Spelprogram - Div 1 Södra, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-07 14:00 Tvååkers IF - Utsiktens BK Övrevi A
2018-04-07 14:00 Lunds BK - Torns IF Klostergårdens IP, huvudplan
2018-04-07 14:00 Eskilsminne IF - Kristianstad FC Harlyckans IP 1
2018-04-07 15:00 Grebbestads IF - Oskarshamns AIK Siljevi 1 11-manna
2018-04-07 15:00 Åtvidabergs FF - Ljungskile SK Kopparvallen
2018-04-07 16:00 Skövde AIK - Ängelholms FF Södermalms IP
2018-04-08 16:00 FK Karlskrona - IK Oddevold Västra Mark IP
2018-04-08 16:00 Husqvarna FF - Mjällby AIF Vapenvallen
2018-04-14 15:00 Torns IF - Grebbestads IF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-04-14 16:00 Oskarshamns AIK - Tvååkers IF Arena Oskarshamn
2018-04-14 16:00 Utsiktens BK - Åtvidabergs FF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-14 16:00 Kristianstad FC - Lunds BK
2018-04-15 16:00 Mjällby AIF - Skövde AIK Strandvallen A-plan
2018-04-15 16:00 Ängelholms FF - FK Karlskrona Ängelholms IP A-plan
2018-04-15 16:00 Ljungskile SK - Eskilsminne IF Skarsjövallen
2018-04-16 19:00 IK Oddevold - Husqvarna FF Rimnersvallen
2018-04-21 14:00 Torns IF - Ljungskile SK Tornvallen, Stångby A-plan
2018-04-21 14:00 Åtvidabergs FF - Oskarshamns AIK Kopparvallen
2018-04-21 15:00 Grebbestads IF - FK Karlskrona Siljevi 1 11-manna
2018-04-21 15:00 Tvååkers IF - Mjällby AIF Övrevi A
2018-04-21 15:00 Husqvarna FF - Utsiktens BK Vapenvallen
2018-04-21 15:00 Eskilsminne IF - IK Oddevold Harlyckans IP 1
2018-04-21 16:00 Skövde AIK - Lunds BK Södermalms IP
2018-04-23 19:30 Kristianstad FC - Ängelholms FF
2018-04-28 15:00 Lunds BK - Grebbestads IF Klostergårdens IP, huvudplan
2018-04-28 16:00 Utsiktens BK - Torns IF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-29 16:00 Mjällby AIF - Eskilsminne IF Strandvallen A-plan
2018-04-29 16:00 Ängelholms FF - Åtvidabergs FF Ängelholms IP A-plan
2018-04-29 16:00 Ljungskile SK - Kristianstad FC Skarsjövallen
2018-04-29 17:00 Oskarshamns AIK - Husqvarna FF Arena Oskarshamn
2018-04-30 19:00 IK Oddevold - Skövde AIK Rimnersvallen
Maj
2018-05-01 16:00 FK Karlskrona - Tvååkers IF Västra Mark IP
2018-05-05 14:00 Tvååkers IF - Lunds BK Övrevi A
2018-05-05 14:00 Eskilsminne IF - FK Karlskrona Harlyckans IP 1
2018-05-05 15:00 Kristianstad FC - Oskarshamns AIK
2018-05-05 16:00 Åtvidabergs FF - Mjällby AIF Kopparvallen
2018-05-05 16:00 Skövde AIK - Utsiktens BK Södermalms IP
2018-05-06 15:00 Grebbestads IF - Ängelholms FF Siljevi 1 11-manna
2018-05-06 16:00 Torns IF - IK Oddevold Tornvallen, Stångby A-plan
2018-05-06 16:00 Husqvarna FF - Ljungskile SK Vapenvallen
2018-05-10 16:00 Utsiktens BK - Grebbestads IF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-12 14:00 Lunds BK - Åtvidabergs FF Klostergårdens IP, huvudplan
2018-05-12 16:00 Oskarshamns AIK - Eskilsminne IF Arena Oskarshamn
2018-05-12 16:00 Ljungskile SK - Tvååkers IF Skarsjövallen
2018-05-13 16:00 FK Karlskrona - Skövde AIK Västra Mark IP
2018-05-13 16:00 Mjällby AIF - Torns IF Strandvallen A-plan
2018-05-13 16:00 Ängelholms FF - Husqvarna FF Ängelholms IP A-plan
