Spelprogram - Träningsmatcher 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF (D3H Mikael Wiker 070-761 63 07 Gul, Svart, Gul
Arbrå BK (D4H) Jan Hedin 0278-409 23 070-235 28 63 Röd, Röd, Röd
G/Hammarby IF (D6H) Jonny Glöggler 0290-510 10 070-340 47 04 Röd/svart, Svart/Röd, Röd/Svart
Hagby IK (D5H) Henrik Johansson 0708-426487 röd, svart, svart
Högbo AIK (D5H) Jan Löfgren 026-253224 070-246 55 66 Grön/vit, Grön, Grön
IFK Gävle (D2D) Joacim Carlson 073-362 79 45 Blå, Blå, Blå
IK Huge (D2D) Ola Wike 070-795 18 50 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Huge (D3H) Henrik Isaksson 026-182188 070-264 35 72 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Sätra (D3D) Thomas Eriksson 026-51 60 79 070-299 14 00 Grön/Vit eller svart, Grön eller svart, Grön/vit
Järbo IF (D4H) Olle Rommedahl 026-24 21 18 Gul, Svart, Gul
Korsnäs BK (D5H) Lars Tenggren 026-19 48 46 070-793 67 62 Blå, Blå, Blå
Kungsgårdens SK (D3H) Anders Rinnström 070-600 85 40 Blå, Vit, Vit
Kungsgårdens SK (Komb) Anders Rinnström 070-600 85 40 Blå, Vit, Vit
Ockelbo IF (D4H) Sven Olov Nordqvist 026-25 80 01 070-748 71 70 Röd, Röd, Röd
Rengsjö SK (D3H) Kjell Rosén 0278-19715 070-3431736 Vit, Blå, Vit
Sandvikens IF (D1H) Tony Andersson 073-6408288 Röd, Vit, Röda
Storviks IF (D5H) Peter Gustafsson 073-648 96 16 Vit, Vit, Vit
Valbo FF (D4H) Andreas Vestin 0294-411 00 070-469 13 25 Röd, Svart, Röd
Västanfors IF FK (D2D) Torgny Blylod 0223-167 60 073-6132707 Röd/röd/rda
Östansbo IS (D4H) Lars-Åke Wallenstein 0240-81577 070-3555799 Blå, Blå, Blå
Överhärde IK (D5H) Ronnie Schröder 02613 40 12 070-683 55 74 Svart (lite rött), Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 5
2012-02-04 13:00 (Inst.) Gefle IF FF (PA) - Djurgården (PA) Strömvallen
Omgång 6
2012-02-11 14:00 Sandvikens IF (D1H) - Gamla Upsala SK (D2H) Jernvallen
2012-02-12 14:00 Sandvikens IF (D1H) - Kvarnsvedens IK (D3H) Jernvallen
Omgång 7
2012-02-19 11:00 Gefle IF FF (PA) - AIK FF (PA) Strömvallen
2012-02-19 11:45 Ockelbo IF (D4H) - Sandvikens IF U (D4H) Jernvallen
2012-02-19 13:00 Gefle IF FF (JA) - AIK FF (JA) Strömvallen
2012-02-19 14:00 Sandvikens IF (PA) - Kungsgårdens SK (Komb) Jernvallen
Omgång 8
2012-02-25 10:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Hagaströms SK (D5H) Jernvallen
2012-02-25 13:00 Gefle IF FF (JA) - Kungsgårdens SK (D3H) Strömvallen
2012-02-26 12:00 Järbo IF (D4H) - Sandvikens IF (JA) Jernvallen
2012-02-26 13:00 Gefle IF FF (PA) - G/Hammarby IF (D6H) Strömvallen
Omgång 9
2012-03-03 10:00 Sandvikens IF (JA) - Gefle IF FF (JA) Jernvallen
