Spelprogram - Div 3 Södra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
IF Limhamn Bunkeflo - FBK Balkan
April
2018-04-14 13:00 IK Wormo - Malmö City FC 1 - 2 Exercisfältet konstgräs
2018-04-14 13:00 Dösjöbro IF - Tomelilla IF 0 - 1 Dösjöbro IP A-plan
2018-04-14 13:00 Höganäs BK - IF Lödde 2 - 2 250 Höganäs Sportcenter A-plan
2018-04-14 14:00 Kulladals FF - Hörby FF 8 - 2 Kulladals IP A-Plan
2018-04-15 15:00 IFK Trelleborg FK - Eslövs BK 2 - 2 73 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
2018-04-16 19:00 FBK Balkan - IF Limhamn Bunkeflo 3 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2018-04-20 19:00 Eslövs BK - Dösjöbro IF 3 - 0 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-04-21 14:00 Tomelilla IF - Kulladals FF 0 - 1 Tomelilla IP A-plan
2018-04-21 14:00 Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 2 Kirsebergs IP, konstgräs
2018-04-21 15:00 IF Lödde - IFK Trelleborg FK 2 - 3 Tolvans IP A-plan
2018-04-21 15:00 Hörby FF - IK Wormo 2 - 4 Hörby IP A-plan
2018-04-22 13:00 FBK Balkan - Höganäs BK 1 - 1 150 Rosengård, Tävlingsarena
2018-04-28 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Hörby FF 4 - 1 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-04-28 13:00 IK Wormo - Tomelilla IF 1 - 0 Exercisfältet A-plan
2018-04-28 13:00 Dösjöbro IF - IF Lödde 2 - 5 Dösjöbro IP A-plan
2018-04-28 14:00 Kulladals FF - Eslövs BK 1 - 2 Kulladals IP A-Plan
2018-04-28 14:00 IFK Trelleborg FK - Höganäs BK 2 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-04-28 14:00 Malmö City FC - FBK Balkan 3 - 3 Kirsebergs IP, konstgräs
Maj
2018-05-04 19:00 Eslövs BK - IK Wormo 3 - 1 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-05-04 19:00 FBK Balkan - IFK Trelleborg FK 0 - 3 Rosengård, Tävlingsarena
2018-05-05 13:00 Höganäs BK - Dösjöbro IF 2 - 1 Höganäs Sportcenter A-plan
2018-05-05 14:00 Tomelilla IF - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 134 Tomelilla IP A-plan
2018-05-05 15:00 IF Lödde - Kulladals FF 4 - 1 103 Tolvans IP A-plan
2018-05-05 15:00 Hörby FF - Malmö City FC 3 - 4 Hörby IP A-plan
2018-05-09 18:30 Dösjöbro IF - IFK Trelleborg FK 2 - 2 85 Dösjöbro IP A-plan
2018-05-09 19:00 IK Wormo - IF Lödde 1 - 1 142 Exercisfältet A-plan
2018-05-12 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Eslövs BK 3 - 0 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-05-12 14:00 Kulladals FF - Höganäs BK 5 - 2 115 Kulladals IP A-Plan
2018-05-12 14:00 Hörby FF - FBK Balkan 2 - 5 Hörby IP A-plan
2018-05-12 14:00 Malmö City FC - Tomelilla IF 2 - 2 Kirsebergs IP, konstgräs
2018-05-18 19:00 IFK Trelleborg FK - Kulladals FF 1 - 3 96 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-05-18 19:00 FBK Balkan - Dösjöbro IF 4 - 1 120 Rosengård, Tävlingsarena
2018-05-19 13:00 Höganäs BK - IK Wormo 3 - 1 Höganäs Sportcenter A-plan
2018-05-19 14:00 Eslövs BK - Malmö City FC 5 - 2 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-05-19 14:00 Tomelilla IF - Hörby FF 2 - 1 Tomelilla IP A-plan
2018-05-19 15:00 IF Lödde - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 3 Tolvans IP A-plan
2018-05-26 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Höganäs BK Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-05-26 13:00 IK Wormo - IFK Trelleborg FK Exercisfältet A-plan
2018-05-26 14:00 Kulladals FF - Dösjöbro IF Kulladals IP A-Plan