2018-05-13 17:00 IK Oddevold - Kristianstad FC Rimnersvallen
2018-05-17 19:00 Ängelholms FF - Torns IF Ängelholms IP A-plan
2018-05-18 19:00 Grebbestads IF - Tvååkers IF Siljevi 1 11-manna
2018-05-19 15:00 Eskilsminne IF - Åtvidabergs FF Harlyckans IP 1
2018-05-19 16:00 Utsiktens BK - Mjällby AIF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-19 16:00 Lunds BK - Oskarshamns AIK Klostergårdens IP, huvudplan
2018-05-20 15:00 Kristianstad FC - Skövde AIK
2018-05-20 16:00 Husqvarna FF - FK Karlskrona Vapenvallen
2018-05-20 17:00 Ljungskile SK - IK Oddevold Skarsjövallen
2018-05-25 19:00 Torns IF - Eskilsminne IF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-05-26 16:00 Tvååkers IF - Ängelholms FF Övrevi A
2018-05-26 16:00 Oskarshamns AIK - Utsiktens BK Arena Oskarshamn
2018-05-27 16:00 Åtvidabergs FF - Kristianstad FC Kopparvallen
2018-05-27 16:00 FK Karlskrona - Ljungskile SK Västra Mark IP
2018-05-27 16:00 Mjällby AIF - Grebbestads IF Strandvallen A-plan
2018-05-27 17:00 IK Oddevold - Lunds BK Rimnersvallen
2018-05-29 19:00 Skövde AIK - Husqvarna FF Södermalms IP
2018-05-31 19:00 Kristianstad FC - Torns IF
Juni
2018-06-02 14:00 Lunds BK - FK Karlskrona Klostergårdens IP, huvudplan
2018-06-02 14:00 Eskilsminne IF - Tvååkers IF Harlyckans IP 1
2018-06-02 15:00 Ljungskile SK - Oskarshamns AIK Skarsjövallen
2018-06-02 16:00 Grebbestads IF - Skövde AIK Siljevi 1 11-manna
2018-06-02 16:00 Mjällby AIF - IK Oddevold Strandvallen A-plan
2018-06-02 16:00 Ängelholms FF - Utsiktens BK Ängelholms IP A-plan
2018-06-03 16:00 Husqvarna FF - Åtvidabergs FF Vapenvallen
2018-06-06 14:00 Torns IF - Oskarshamns AIK Tornvallen, Stångby A-plan
2018-06-06 15:00 Tvååkers IF - Kristianstad FC Övrevi A
2018-06-06 15:00 Åtvidabergs FF - FK Karlskrona Kopparvallen
2018-06-06 16:00 Skövde AIK - Ljungskile SK Södermalms IP
2018-06-06 16:00 Husqvarna FF - Lunds BK Vapenvallen
2018-06-06 16:00 Utsiktens BK - Eskilsminne IF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-06 16:00 Ängelholms FF - Mjällby AIF Ängelholms IP A-plan
2018-06-06 17:00 IK Oddevold - Grebbestads IF Rimnersvallen
2018-06-09 16:00 Grebbestads IF - Åtvidabergs FF Siljevi 1 11-manna
2018-06-10 15:00 Utsiktens BK - IK Oddevold Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-10 15:00 Eskilsminne IF - Lunds BK Harlyckans IP 1
2018-06-10 16:00 Torns IF - Tvååkers IF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-06-10 16:00 FK Karlskrona - Mjällby AIF Västra Mark IP
2018-06-10 16:00 Oskarshamns AIK - Skövde AIK Arena Oskarshamn
2018-06-10 16:00 Kristianstad FC - Husqvarna FF
2018-06-10 17:00 Ljungskile SK - Ängelholms FF Skarsjövallen
2018-06-16 14:00 Tvååkers IF - Husqvarna FF Övrevi A
2018-06-16 14:00 Lunds BK - Utsiktens BK Klostergårdens IP, huvudplan
2018-06-16 16:00 Åtvidabergs FF - Torns IF Kopparvallen
2018-06-16 16:00 Skövde AIK - Eskilsminne IF Södermalms IP
2018-06-16 16:00 IK Oddevold - Ängelholms FF Rimnersvallen
2018-06-16 16:00 Mjällby AIF - Oskarshamns AIK Strandvallen A-plan
2018-06-17 17:00 Kristianstad FC - FK Karlskrona
