Spelprogram - Träningsmatcher 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK (TE) AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK DFF (D2D) AIK DFF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF (JA) AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF (PA) AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Arameiska-Syrianska (D1H) Arameiska-Syrianska KIF(Föreningen) Röd-gul radig, Röda, Röda
Arboga Södra IF (D3H Mikael Wiker 0707616307 Gul, Svart, Gul
Arbrå BK (D4H) Jan Hedin 027840923 0702352863 Röd, Röd, Röd
Avesta AIK (D4H) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Avesta AIK (JA) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
BKV Norrtälje BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
BKV Norrtälje (D3H) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
BKV Norrtälje (PA) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bollnäs GIF FF (D2D) Bollnäs GIF FF(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Bollnäs GIF FF (D4H) Bollnäs GIF FF(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Brynäs IF FK (D4H) Brynäs IF FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Brynäs IF/FK (D5H) Brynäs IF FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Brynäs IF/FK (J) Brynäs IF FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bullermyrens IK (D4H) Bullermyrens IK(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Bälinge IF (D4D) Bälinge IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Bälinge IF (D4H) Bälinge IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Bälinge IF (DA) Bälinge IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Bälinge IF (J) Bälinge IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Dala-Järna IK (D3H) Dala-Järna IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Dalkurd FF (D1H) Dalkurd FF(Föreningen) grönt, grönt, grönt
Dalkurd FF (JA) Dalkurd FF(Föreningen) grönt, grönt, grönt
Dalkurd FF U (D4H) Dalkurd FF(Föreningen) grönt, grönt, grönt
Danmarks DFF (D3D) Danmark-Sirius Dam FF(Föreningen) Blå/svart, Svart, Svart
Danmarks IF (D5H) Danmarks IF(Föreningen) Röd/vit, röd, röd
Delsbo IF (D3H) Delsbo IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Djurgården (PA) Djurgårdens Elitfotboll AB(Föreningen) Blårandig, Blå, blå
Edsbyns IF FF (D3H) Edsbyns IF FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Edsbyns IF FF (J) Edsbyns IF FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Enköpings SK (Jun) Enköpings SK FK(Föreningen) Grönsvart tröja, svarta byxor, gröna strumpor
Eskilstuna City FK (D2H) Eskilstuna City FK(Föreningen) Vit, Blå, blå
Falu FK (D2H) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Falu FK (D3H) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Falu FK (JA) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Falu FK (PA) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Falu FK U (D4H) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Djursholm (PA) FC Djursholm(Föreningen) svart, svart, svart
FC Järfälla (D3H) FC Järfälla(Föreningen) Vit/svart, Svart, Svarta
Films SK (D5H) Films SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Forsbacka IK (D6H) Forsbacka IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Forssa BK (D3D) Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Forssa BK (D4H) Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Färila IF (D5H) Färila IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
G/Hammarby IF (D6H) Jonny Glöggler 029051010 0701819230 Röd/svart, Svart, Röd
Gagnefs IF (D4H) Gagnefs IF(Föreningen) Grönvit, Grön
Gamla Upsala SK (D2H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gamla Upsala SK (D3D) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gefle IF FF (D3D) Gefle IF(Föreningen)