2018-05-26 14:00 Tomelilla IF - FBK Balkan Tomelilla IP A-plan
2018-05-26 14:00 Hörby FF - Eslövs BK Hörby IP A-plan
2018-05-26 14:00 Malmö City FC - IF Lödde Kirsebergs IP, konstgräs
Juni
2018-06-01 19:00 Dösjöbro IF - IK Wormo Dösjöbro IP A-plan
2018-06-01 19:00 FBK Balkan - Kulladals FF Rosengård, Tävlingsarena
2018-06-02 13:00 Höganäs BK - Malmö City FC Höganäs Sportcenter A-plan
2018-06-02 15:00 IF Lödde - Hörby FF Tolvans IP A-plan
2018-06-03 14:00 Eslövs BK - Tomelilla IF Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-06-04 19:00 IFK Trelleborg FK - IF Limhamn Bunkeflo Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-06-07 19:00 Eslövs BK - FBK Balkan Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-06-09 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Dösjöbro IF Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-06-09 13:00 IK Wormo - Kulladals FF Exercisfältet A-plan
2018-06-09 14:00 Tomelilla IF - IF Lödde Tomelilla IP A-plan
2018-06-09 14:00 Malmö City FC - IFK Trelleborg FK Kirsebergs IP, konstgräs
2018-06-09 15:00 Hörby FF - Höganäs BK Hörby IP A-plan
2018-06-15 19:00 Dösjöbro IF - Malmö City FC Dösjöbro IP A-plan
2018-06-16 13:00 Höganäs BK - Tomelilla IF Höganäs Sportcenter A-plan
2018-06-16 13:00 IK Wormo - FBK Balkan Exercisfältet A-plan
2018-06-16 14:00 Kulladals FF - IF Limhamn Bunkeflo Kulladals IP A-Plan
2018-06-16 14:00 IFK Trelleborg FK - Hörby FF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-06-16 15:00 IF Lödde - Eslövs BK Tolvans IP A-plan
2018-06-20 19:00 IF Limhamn Bunkeflo - IK Wormo Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-06-20 19:00 FBK Balkan - IF Lödde Rosengård, Tävlingsarena
2018-06-20 19:00 Tomelilla IF - IFK Trelleborg FK Tomelilla IP A-plan
2018-06-21 19:00 Eslövs BK - Höganäs BK Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-06-21 19:00 Hörby FF - Dösjöbro IF Hörby IP A-plan
2018-06-21 19:00 Malmö City FC - Kulladals FF Kirsebergs IP, konstgräs
2018-06-26 19:00 IK Wormo - Hörby FF Exercisfältet A-plan
2018-06-26 19:00 IFK Trelleborg FK - IF Lödde Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-06-26 19:00 Höganäs BK - FBK Balkan Höganäs Sportcenter A-plan
2018-06-27 19:00 IF Limhamn Bunkeflo - Malmö City FC Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-06-29 19:00 Dösjöbro IF - Eslövs BK Dösjöbro IP A-plan
2018-06-30 14:00 Kulladals FF - Tomelilla IF Kulladals IP A-Plan
2018-06-30 15:00 IF Lödde - Höganäs BK Tolvans IP A-plan
Augusti
2018-08-04 14:00 Tomelilla IF - Dösjöbro IF Tomelilla IP A-plan
2018-08-04 14:00 Hörby FF - Kulladals FF Hörby IP A-plan
2018-08-04 14:00 Malmö City FC - IK Wormo Kirsebergs IP, konstgräs
2018-08-10 19:00 FBK Balkan - Malmö City FC Rosengård, Tävlingsarena
2018-08-11 13:00 Höganäs BK - IFK Trelleborg FK Höganäs Sportcenter A-plan
2018-08-11 14:00 Eslövs BK - Kulladals FF Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-08-11 14:00 Tomelilla IF - IK Wormo Tomelilla IP A-plan
2018-08-11 14:00 Hörby FF - IF Limhamn Bunkeflo Hörby IP A-plan
2018-08-11 15:00 IF Lödde - Dösjöbro IF Tolvans IP A-plan
2018-08-14 19:00 Eslövs BK - IFK Trelleborg FK Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-08-17 19:00 IK Wormo - Eslövs BK Exercisfältet A-plan
2018-08-17 19:00 Dösjöbro IF - Höganäs BK Dösjöbro IP A-plan
2018-08-18 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Tomelilla IF Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-08-18 14:00 Kulladals FF - IF Lödde Kulladals IP A-Plan