2018-06-17 17:00 Ljungskile SK - Grebbestads IF Skarsjövallen
2018-06-20 19:00 FK Karlskrona - Torns IF Västra Mark IP
2018-06-20 19:00 Lunds BK - Mjällby AIF Klostergårdens IP, huvudplan
2018-06-21 19:00 Utsiktens BK - Ljungskile SK Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-21 19:30 Skövde AIK - Tvååkers IF Södermalms IP
2018-06-24 16:00 Grebbestads IF - Kristianstad FC Siljevi 1 11-manna
2018-06-24 16:00 Husqvarna FF - Eskilsminne IF Vapenvallen
2018-06-24 16:00 Ängelholms FF - Oskarshamns AIK Ängelholms IP A-plan
2018-06-24 17:00 IK Oddevold - Åtvidabergs FF Rimnersvallen
2018-06-30 14:00 Torns IF - Skövde AIK Tornvallen, Stångby A-plan
2018-06-30 14:00 Tvååkers IF - Åtvidabergs FF Övrevi A
2018-06-30 16:00 Grebbestads IF - Husqvarna FF Siljevi 1 11-manna
2018-06-30 16:00 Oskarshamns AIK - IK Oddevold Arena Oskarshamn
2018-06-30 16:00 Eskilsminne IF - Ängelholms FF Harlyckans IP 1
Juli
2018-07-01 16:00 FK Karlskrona - Utsiktens BK Västra Mark IP
2018-07-01 17:00 Kristianstad FC - Mjällby AIF
2018-07-01 17:00 Ljungskile SK - Lunds BK Skarsjövallen
2018-07-06 19:00 Eskilsminne IF - Grebbestads IF Harlyckans IP 1
2018-07-07 14:00 Lunds BK - Ängelholms FF Klostergårdens IP, huvudplan
2018-07-07 15:00 Mjällby AIF - Ljungskile SK Strandvallen A-plan
2018-07-07 16:00 Utsiktens BK - Kristianstad FC Ruddalen 1 Konstgräs
2018-07-08 15:00 Åtvidabergs FF - Skövde AIK Kopparvallen
2018-07-08 16:00 Oskarshamns AIK - FK Karlskrona Arena Oskarshamn
2018-07-08 16:00 Husqvarna FF - Torns IF Vapenvallen
2018-07-09 19:00 IK Oddevold - Tvååkers IF Rimnersvallen
2018-07-13 19:00 Grebbestads IF - IK Oddevold Siljevi 1 11-manna
2018-07-13 19:00 Torns IF - Lunds BK Tornvallen, Stångby A-plan
2018-07-14 14:00 Tvååkers IF - Oskarshamns AIK Övrevi A
2018-07-14 14:00 Skövde AIK - Åtvidabergs FF Södermalms IP
2018-07-14 14:00 FK Karlskrona - Husqvarna FF Västra Mark IP
2018-07-14 14:00 Ängelholms FF - Eskilsminne IF Ängelholms IP A-plan
2018-07-14 16:00 Ljungskile SK - Mjällby AIF Skarsjövallen
2018-07-15 15:00 Kristianstad FC - Utsiktens BK
2018-07-18 19:00 IK Oddevold - Torns IF Rimnersvallen
2018-07-19 19:00 Åtvidabergs FF - Grebbestads IF Kopparvallen
2018-07-21 16:00 Oskarshamns AIK - Ljungskile SK Arena Oskarshamn
2018-07-21 16:00 Mjällby AIF - Ängelholms FF Strandvallen A-plan
2018-07-21 16:00 Utsiktens BK - FK Karlskrona Ruddalen 1 Konstgräs
2018-07-21 16:00 Lunds BK - Kristianstad FC Klostergårdens IP, huvudplan
2018-07-21 16:00 Eskilsminne IF - Skövde AIK Harlyckans IP 1
2018-07-22 16:00 Husqvarna FF - Tvååkers IF Vapenvallen
Augusti
2018-08-18 14:00 Torns IF - Utsiktens BK Tornvallen, Stångby A-plan
2018-08-18 16:00 Grebbestads IF - Lunds BK Siljevi 1 11-manna
2018-08-18 16:00 Skövde AIK - Mjällby AIF Södermalms IP
2018-08-18 16:00 Oskarshamns AIK - Kristianstad FC Arena Oskarshamn
2018-08-19 15:00 Åtvidabergs FF - Tvååkers IF Kopparvallen
2018-08-19 16:00 FK Karlskrona - Ängelholms FF Västra Mark IP
2018-08-19 17:00 IK Oddevold - Eskilsminne IF Rimnersvallen
2018-08-20 19:00 Ljungskile SK - Husqvarna FF Skarsjövallen