2012-03-03 11:00 IFK Gävle (D2D) - Moheds SK (D3D) Strömvallen
2012-03-03 11:00 Gävle Latino FK (D5H) - Hedesunda IF (D4H) Träffen
2012-03-03 12:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Korsnäs IF FK (D4H) Jernvallen
2012-03-03 13:00 Hille IF (D3H) - Valbo FF (D4H) Träffen
2012-03-03 13:00 Strömsbro IF (D2D) - Valbo FF (D3D) Strömvallen
2012-03-03 14:00 Kungsgårdens SK (D3H) - Ockelbo IF (D4H) Jernvallen
2012-03-03 16:00 Stensätra IF (D4H) - Sandvikens IF (JA) Jernvallen
2012-03-03 17:00 Gefle IF FF (PA) - IK Sirius FK (PA) Strömvallen
2012-03-04 08:00 Sandvikens IF (PA) - Överhärde IK (D5H) Jernvallen
2012-03-04 10:00 Stensätra IF D3D - Tierps IF (D2D) Jernvallen
2012-03-04 11:00 Strömsbro IF (D2D) - Årsunda IF (D3D) Träffen
2012-03-04 12:00 Hagaströms SK (D5H) - IK Sätra (D4H) Jernvallen
2012-03-04 13:00 Hille IF (D3H) - Rengsjö SK (D3H) Strömvallen
2012-03-04 13:00 Hedesunda IF (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) Träffen
2012-03-04 14:00 Järbo IF (D4H) - G/Hammarby IF (D6H) Jernvallen
Omgång 10
2012-03-10 11:00 Valbo FF (D4H) - IK Rex (D4H) Strömvallen
2012-03-10 12:00 Kungsgårdens SK (D3H) - Hille IF (D3H) Jernvallen
2012-03-10 13:00 Gefle IF FF (JA) - Ockelbo IF (D4H) Strömvallen
2012-03-10 14:00 Järbo IF (D4H) - Södra BK (D5H) Jernvallen
2012-03-10 16:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Bollnäs GIF FF (D4H) Jernvallen
2012-03-10 17:00 Gefle IF FF (PA) - Älvsjö AIK FF (PA) Strömvallen
2012-03-10 18:00 Årsunda IF (D4H) - G/Hammarby IF (D6H) Jernvallen
2012-03-11 09:00 Gefle IF FF (PA) - Älvsjö AIK FF (PA) Strömvallen
2012-03-11 11:00 IK Huge (D2D) - Strömsbro IF (D2D) Träffen
2012-03-11 12:00 Stensätra IF (D4H) - IK Sätra Jernvallen
2012-03-11 13:00 Gefle IF FF (JA) - Strömsbergs IF D2H Strömvallen
2012-03-11 14:00 Sandvikens IF (D1H) - IK Frej (D1H) Jernvallen
2012-03-11 15:00 Hille IF (D2D) - Tierps IF (D2D) Strömvallen
Omgång 11
2012-03-17 10:00 Sandvikens IF (PA) - Högbo AIK (D5H) Jernvallen
2012-03-17 11:00 Hofors AIF (D3H) - Gagnefs IF (D4H) Stålringen
2012-03-17 11:00 Hille IF (D3H) - Edsbyns IF FF (D3H) Strömvallen
2012-03-17 12:00 Kungsgårdens SK (D3H) - Strands IF (D3H) Jernvallen
2012-03-17 13:00 Gefle IF FF (JA) - Bollnäs GIF FF (D4H) Strömvallen
2012-03-17 14:00 Sandvikens IF U (D4H) - Munktorps BK (D4H) Jernvallen
2012-03-17 15:00 Strömsbro IF (D2D) - IFK Hedemora FK (D3D) Träffen
2012-03-17 16:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Stugsunds IK D4H Jernvallen
2012-03-18 12:00 Stensätra IF (D4H) - Järbo IF (D4H) Jernvallen