Gefle IF FF (HA) Gefle IF FF(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Gefle IF FF (JA) Gefle IF(Föreningen)
Gefle IF FF (PA) Gefle IF FF(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Gefle IF FF (TE) Gefle IF FF(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Gefle IF FF (U 21) Gefle IF FF(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Gefle IF FF pojkar 16 Gefle IF FF(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Gefle IF FF Pojkar 16 Gefle IF FF(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Gefle IF FF U (D4H) Gefle IF(Föreningen)
GIF Sundsvall (U) GIF Sundsvall(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Gimo IF FK (D2D) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Vit (Herr) Blå (Herr B) Blå (Dam)
Gimo IF FK (D4H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Vit (Herr) Blå (Herr B) Blå (Dam)
Gimo IF FK (D6H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Vit (Herr) Blå (Herr B) Blå (Dam)
Gustafs GoIF (D1D) Gustafs GoIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Gävle Latino FK (D5H) Gävle Latino FK(Föreningen) Röd/vit, blå, blå
Hagaströms SK (D3D) Hagaströms SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hagaströms SK (D5H) Hagaströms SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hagaströms SK 2 (D6H) Hagaströms SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hagby IK (D5H) Henrik Johansson 0708426487 röd, svart, svart
Hammarby IF (PA) Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Harg-Östhammar FF (D5H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Heby AIF (D3H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hedesunda IF Hedesunda IF(Föreningen) Blå/Vit randiga, Blå, Blå
Hedesunda IF (D4D) Hedesunda IF(Föreningen) Blå/Vit randiga, Blå, Blå
Hedesunda IF (D4H) Hedesunda IF(Föreningen) Blå/Vit randiga, Blå, Blå
Hille IF (D2D) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF (D3H) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF (P 15) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF (PA) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hofors AIF (D3H) Hofors AIF(Föreningen) Blå , Vit, Blå
Hofors AIF (D4D) Hofors AIF(Föreningen) Blå , Vit, Blå
Hofors AIF (PD1) Hofors AIF(Föreningen) Blå , Vit, Blå
Hudiksvalls ABK (D2H) Hudiksvalls Förenade FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Håbo FF (D4H) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Håbro IF (D6H) Håbro IF(Föreningen) Grön/Vit, Vit, Grön
Högbo AIK (D3D) Högbo AIK(Föreningen) Grön/vit, Vit, Grön
Högbo AIK (D5H) Jan Löfgren 026253224 0702465566 Grön/vit, Vit, Grön
Högbo AIK 2 (D7H) Högbo AIK(Föreningen) Grön/vit, Vit, Grön
IF Brommapojkarna (D2D) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna (JA) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Team Hudik (D2D) IF Team Hudik(Föreningen) Röd, Svart, Röd
IF Vesta (D4H) IF Vesta(Föreningen) Blå/vit, Vit, blå
IF Vindhemspojkarna (D5H) IF Vindhemspojkarna Herrfotboll(Föreningen) Orange, Blå, blå
IFK Bergvik (D4H) IFK Bergvik(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Gävle (D2D) Joacim Carlson 0733627945 Blå, Blå, Blå
IFK Gävle (D3D) IFK Gävle(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Hedemora FK (D3D) IFK Hedemora FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Hedemora FK (D5H) IFK Hedemora FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Härnösand (D2H) Härnösands FF(Föreningen) Röd, Röd, Röda
IFK Mora FK IFK Mora FK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå/vit
IFK Sundsvall (D3H) IFK Sundsvall(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Sundsvall Jun IFK Sundsvall(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Timrå (D4H) IFK Timrå(Föreningen) Vit, blåa, Vit
IFK Viksjö (D2D) IFK Viksjö(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Östersund (D3H) IFK Östersund(Föreningen) Röd, Vita, Vita