2018-08-25 14:00 Tvååkers IF - FK Karlskrona Övrevi A
2018-08-25 14:00 Lunds BK - IK Oddevold Klostergårdens IP, huvudplan
2018-08-25 16:00 Mjällby AIF - Åtvidabergs FF Strandvallen A-plan
2018-08-26 00:00 Husqvarna FF - Oskarshamns AIK Vapenvallen
2018-08-26 14:00 Eskilsminne IF - Torns IF Harlyckans IP 1
2018-08-26 15:00 Utsiktens BK - Skövde AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2018-08-26 16:00 Kristianstad FC - Ljungskile SK
2018-08-26 16:00 Ängelholms FF - Grebbestads IF Ängelholms IP A-plan
September
2018-09-01 14:00 Tvååkers IF - Ljungskile SK Övrevi A
2018-09-01 15:00 Grebbestads IF - Eskilsminne IF Siljevi 1 11-manna
2018-09-01 15:00 Åtvidabergs FF - Utsiktens BK Kopparvallen
2018-09-01 16:00 Skövde AIK - Kristianstad FC Södermalms IP
2018-09-01 16:00 Oskarshamns AIK - Lunds BK Arena Oskarshamn
2018-09-02 16:00 Torns IF - Mjällby AIF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-09-02 16:00 IK Oddevold - FK Karlskrona Rimnersvallen
2018-09-02 16:00 Husqvarna FF - Ängelholms FF Vapenvallen
2018-09-08 14:00 Lunds BK - Skövde AIK Klostergårdens IP, huvudplan
2018-09-08 14:00 Eskilsminne IF - Husqvarna FF Harlyckans IP 1
2018-09-08 15:00 FK Karlskrona - Åtvidabergs FF Västra Mark IP
2018-09-08 15:00 Kristianstad FC - Grebbestads IF
2018-09-08 16:00 Utsiktens BK - Oskarshamns AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-09 15:00 Mjällby AIF - Tvååkers IF Strandvallen A-plan
2018-09-09 16:00 Ängelholms FF - IK Oddevold Ängelholms IP A-plan
2018-09-09 16:00 Ljungskile SK - Torns IF Skarsjövallen
2018-09-15 14:00 Torns IF - Ängelholms FF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-09-15 14:00 Tvååkers IF - Eskilsminne IF Övrevi A
2018-09-15 15:00 Grebbestads IF - Ljungskile SK Siljevi 1 11-manna
2018-09-15 15:00 Åtvidabergs FF - Lunds BK Kopparvallen
2018-09-15 16:00 Skövde AIK - FK Karlskrona Södermalms IP
2018-09-15 16:00 Oskarshamns AIK - Mjällby AIF Arena Oskarshamn
2018-09-16 16:00 Husqvarna FF - Kristianstad FC Vapenvallen
2018-09-17 19:00 IK Oddevold - Utsiktens BK Rimnersvallen
2018-09-22 14:00 Eskilsminne IF - Utsiktens BK Harlyckans IP 1
2018-09-22 15:00 Kristianstad FC - IK Oddevold
2018-09-22 16:00 Oskarshamns AIK - Torns IF Arena Oskarshamn
2018-09-23 14:00 Lunds BK - Tvååkers IF Klostergårdens IP, huvudplan
2018-09-23 15:00 Mjällby AIF - Husqvarna FF Strandvallen A-plan
2018-09-23 16:00 FK Karlskrona - Grebbestads IF Västra Mark IP
2018-09-23 16:00 Ängelholms FF - Skövde AIK Ängelholms IP A-plan
2018-09-23 16:00 Ljungskile SK - Åtvidabergs FF Skarsjövallen
2018-09-28 19:00 FK Karlskrona - Oskarshamns AIK Västra Mark IP
2018-09-29 14:00 Torns IF - Kristianstad FC Tornvallen, Stångby A-plan
2018-09-29 14:00 Tvååkers IF - IK Oddevold Övrevi A
2018-09-29 15:00 Åtvidabergs FF - Eskilsminne IF Kopparvallen
2018-09-29 16:00 Skövde AIK - Grebbestads IF Södermalms IP
2018-09-29 16:00 Utsiktens BK - Husqvarna FF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-30 15:00 Mjällby AIF - Lunds BK Strandvallen A-plan
2018-09-30 16:00 Ängelholms FF - Ljungskile SK Ängelholms IP A-plan