2012-03-18 13:00 G/Hammarby IF (D6H) - Hedesunda IF (D4H) Stålringen
2012-03-18 13:00 IK Sätra (D4H) - Falu FK U (D4H) Träffen
2012-03-18 13:00 Brynäs IF FK (D4H) - Årsunda IF (D4H) Strömvallen
2012-03-18 14:00 Sandvikens IF (D1H) - Rengsjö SK (D3H) Jernvallen
2012-03-18 15:00 Valbo FF (D4H) - Vattholma IF (D5H) Träffen
2012-03-18 15:00 Gefle IF FF (PA) - Hammarby IF (PA) Strömvallen
2012-03-18 18:00 Sandvikens IF (JA) - Kungsgårdens SK (D3H) Jernvallen
Omgång 12
2012-03-24 10:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Månkarbo IF (D5H) Jernvallen
2012-03-24 10:00 Gefle IF FF (JA) - Hille IF (D3H) Strömvallen
2012-03-24 11:00 IK Huge (D2D) - Tierps IF (D2D) Träffen
2012-03-24 12:00 Sandvikens IF (JA) - Falu FK U (D4H) Jernvallen
2012-03-24 13:00 IK Huge (D3H) - Strömsbergs IF D2H Träffen
2012-03-24 15:00 IFK Gävle (D2D) - Gustafs GoIF (D1D) Träffen
2012-03-24 17:00 Gefle IF FF (PA) - FC Djursholm (PA) Strömvallen
2012-03-25 11:00 Ockelbo IF (D4H) - Säters IF FK (D4H) Stålringen
2012-03-25 11:00 Valbo FF (D4H) - Bollnäs GIF FF (D4H) Nynäs IP
2012-03-25 11:00 IK Huge (D2D) - Hille IF (D2D) Strömvallen
2012-03-25 12:00 Stensätra IF (D4H) - Hedesunda IF (D4H) Jernvallen
2012-03-25 13:00 Hille IF (D3H) - BKV Norrtälje (D3H) Strömvallen
2012-03-25 13:00 Strömsbro IF (D2D) - Stensätra IF D3D Träffen
2012-03-25 15:00 Brynäs IF FK (D4H) - Trönö IK (D3H) Strömvallen
2012-03-25 18:00 Sandvikens IF (PA) - Storviks IF (D5H) Jernvallen
Omgång 13
2012-03-31 12:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Gävle Latino FK (D5H) Jernvallen
2012-03-31 13:00 Gefle IF FF (JA) - Dalkurd FF (JA) Strömvallen
2012-03-31 14:00 Järbo IF (D4H) - Korsnäs IF FK (D4H) Jernvallen
2012-04-01 11:00 Brynäs IF FK (D4H) - Gävle Latino FK (D5H) Strömvallen
2012-04-01 14:00 Sandvikens IF (D1H) - Hille IF (D3H) Jernvallen
2012-04-01 16:00 Stensätra IF (D4H) - Högbo AIK (D5H) Jernvallen
2012-04-01 18:00 Sandvikens IF (PA) - Österfärnebo IF (D5H) Jernvallen
Omgång 14
2012-04-05 17:30 Sandvikens IF (D1H) - Hofors AIF (D3H) Jernvallen
2012-04-05 18:00 Storviks IF (D5H) - Ockelbo IF (D4H) Stålringen
2012-04-05 19:15 Matchtid 2 x 30 min. IK Huge (D3H) - Södra BK (D5H) Strömvallen
2012-04-08 15:00 Strömsbro IF (D5H) - IK Sätra (D4H) Nynäs IP
2012-04-08 15:00 Gefle IF FF (PA) - Valbo FF (D6H) Strömvallen
Omgång 15
2012-04-09 11:00 Hofors AIF (D3H) - Korsnäs IF FK (D4H) Stålringen
2012-04-09 11:00 Hille IF (D3H) - Sandvikens AIK FK (D4H) Träffen
2012-04-09 12:00 Sandvikens IF (JA) - Högbo AIK (D5H) Jernvallen
2012-04-09 13:00 Hille IF (D2D) - Östervåla IF (D4D) Hille IP
