Spelprogram - 1 domare herr

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almo BK (D6H) Leif Söderberg 018-130912 0708131912 grön/svart, svart, gröna
Almo BK 2 (D8H) Leif Söderberg 018-130912 0708131912 grön/svart, svart, gröna
Alunda IF (D5H) Alunda IF(Föreningen) Blå/Turkos, Marinblå, Marinblå
Blidö IF (D8H) Blidö IF(Föreningen) blå/svart, blå, blå
Bro IK (D6H) Bro IK(Föreningen) Vita(Herr)Blå(Dam), Blå (Herr & Dam)
Bro IK 2 (D8H) Bro IK(Föreningen) Vita(Herr)Blå(Dam), Blå (Herr & Dam)
Bullermyrens IK (D5H) Bullermyrens IK(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Börje SK (D6H) Oskar Karlsson 0736591394 Orange/Blå/Orange
Danmarks IF (D6H) Christofer Blennberger 0760-184121 Röd/vit, röd, röd
Edsbro IF (D5H) Edsbro IF(Föreningen) Svart/gul, Svart, Gul
Enköpings IS (D4H) Enköpings IS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Fanna BK (D5H) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Fanna BK J Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Bocity (D7H) FC BoCity Uppsala(Föreningen) blå, mörkblå, Vit
Films SK (D6H) Films SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fjärdhundra SK (D6H) Fjärdhundra SK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
FK Gunners United FK Gunners United(Föreningen) Rosa, Svart, Rosa
Flogsta FC (D7H) Flogsta FC(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Fortitudo FC (D7H) Fortitudo FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Frösunda SK (D7H) Frösunda SK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Funbo IF (D6H) Funbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
G/Hammarby IF (D6H) Gestrike-Hammarby IF(Föreningen) Röd/svart, Svart/Röd, Röd/Svart
Gamla Upsala SK 2 (D5H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gamla Upsala SK J (DJAH) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gamlis FF (D5H) Gamlis FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gefle IF FF Junior Gefle IF FF(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Gimo IF FK 2(D7H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Vit (Herr) Blå (Herr B) Blå (Dam)
Gimo IF UK (D7H) Gimo IF Ungdomsklubb(Föreningen) Vit (Herr/Dam), Blå (Herr/Dam), Blå (Herr/Dam)
Grisslehamns SK (D6H) Grisslehamns SK(Föreningen) Röda, Svarta
Gräsö IF (D7H) Gräsö IF(Föreningen) Gula (Herr & Dam), Gröna (Herr & Dam), Gula
Hagby IK (D7H) Hagby IK(Föreningen) röd, svart, svart
Hallsta IK (D6H) Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita
Hallsta IK 2 (D8H) Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita
Harbo IF (D6H) Harbo IF(Föreningen) Röd/Vit Randig, Röda, Röda
Harg-Östhammar FF (D6H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Harg-Östhammar FF 2 (D7H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Heby AIF 2 (D6H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Håbo FF (D5H) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Håbro IF (D6H) Håbro IF(Föreningen) Grön/Vit, Vit, Grön
Håbro IF 2 (D8H) Håbro IF(Föreningen) Grön/Vit, Vit, Grön
Härnevi BK (D6H) Härnevi BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hässelby SK FF Hässelby SK FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
IF Trikadien (D6H) IF Trikadien(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Vesta (D5H) IF Vesta(Föreningen) Blå/vit, Vit, blå
IF Vindhemspojkarna (D5H) IF Vindhemspojkarna Herrfotboll(Föreningen) Orange, Blå, blå
IF VP Uppsala (D6H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Blå, Blå/Orange
IFK D/Ö (D7H) IFK Dannemora/Österby(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Uppsala (D5H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Uppsala 2 (D7H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IK Apollon (D7H) IK Apollon(Föreningen) Blå, Blå, Vita
IK Hinden (D5H) IK Hinden(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Hinden 2(D7H) IK Hinden(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Hoppet (D6H) IK Hoppet(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Rex (D5H) IK Rex(Föreningen)
IK Rex 2 (D7H) IK Rex(Föreningen)
Jumkils IF (D8H) Jumkils IF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Järlåsa IF (D7H) Järlåsa IF(Föreningen) blå, blå, blå
Kista Galaxy FC (D6H) Kista Galaxy FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Knarrbacken FC (D5H) Knarrbacken FC(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Vita