Oktober
2018-10-05 19:00 Oskarshamns AIK - Åtvidabergs FF Arena Oskarshamn
2018-10-06 14:00 Lunds BK - Eskilsminne IF Klostergårdens IP, huvudplan
2018-10-06 15:00 Grebbestads IF - Torns IF Siljevi 1 11-manna
2018-10-06 15:00 Kristianstad FC - Tvååkers IF
2018-10-06 15:00 Ljungskile SK - FK Karlskrona Skarsjövallen
2018-10-06 16:00 Utsiktens BK - Ängelholms FF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-07 16:00 Husqvarna FF - Skövde AIK Vapenvallen
2018-10-07 17:00 IK Oddevold - Mjällby AIF Rimnersvallen
2018-10-13 14:00 Torns IF - Husqvarna FF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-10-13 14:00 Tvååkers IF - Grebbestads IF Övrevi A
2018-10-13 15:00 Åtvidabergs FF - IK Oddevold Kopparvallen
2018-10-13 15:00 Eskilsminne IF - Ljungskile SK Harlyckans IP 1
2018-10-13 16:00 Skövde AIK - Oskarshamns AIK Södermalms IP
2018-10-14 15:00 Mjällby AIF - Utsiktens BK Strandvallen A-plan
2018-10-14 16:00 FK Karlskrona - Lunds BK Västra Mark IP
2018-10-15 19:00 Ängelholms FF - Kristianstad FC Ängelholms IP A-plan
2018-10-20 14:00 Lunds BK - Husqvarna FF Klostergårdens IP, huvudplan
2018-10-20 15:00 IK Oddevold - Ljungskile SK Rimnersvallen
2018-10-20 16:00 Åtvidabergs FF - Ängelholms FF Kopparvallen
2018-10-20 16:00 Skövde AIK - Torns IF Södermalms IP
2018-10-20 16:00 Oskarshamns AIK - Grebbestads IF Arena Oskarshamn
2018-10-20 16:00 Utsiktens BK - Tvååkers IF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-21 15:00 Mjällby AIF - FK Karlskrona Strandvallen A-plan
2018-10-22 19:00 Kristianstad FC - Eskilsminne IF
2018-10-26 19:00 FK Karlskrona - Kristianstad FC Västra Mark IP
2018-10-27 14:00 Torns IF - Åtvidabergs FF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-10-27 14:00 Tvååkers IF - Skövde AIK Övrevi A
2018-10-27 15:00 Grebbestads IF - Mjällby AIF Siljevi 1 11-manna
2018-10-27 15:00 Husqvarna FF - IK Oddevold Vapenvallen
2018-10-27 15:00 Eskilsminne IF - Oskarshamns AIK Harlyckans IP 1
2018-10-28 16:00 Ängelholms FF - Lunds BK Ängelholms IP A-plan
2018-10-28 16:00 Ljungskile SK - Utsiktens BK Skarsjövallen
November
2018-11-03 14:00 Tvååkers IF - Torns IF Övrevi A
2018-11-03 14:00 Åtvidabergs FF - Husqvarna FF Kopparvallen
2018-11-03 14:00 Lunds BK - Ljungskile SK Klostergårdens IP, huvudplan
2018-11-03 15:00 Grebbestads IF - Utsiktens BK Siljevi 1 11-manna
2018-11-03 16:00 Skövde AIK - IK Oddevold Södermalms IP
2018-11-04 15:00 Mjällby AIF - Kristianstad FC Strandvallen A-plan
2018-11-04 16:00 FK Karlskrona - Eskilsminne IF Västra Mark IP
2018-11-04 17:00 Oskarshamns AIK - Ängelholms FF Arena Oskarshamn
2018-11-10 14:00 Torns IF - FK Karlskrona Tornvallen, Stångby A-plan
2018-11-10 14:00 IK Oddevold - Oskarshamns AIK Rimnersvallen
2018-11-10 14:00 Husqvarna FF - Grebbestads IF Vapenvallen
2018-11-10 14:00 Utsiktens BK - Lunds BK Ruddalen 1 Konstgräs
2018-11-10 14:00 Kristianstad FC - Åtvidabergs FF
2018-11-10 14:00 Ängelholms FF - Tvååkers IF Ängelholms IP A-plan
2018-11-10 14:00 Ljungskile SK - Skövde AIK Skarsjövallen
2018-11-10 14:00 Eskilsminne IF - Mjällby AIF Harlyckans IP 1