Iggesunds IK (D3D) Iggesunds IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Iggesunds IK (D4H) Iggesunds IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IK Huge (D3D) IK Huge(Föreningen) MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Brage (J) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Brage (JA) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Brage (PA) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Brage (SE) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Frej (D1H) IK Frej Täby(Föreningen) Gul, Svart, gul
IK Huge (D2D) Ola Wike 0707951850 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Huge (D3H) Henrik Isaksson 026182188 0702643572 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Huge (JA) IK Huge(Föreningen) MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Huge 2 (D5H) IK Huge(Föreningen) MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Rex (D3D) IK Rex(Föreningen)
IK Rex (D4H) IK Rex(Föreningen)
IK Sirius (TE) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sirius FK (PA) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sirius FK Dam IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sirius Jun IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sätra IK Sätra(Föreningen) Grön/Vit eller svart, Grön eller svart, Grön/vit
IK Sätra (D3D) Thomas Eriksson 026516079 0702991400 Grön/Vit eller svart, Grön eller svart, Grön/vit
IK Sätra (D4H) IK Sätra(Föreningen) Grön/Vit eller svart, Grön eller svart, Grön/vit
Islingby IK (D4H) Islingby IK(Föreningen) Röd, Vit, vit
Jädraås AIK (D6H) Jädraås Allmänna IK(Föreningen) Gul, Blå, Vit
Järbo IF (D4H) Olle Rommedahl 026242118 Gul, Svart, Svart
Järbo IF (D6H) Järbo IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Järvsö BK (D3D) Järvsö BK(Föreningen)
Karlholms GoIF Karlholms GoIF(Föreningen) blå/vit , blå, blå
Karlholms GoIF (D5D) Karlholms GoIF(Föreningen) blå/vit , blå, blå
Karlholms GoIF (D5H) Karlholms GoIF(Föreningen) blå/vit , blå, blå
Korsnäs BK (D5H) Lars Tenggren 026194846 0707936762 Blå, Blå, Blå
Korsnäs IF FK (D2D) Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Korsnäs IF FK (D4H) Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Korsnäs IF FK (D5H) Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Krokom/Dvärsätt IF Krokom Dvärsätts IF(Föreningen) Grön, vit, Grön
Krylbo IF (D5H) Krylbo IF(Föreningen) Svart - Vit - Svart
Kungsgårdens SK Kungsgårdens SK(Föreningen) Marinblå, Vit, Vit
Kungsgårdens SK (D3H) Anders Rinnström 0706008540 Marinblå, Vit, Vit
Kungsgårdens SK (Komb) Anders Rinnström 0706008540 Marinblå, Vit, Vit
Kvarnsvedens IK (D1D) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kvarnsvedens IK (D3H) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Lingbo IF (D6H) Lingbo IF(Föreningen) Röd/vit, Röd, Röd
Ljusdals IF Ljusdals IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Ljusdals IF (D2D) Ljusdals IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Ljusdals IF (D5H) Ljusdals IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Ljusne AIK FF (D4H) Ljusne AIK FF(Föreningen) Svart/vit randiga, Svart, Svart/vit randiga
Ludvika FK (D3H) Ludvika FK(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Moheds SK (D3D) Moheds SK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Munktorps BK (D4H) Munktorps BK(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart
Månkarbo IF (D5H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd, Svart ( Dam röd ), Röd
Norberg BK (D5H) Norbergs AIF(Föreningen) Röd-vit, Röd
NorrHam (D3D) Norrham Hamrångebygdens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
NorrHam (D5H) Norrham Hamrångebygdens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Norrskedika IF (D5H) Norrskedika IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Ockelbo IF (D4H) Sven Olov Nordqvist 026258001 0707487170 Röd, Röd, Röd