Knivsta IK (D6H) Knivsta IK(Föreningen) svart, svart, svart
Knivsta IK 2 (D8H) Knivsta IK(Föreningen) svart, svart, svart
Knutby IF (D7H) Knutby IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kurdiska FF Uppsala (D6H) Uppsala SC(Föreningen) Svar/ Svart, Svart, Svart
Kälvesta IOFF FK (D5H) Kälvesta IOFF FK(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Gul
Lagunda AIK (D7/8H) Lagunda AIK(Föreningen) röd, blå, röd
Lohärad/Estuna IF (D6H) Lohärads IF(Föreningen)
Lohärad/Estuna IF B Lohärads IF(Föreningen)
Lokomotiv 06 FF ((D7H) Lokomotiv 06 FF(Föreningen) orange, svart, svart
Morgongåva SK (D6H) Morgongåva SK(Föreningen) Grön-vit randig, Grön, Grön
Månkarbo IF (D5H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Norrby SK (D5H) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norrskedika IF (D5H) Norrskedika IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Norrskedika IF 2 (D7H) Norrskedika IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Nyby FK (D7H) Nyby FK(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Näs IF (D6H) Näs IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Palestinska FF Uppsala (D8H) Palestinska FF Uppsala(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Procyon BK (D5H) Procyon BK(Föreningen) Mörkblå, Svarta, Svarta
Ransta IK (D5H) Ransta IK(Föreningen) Röd, Vit
Rasbo IK (D5H) Rasbo IK(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Riala GoIF (D5H) Riala GoIF(Föreningen) Gul / Svart, Svart, Gul
Rimbo IF (D5H) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Rissne (D5H) Bro IK(Föreningen) Vita(Herr)Blå(Dam), Blå (Herr & Dam)
Roslagsbro IF 2 (D7H) Roslagsbro IF(Föreningen) Röd (herr), Röd(dam), Röd (herr), Röd (dam), Röd (herr), Röd(dam)
Runhällens BoIS (D7H) Runhällens BOIS(Föreningen) RÖD/SVART, SVART, SVART
Rådmansö SK (D5H) Rådmansö SK(Föreningen) Div.5(Vit) Div.7(Marinblå), Vit, Vita
Rådmansö SK (D8H) Rådmansö SK(Föreningen) Div.5(Vit) Div.7(Marinblå), Vit, Vita
Rånäs IF (D6H) Rånäs IF(Föreningen) röd, vit, röd
SK Elvan (D7H) SK Elvan(Föreningen) blå, blå, blå
Skuttunge SK (D5H) Skuttunge SK(Föreningen) gula, svarta, gula
Skyttorps IF (D7H) Skyttorps IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storvreta IK (D6H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Strands IF (DPAH) Strands IF(Föreningen) Svart-Vit, Svart, Svart
Strömsbergs IF Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbergs IF (D8H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Söderbykarls IF (D6H) Söderbykarls IF(Föreningen)
Söderfors GoIF (D7H) Söderfors GoIF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Södra BK 2 (D7H) Södra BK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Södra Trögds IK Södra Trögds IK(Föreningen) Grön/Vit, Grön, Grön
Tierps IF (D6H) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tobo/Örbyhus FF (D7H) Tobo/Örbyhus FF(Föreningen) Gul, Gula, Svarta
Torpedo Kamrat BK (D6H) Torpedo Kamrat BK(Föreningen) Vit, svart, svart
Tärnsjö IF (D5H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Tärnsjö IF (D6H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Ullfors IK (D6H) Ullfors IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Upplands-Ekeby IF (D7H) Upplands-Ekeby IF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Uppsala FC (D6H) Uppsala FC(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Uppsala Inter FC (D6H) Uppsala Inter FC(Föreningen) ljusblå/vit, svart, vit/svart
Upsala IF 2 (D6H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Ursvik IK (D5H) Ursvik IK(Föreningen) Svart/gult randig, Svart, Svart
Vaksala SK (D5H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Vaksala SK 2(D6H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Valbo FF (D6H) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Vassunda IF (D6H) Vassunda IF(Föreningen) Röd, svart, Röd
Vattholma IF (D5H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Vattholma IF 2 (D7H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Vittinge IK (D7H) Vittinge IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Väddö IF (D7H) Väddö IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Västerfärnebo AIK (D5H) Västerfärnebo AIK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Åsunda IF (D7H) Åsunda IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Älvkarleby IK (D6H) Älvkarleby IK(Föreningen) Grön/vit, Grön, Grön