2012-04-09 14:00 Sandvikens IF (D1H) - IK Huge (D3H) Jernvallen
2012-04-09 15:00 Hagaströms SK (D5H) - Skutskärs IF FK (D4H) Träffen
2012-04-09 16:00 Stensätra IF (D4H) - Kungsgårdens SK (D3H) Jernvallen
2012-04-11 18:00 Österfärnebo IF (D5H) - Årsunda IF (D4H) Solliden
2012-04-14 10:00 Sandvikens IF (JA) - Strömsbro IF (D5H) Jernvallen
2012-04-14 11:00 Brynäs IF FK (D4H) - Ljusne AIK FF (D4H) Strömvallen
2012-04-14 12:00 Sandvikens AIK FK (D4H) - Söderhamns FF (D4H) Jernvallen
2012-04-14 13:00 IFK Gävle (D2D) - IF Team Hudik (D2D) Strömvallen
2012-04-14 13:00 Hagaströms SK (D5H) - Hedesunda IF (D4H) Nynäs IP
2012-04-14 14:00 Kungsgårdens SK (D3H) - Arbrå BK (D4H) Jernvallen
2012-04-14 15:00 Hille IF (D3H) - Järbo IF (D4H) Träffen
2012-04-14 17:00 IK Sätra (D4H) - Håbro IF (D6H) Träffen
2012-04-15 13:00 Hille IF (D3H) - Skutskärs IF FK (D4H) Träffen
2012-04-15 13:00 IK Huge (D3H) - Söderhamns FF (D4H) Strömvallen
2012-04-15 13:00 Gävle Latino FK (D5H) - Årsunda IF (D4H) Nynäs IP
2012-04-15 14:00 Stensätra IF (D4H) - Strömsbro IF (D5H) Jernvallen
2012-04-15 19:00 Hofors AIF (D3H) - Gefle IF FF (JA) Stålringen
Omgång 16
2012-04-18 18:00 Österfärnebo IF (D5H) - Årsunda IF (D4H) Solliden
2012-04-21 09:30 Högbo AIK (D5H) - Årsunda IF (D4H) Jernvallen
2012-04-21 11:00 Strömsbro IF (D2D) - IF Team Hudik (D2D) Nynäs IP
2012-04-21 11:00 Strömsbro IF (D5H) - IK Sätra (D4H) Nynäs IP
2012-04-21 13:00 GFF F 97 - Stensätra IF (D3D) Hästskovallen
2012-04-21 14:00 Österfärnebo IF (D5H) - Ockelbo IF (D4H) Solliden
2012-04-21 15:00 Valbo FF (D4H) - Söderhamns FF (D4H) Strömvallen
2012-04-21 15:00 IK Huge (D2D) - Korsnäs IF FK (D2D) Träffen
2012-04-21 17:00 Södra BK (D5H) - Brynäs IF/FK (D5H) Träffen
2012-04-22 10:00 Sandvikens IF (PA) - Valbo FF (Jun) Jernvallen
2012-04-22 11:00 Strömsbro IF (D2D) - IF Team Hudik (D2D) Träffen
2012-04-22 12:00 Stensätra IF (D4H) - Hagaströms SK (D5H) Jernvallen
2012-04-22 13:00 Skutskärs IF FK (D4H) - Sund IF (D3H) Skutskärs IP
Omgång 17
2012-04-28 12:00 Svenska Handikapslandslaget - Södra BK (D5H) Strömvallen
Omgång 29
2012-07-21 14:00 Hofors AIF (D3H) - Gefle IF FF (JA) Stålringen
2012-07-21 14:00 Kungsgårdens SK - Korsnäs IF FK (D4H) Sportvallen
2012-07-21 15:00 Hille IF (D3H) - Söderhamns FF (D4H) Hille IP
Omgång 30
2012-07-23 13:00 Gefle IF FF Pojkar 16 - Sandvikens IF U-15 Strömvallen
2012-07-27 18:30 Ockelbo IF (D4H) - Ljusne AIK FF (D4H) Ockelbo IP
2012-07-27 19:00 IK Huge (D2D) - IK Sirius FK Dam Kastvallen
2012-07-29 14:00 IFK Gävle (D2D) - IFK Mora FK Brynäsvallen