Ornäs BK (D2D) Ornäs BK(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Rengsjö SK (D3H) Kjell Rosén 027819715 0703431736 Blå, Blå, Blå
Roslagsbro IF (D4H) Roslagsbro IF(Föreningen) Röd (herr), Röd(dam), Röd (herr), Röd (dam), Röd (herr), Röd(dam)
Råsunda IS (D3H) Råsunda IS(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK(Föreningen) Svart/vit randigt, Svart, Svart
Sandvikens AIK FK (D4H) Sandvikens AIK FK(Föreningen) Svart/vit randigt, Svart, Svart
Sandvikens AIK/FK (PA) Sandvikens AIK FK(Föreningen) Svart/vit randigt, Svart, Svart
Sandvikens IF Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röda
Sandvikens IF (D1H) Tony Andersson 0736408288 Röd, Vit, Röda
Sandvikens IF (JA) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röda
Sandvikens IF (komb) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röda
Sandvikens IF (PA) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röda
Sandvikens IF U (D4H) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röda
Sandvikens IF U-15 Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röda
Sirius U 21 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
Sjötulls BK (D3H) Sjötulls BK(Föreningen) röd/svart, Svart, svart
Skogs FF (D6H) Skogs Förenade FK(Föreningen) Gul-Grön, Grön, Gul
Skutskärs IF FK (D3D) Skutskärs IF FK(Föreningen) grön, vit, grön
Skutskärs IF FK (D4H) Skutskärs IF FK(Föreningen) grön, vit, grön
Smedjebackens FK (D2D) Smedjebackens FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Smedjebackens FK (D4H) Smedjebackens FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Stensätra IF (D3D) Stensätra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Stensätra IF (D4H) Stensätra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Stensätra IF (J) Stensätra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Stensätra IF 2 (D7H) Stensätra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Stensätra IF D3D Stensätra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Storviks IF (D5H) Peter Gustafsson 0736489616 Vit, Vit, Vit
Storvreta IK (D4H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Strands IF (D3H) Strands IF(Föreningen) Svart-Vit, Svart, Svart
Strands IF (JA) Strands IF(Föreningen) Svart-Vit, Svart, Svart
Strands IF P95 Strands IF(Föreningen) Svart-Vit, Svart, Svart
Strömsbergs IF (J) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbergs IF D2H Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbro IF Strömsbro IF(Föreningen) Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Strömsbro IF(Föreningen) Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF (D2D) Strömsbro IF(Föreningen) Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF (D5H) Strömsbro IF(Föreningen) Orange, Blå, Vit
Stugsunds IK (D4H) Stugsunds IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Stugsunds IK D4H Stugsunds IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Sund IF (D2D) Sund IF(Föreningen) röd, röd, vit
Sund IF (D3H) Sund IF(Föreningen) röd, röd, vit
Sundborns GoIF (D5H) Sundborns GOIF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sundsvalls DFF (D1D) Sundsvalls DFF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Svärdsjö IF (D5H) Svärdsjö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Säters IF FK (D4H) Säters IF FK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå / Vit
Söderfors GoIF (D3D) Söderfors GoIF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Söderhamns FF Söderhamns FF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Söderhamns FF (D4H) Söderhamns FF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Söderhamns FF (J) Söderhamns FF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Södra BK (D5H) Södra BK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tierps IF (D2D) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tierps IF (D4H) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tobo/Örbyhus FF (D6H) Tobo/Örbyhus FF(Föreningen) Gul, Gula, Svarta