2018-08-18 14:00 Malmö City FC - Hörby FF Kirsebergs IP, konstgräs
2018-08-20 19:00 IFK Trelleborg FK - FBK Balkan Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-08-24 19:00 FBK Balkan - Hörby FF Rosengård, Tävlingsarena
2018-08-25 13:00 Höganäs BK - Kulladals FF Höganäs Sportcenter A-plan
2018-08-25 14:00 Eslövs BK - IF Limhamn Bunkeflo Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-08-25 14:00 Tomelilla IF - Malmö City FC Tomelilla IP A-plan
2018-08-25 15:00 IF Lödde - IK Wormo Tolvans IP A-plan
2018-08-27 19:00 IFK Trelleborg FK - Dösjöbro IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
September
2018-09-01 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - IF Lödde Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-09-01 13:00 IK Wormo - Höganäs BK Exercisfältet A-plan
2018-09-01 13:00 Dösjöbro IF - FBK Balkan Dösjöbro IP A-plan
2018-09-01 14:00 Kulladals FF - IFK Trelleborg FK Kulladals IP A-Plan
2018-09-01 14:00 Malmö City FC - Eslövs BK Kirsebergs IP, konstgräs
2018-09-01 15:00 Hörby FF - Tomelilla IF Hörby IP A-plan
2018-09-07 19:00 Eslövs BK - Hörby FF Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-09-08 13:00 Dösjöbro IF - Kulladals FF Dösjöbro IP A-plan
2018-09-08 13:00 Höganäs BK - IF Limhamn Bunkeflo Höganäs Sportcenter A-plan
2018-09-08 14:00 IFK Trelleborg FK - IK Wormo Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-09-08 15:00 IF Lödde - Malmö City FC Tolvans IP A-plan
2018-09-09 13:00 FBK Balkan - Tomelilla IF Rosengård, Tävlingsarena
2018-09-15 12:00 IK Wormo - Dösjöbro IF Exercisfältet A-plan
2018-09-15 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - IFK Trelleborg FK Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-09-15 14:00 Kulladals FF - FBK Balkan Kulladals IP A-Plan
2018-09-15 14:00 Tomelilla IF - Eslövs BK Tomelilla IP A-plan
2018-09-15 14:00 Malmö City FC - Höganäs BK Kirsebergs IP, konstgräs
2018-09-15 15:00 Hörby FF - IF Lödde Hörby IP A-plan
2018-09-21 19:00 FBK Balkan - Eslövs BK Rosengård, Tävlingsarena
2018-09-22 13:00 Dösjöbro IF - IF Limhamn Bunkeflo Dösjöbro IP A-plan
2018-09-22 13:00 Höganäs BK - Hörby FF Höganäs Sportcenter A-plan
2018-09-22 14:00 Kulladals FF - IK Wormo Kulladals IP A-Plan
2018-09-22 14:00 IFK Trelleborg FK - Malmö City FC Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-09-22 15:00 IF Lödde - Tomelilla IF Tolvans IP A-plan
2018-09-28 19:00 FBK Balkan - IK Wormo Rosengård, Tävlingsarena
2018-09-28 19:00 Hörby FF - IFK Trelleborg FK Hörby IP A-plan
2018-09-29 14:00 Eslövs BK - IF Lödde Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2018-09-29 14:00 Tomelilla IF - Höganäs BK Tomelilla IP A-plan
2018-09-29 14:00 Malmö City FC - Dösjöbro IF Kirsebergs IP, konstgräs
2018-09-30 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kulladals FF Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
Oktober
2018-10-07 14:00 IK Wormo - IF Limhamn Bunkeflo Exercisfältet A-plan
2018-10-07 14:00 Kulladals FF - Malmö City FC Kulladals IP A-Plan
2018-10-07 14:00 Dösjöbro IF - Hörby FF Dösjöbro IP A-plan
2018-10-07 14:00 IFK Trelleborg FK - Tomelilla IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-10-07 14:00 Höganäs BK - Eslövs BK Höganäs Sportcenter A-plan
2018-10-07 14:00 IF Lödde - FBK Balkan Tolvans IP A-plan