla IP A-plan