Trönö IK (D3H) Trönö IK(Föreningen) Blå/Vit, Blå , Blå
Tärnsjö IF (D5H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Ullfors IK (D6H) Ullfors IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Upplands-Ekeby IF (D3D) Upplands-Ekeby IF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Upsala IF (D3H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF (D4H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF (JA) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF (JA) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF (Jun) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Valbo FF (D3D) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Valbo FF (D4H) Andreas Vestin 029441100 0704691325 Röd, Svart, Röd
Valbo FF (D6H) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Valbo FF (JA) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Valbo FF (Jun) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Valbo FF 3 (D5D) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Valbo FF Herr Div 4 Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Vattholma IF (D5H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Vika IF (D5H) Vika IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Västanfors IF FK (D2D) Torgny Blylod 022316760 0736132707 Röd/röd/rda
Västanfors IF FK (D3D) Västanfors IF FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Västerås BK 30 (D4H) Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK (D3H) Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Vit
Åbyggeby/Ockelbo (D3D) Åbyggeby FK / Ockelbo(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Åmots IF (D6H) Åmots IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Årsunda IF Årsunda IF(Föreningen) Blå, Gul, Blå
Årsunda IF (D3D) Årsunda IF(Föreningen) Blå, Gul, Blå
Årsunda IF (D4H) Årsunda IF(Föreningen) Blå, Gul, Blå
Åshammars IK (D4D) Åshammars IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Åshammars IK (D5H) Åshammars IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK FF (PA) Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Östansbo IS (D4H) Lars-Åke Wallenstein 024081577 0703555799 Blå, Blå, Blå
Österfärnebo IF (D5H) Österfärnebo IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Österlövsta FF (Jun) Österlövsta FF(Föreningen) blå/svart, svart, blå
Östervåla IF (D4D) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Östhammar FF (D5H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Överhärde IK (D5H) Ronnie Schröder 026134012 0706835574 Svart (lite rött), Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 5
2012-02-04 13:00 (Inst.) Gefle IF FF (PA) - Djurgården (PA) Strömvallen
Omgång 6
2012-02-11 14:00 Sandvikens IF (D1H) - Gamla Upsala SK (D2H) Jernvallen
2012-02-12 14:00 Sandvikens IF (D1H) - Kvarnsvedens IK (D3H) Jernvallen
Omgång 7
2012-02-19 11:00 Gefle IF FF (PA) - AIK FF (PA) Strömvallen
2012-02-19 11:45 Ockelbo IF (D4H) - Sandvikens IF U (D4H) Jernvallen
2012-02-19 13:00 Gefle IF FF (JA) - AIK FF (JA) Strömvallen
2012-02-19 14:00 Sandvikens IF (PA) - Kungsgårdens SK (Komb) Jernvallen
Omgång 8
2012-02-25 10:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Hagaströms SK (D5H) Jernvallen
2012-02-25 13:00 Gefle IF FF (JA) - Kungsgårdens SK (D3H) Strömvallen
2012-02-26 12:00 Järbo IF (D4H) - Sandvikens IF (JA) Jernvallen
2012-02-26 13:00 Gefle IF FF (PA) - G/Hammarby IF (D6H) Strömvallen
Omgång 9
2012-03-03 10:00 Sandvikens IF (JA) - Gefle IF FF (JA) Jernvallen
2012-03-03 11:00 IFK Gävle (D2D) - Moheds SK (D3D) Strömvallen
2012-03-03 11:00 Gävle Latino FK (D5H) - Hedesunda IF (D4H) Träffen
2012-03-03 12:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Korsnäs IF FK (D4H) Jernvallen
2012-03-03 13:00 Hille IF (D3H) - Valbo FF (D4H) Träffen
2012-03-03 13:00 Strömsbro IF (D2D) - Valbo FF (D3D) Strömvallen
2012-03-03 14:00 Kungsgårdens SK (D3H) - Ockelbo IF (D4H) Jernvallen
2012-03-03 16:00 Stensätra IF (D4H) - Sandvikens IF (JA) Jernvallen
2012-03-03 17:00 Gefle IF FF (PA) - IK Sirius FK (PA) Strömvallen
2012-03-04 08:00 Sandvikens IF (PA) - Överhärde IK (D5H) Jernvallen
2012-03-04 10:00 Stensätra IF D3D - Tierps IF (D2D) Jernvallen
2012-03-04 11:00 Strömsbro IF (D2D) - Årsunda IF (D3D) Träffen
2012-03-04 12:00 Hagaströms SK (D5H) - IK Sätra (D4H) Jernvallen
2012-03-04 13:00 Hille IF (D3H) - Rengsjö SK (D3H) Strömvallen
2012-03-04 13:00 Hedesunda IF (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) Träffen
2012-03-04 14:00 Järbo IF (D4H) - G/Hammarby IF (D6H) Jernvallen
Omgång 10
2012-03-10 11:00 Valbo FF (D4H) - IK Rex (D4H) Strömvallen
2012-03-10 12:00 Kungsgårdens SK (D3H) - Hille IF (D3H) Jernvallen
2012-03-10 13:00 Gefle IF FF (JA) - Ockelbo IF (D4H) Strömvallen
2012-03-10 14:00 Järbo IF (D4H) - Södra BK (D5H) Jernvallen
2012-03-10 16:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Bollnäs GIF FF (D4H) Jernvallen
2012-03-10 17:00 Gefle IF FF (PA) - Älvsjö AIK FF (PA) Strömvallen
2012-03-10 18:00 Årsunda IF (D4H) - G/Hammarby IF (D6H) Jernvallen
2012-03-11 09:00 Gefle IF FF (PA) - Älvsjö AIK FF (PA) Strömvallen
2012-03-11 11:00 IK Huge (D2D) - Strömsbro IF (D2D) Träffen
2012-03-11 12:00 Stensätra IF (D4H) - IK Sätra Jernvallen
2012-03-11 13:00 Gefle IF FF (JA) - Strömsbergs IF D2H Strömvallen
2012-03-11 14:00 Sandvikens IF (D1H) - IK Frej (D1H) Jernvallen
2012-03-11 15:00 Hille IF (D2D) - Tierps IF (D2D) Strömvallen
Omgång 11
2012-03-17 10:00 Sandvikens IF (PA) - Högbo AIK (D5H) Jernvallen
2012-03-17 11:00 Hofors AIF (D3H) - Gagnefs IF (D4H) Stålringen
2012-03-17 11:00 Hille IF (D3H) - Edsbyns IF FF (D3H) Strömvallen
2012-03-17 12:00 Kungsgårdens SK (D3H) - Strands IF (D3H) Jernvallen
2012-03-17 13:00 Gefle IF FF (JA) - Bollnäs GIF FF (D4H) Strömvallen
2012-03-17 14:00 Sandvikens IF U (D4H) - Munktorps BK (D4H) Jernvallen
2012-03-17 15:00 Strömsbro IF (D2D) - IFK Hedemora FK (D3D) Träffen
2012-03-17 16:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Stugsunds IK D4H Jernvallen
2012-03-18 12:00 Stensätra IF (D4H) - Järbo IF (D4H) Jernvallen
2012-03-18 13:00 G/Hammarby IF (D6H) - Hedesunda IF (D4H) Stålringen
2012-03-18 13:00 IK Sätra (D4H) - Falu FK U (D4H) Träffen
2012-03-18 13:00 Brynäs IF FK (D4H) - Årsunda IF (D4H) Strömvallen
2012-03-18 14:00 Sandvikens IF (D1H) - Rengsjö SK (D3H) Jernvallen
2012-03-18 15:00 Valbo FF (D4H) - Vattholma IF (D5H) Träffen
2012-03-18 15:00 Gefle IF FF (PA) - Hammarby IF (PA) Strömvallen
2012-03-18 18:00 Sandvikens IF (JA) - Kungsgårdens SK (D3H) Jernvallen
Omgång 12
2012-03-24 10:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Månkarbo IF (D5H) Jernvallen
2012-03-24 10:00 Gefle IF FF (JA) - Hille IF (D3H) Strömvallen
2012-03-24 11:00 IK Huge (D2D) - Tierps IF (D2D) Träffen
2012-03-24 12:00 Sandvikens IF (JA) - Falu FK U (D4H) Jernvallen
2012-03-24 13:00 IK Huge (D3H) - Strömsbergs IF D2H Träffen
2012-03-24 15:00 IFK Gävle (D2D) - Gustafs GoIF (D1D) Träffen
2012-03-24 17:00 Gefle IF FF (PA) - FC Djursholm (PA) Strömvallen
2012-03-25 11:00 Ockelbo IF (D4H) - Säters IF FK (D4H) Stålringen
2012-03-25 11:00 Valbo FF (D4H) - Bollnäs GIF FF (D4H) Nynäs IP
2012-03-25 11:00 IK Huge (D2D) - Hille IF (D2D) Strömvallen
2012-03-25 12:00 Stensätra IF (D4H) - Hedesunda IF (D4H) Jernvallen
2012-03-25 13:00 Hille IF (D3H) - BKV Norrtälje (D3H) Strömvallen
2012-03-25 13:00 Strömsbro IF (D2D) - Stensätra IF D3D Träffen
2012-03-25 15:00 Brynäs IF FK (D4H) - Trönö IK (D3H) Strömvallen
2012-03-25 18:00 Sandvikens IF (PA) - Storviks IF (D5H) Jernvallen
Omgång 13
2012-03-31 12:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Gävle Latino FK (D5H) Jernvallen
2012-03-31 13:00 Gefle IF FF (JA) - Dalkurd FF (JA) Strömvallen
2012-03-31 14:00 Järbo IF (D4H) - Korsnäs IF FK (D4H) Jernvallen
2012-04-01 11:00 Brynäs IF FK (D4H) - Gävle Latino FK (D5H) Strömvallen
2012-04-01 14:00 Sandvikens IF (D1H) - Hille IF (D3H) Jernvallen
2012-04-01 16:00 Stensätra IF (D4H) - Högbo AIK (D5H) Jernvallen
2012-04-01 18:00 Sandvikens IF (PA) - Österfärnebo IF (D5H) Jernvallen
Omgång 14
2012-04-05 17:30 Sandvikens IF (D1H) - Hofors AIF (D3H) Jernvallen
2012-04-05 18:00 Storviks IF (D5H) - Ockelbo IF (D4H) Stålringen
2012-04-05 19:15 Matchtid 2 x 30 min. IK Huge (D3H) - Södra BK (D5H) Strömvallen
2012-04-08 15:00 Strömsbro IF (D5H) - IK Sätra (D4H) Nynäs IP
2012-04-08 15:00 Gefle IF FF (PA) - Valbo FF (D6H) Strömvallen
Omgång 15
2012-04-09 11:00 Hofors AIF (D3H) - Korsnäs IF FK (D4H) Stålringen
2012-04-09 11:00 Hille IF (D3H) - Sandvikens AIK FK (D4H) Träffen
2012-04-09 12:00 Sandvikens IF (JA) - Högbo AIK (D5H) Jernvallen
2012-04-09 13:00 Hille IF (D2D) - Östervåla IF (D4D) Hille IP
2012-04-09 14:00 Sandvikens IF (D1H) - IK Huge (D3H) Jernvallen
2012-04-09 15:00 Hagaströms SK (D5H) - Skutskärs IF FK (D4H) Träffen
2012-04-09 16:00 Stensätra IF (D4H) - Kungsgårdens SK (D3H) Jernvallen
2012-04-11 18:00 Österfärnebo IF (D5H) - Årsunda IF (D4H) Solliden
2012-04-14 10:00 Sandvikens IF (JA) - Strömsbro IF (D5H) Jernvallen
2012-04-14 11:00 Brynäs IF FK (D4H) - Ljusne AIK FF (D4H) Strömvallen
2012-04-14 12:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Söderhamns FF (D4H) Jernvallen
2012-04-14 13:00 IFK Gävle (D2D) - IF Team Hudik (D2D) Strömvallen
2012-04-14 13:00 Hagaströms SK (D5H) - Hedesunda IF (D4H) Nynäs IP
2012-04-14 14:00 Kungsgårdens SK (D3H) - Arbrå BK (D4H) Jernvallen
2012-04-14 15:00 Hille IF (D3H) - Järbo IF (D4H) Träffen
2012-04-14 17:00 IK Sätra (D4H) - Håbro IF (D6H) Träffen
2012-04-15 13:00 Hille IF (D3H) - Skutskärs IF FK (D4H) Träffen
2012-04-15 13:00 IK Huge (D3H) - Söderhamns FF (D4H) Strömvallen
2012-04-15 13:00 Gävle Latino FK (D5H) - Årsunda IF (D4H) Nynäs IP
2012-04-15 14:00 Stensätra IF (D4H) - Strömsbro IF (D5H) Jernvallen
2012-04-15 19:00 Hofors AIF (D3H) - Gefle IF FF (JA) Stålringen
Omgång 16
2012-04-18 18:00 Österfärnebo IF (D5H) - Årsunda IF (D4H) Solliden
2012-04-21 09:30 Högbo AIK (D5H) - Årsunda IF (D4H) Jernvallen
2012-04-21 11:00 Strömsbro IF (D2D) - IF Team Hudik (D2D) Nynäs IP
2012-04-21 11:00 Strömsbro IF (D5H) - IK Sätra (D4H) Nynäs IP
2012-04-21 13:00 GFF F 97 - Stensätra IF (D3D) Hästskovallen
2012-04-21 14:00 Österfärnebo IF (D5H) - Ockelbo IF (D4H) Solliden
2012-04-21 15:00 Valbo FF (D4H) - Söderhamns FF (D4H) Strömvallen
2012-04-21 15:00 IK Huge (D2D) - Korsnäs IF FK (D2D) Träffen
2012-04-21 17:00 Södra BK (D5H) - Brynäs IF/FK (D5H) Träffen
2012-04-22 10:00 Sandvikens IF (PA) - Valbo FF (Jun) Jernvallen
2012-04-22 11:00 Strömsbro IF (D2D) - IF Team Hudik (D2D) Träffen
2012-04-22 12:00 Stensätra IF (D4H) - Hagaströms SK (D5H) Jernvallen
2012-04-22 13:00 Skutskärs IF FK (D4H) - Sund IF (D3H) Skutskärs IP
Omgång 17
2012-04-28 12:00 Svenska Handikapslandslaget - Södra BK (D5H) Strömvallen
Omgång 29
2012-07-21 14:00 Hofors AIF (D3H) - Gefle IF FF (JA) Stålringen
2012-07-21 14:00 Kungsgårdens SK - Korsnäs IF FK (D4H) Sportvallen
2012-07-21 15:00 Hille IF (D3H) - Söderhamns FF (D4H) Hille IP
Omgång 30
2012-07-23 13:00 Gefle IF FF Pojkar 16 - Sandvikens IF U-15 Strömvallen
2012-07-27 18:30 Ockelbo IF (D4H) - Ljusne AIK FF (D4H) Ockelbo IP
2012-07-27 19:00 IK Huge (D2D) - IK Sirius FK Dam Kastvallen
2012-07-29 14:00 IFK Gävle (D2D) - IFK Mora FK Brynäsvallen