Österlövsta FF (D7H) Österlövsta FF(Föreningen) blå/svart, svart, blå
Östervåla IF (D6H) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
179001020 Börje SK (D6H) - IF Trikadien (D6H) Inst.
179001022 Danmarks IF (D6H) - Films SK (D6H) Inst.
179001025 Tärnsjö IF (D5H) - Vattholma IF (D5H) Inst.
179001030 Tierps IF (D6H) - Månkarbo IF (D5H) Inst.
179001031 Tierps IF (D6H) - Strands IF (DPAH) Inst.
179001032 Tierps IF (D6H) - Harg-Östhammar FF (D6H) Inst.
179001044 Nyby FK (D7H) - Runhällens BoIS (D7H) Inst.
179001058 Riala GoIF (D5H) - Rånäs IF (D6H) Inst.
179001085 Vattholma IF 2 (D7H) - Börje SK (D6H) Inst.
179001089 Jumkils IF (D8H) - Järlåsa IF (D7H) Inst.
179001096 Knivsta IK (D6H) - Uppsala FC (D6H) Inst.
179001106 Gimo IF UK (D7H) - IFK D/Ö (D7H) Inst.
179001110 Håbro IF (D6H) - Håbo FF (D5H) Inst.
179001115 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Rådmansö SK (D5H) Inst.
179001134 Håbro IF (D6H) - Vassunda IF (D6H) Inst.
179001135 Knutby IF (D7H) - Hallsta IK (D6H) Inst.
2012-01-28 12:00 179001010 Håbo FF (D5H) - Bro IK (D6H) Kungsängens IP
2012-02-18 13:00 179001067 Håbo FF (D5H) - Hässelby SK FF Håbo Konstgräs
2012-02-25 13:00 179001023 Danmarks IF (D6H) - Kurdiska FF Uppsala (D6H) Sävja IP Konstgräs
2012-02-25 15:00 179001068 Håbro IF (D6H) - Frösunda SK (D7H) Kungsängens IP
2012-02-25 15:30 179001091 Uppsala FC (D6H) - Vattholma IF (D5H) 2 - 1 Sävja IP Konstgräs
2012-02-26 12:00 179001094 Knivsta IK (D6H) - Rådmansö SK (D5H) 2 - 0 Lötens IP Konstgräs
2012-02-26 12:15 179001076 Roslagsbro IF 2 (D7H) - Lohärad/Estuna IF (D6H) Vårlyckan Konstgräs
2012-02-26 18:00 179001075 Gamlis FF (D5H) - Alunda IF (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-02-26 18:00 179001077 Vaksala SK 2(D6H) - IK Rex 2 (D7H) Sävja IP Konstgräs
2012-03-03 11:00 179001004 Storvreta IK (D6H) - Skuttunge SK (D5H) 1 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2012-03-03 13:00 179001047 Heby AIF 2 (D6H) - Norrby SK (D5H) 3 - 4 Tegelvallen
2012-03-03 16:00 179001066 Fanna BK (D5H) - Härnevi BK (D6H) 2 - 0 Korsängen Konstgräs
2012-03-04 15:00 179001060 Harbo IF (D6H) - Vittinge IK (D7H) Tegelvallen
2012-03-04 15:00 179001099 Håbo FF (D5H) - FK Gunners United Håbo Konstgräs
2012-03-04 16:00 179001027 Harg-Östhammar FF (D6H) - Ullfors IK (D6H) 0 - 2 Gimo Konstgräs
2012-03-04 19:00 179001078 Vaksala SK 2(D6H) - IFK Uppsala 2 (D7H) Sävja IP Konstgräs
2012-03-05 19:15 179001009 Funbo IF (D6H) - Danmarks IF (D6H) 3 - 1 Sävja IP Konstgräs
2012-03-10 11:00 179001051 IF Trikadien (D6H) - Vattholma IF 2 (D7H) Valsätra konstgräs
2012-03-10 15:15 179001109 Håbro IF (D6H) - Härnevi BK (D6H) Kungsängens IP
2012-03-10 16:00 179001018 Börje SK (D6H) - Ransta IK (D5H) 1 - 2 Ekebydalen Konstgräs
2012-03-11 12:00 179001086 Danmarks IF (D6H) - Uppsala FC (D6H) Sävja IP Konstgräs
2012-03-11 18:00 179001103 Gamlis FF (D5H) - IFK Uppsala (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-03-17 10:00 179001104 Gimo IF UK (D7H) - Almo BK (D6H) Gimo Konstgräs
2012-03-17 12:00 179001019 Börje SK (D6H) - Åsunda IF (D7H) 8 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2012-03-17 12:00 179001035 Norrskedika IF (D5H) - Storvreta IK (D6H) 3 - 1 Gimo Konstgräs
2012-03-17 13:00 179001011 Knarrbacken FC (D5H) - Härnevi BK (D6H) Håbo Konstgräs
2012-03-17 14:00 179001100 IK Hinden (D5H) - Rasbo IK (D5H) 0 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2012-03-17 18:00 179001053 Ullfors IK (D6H) - Skuttunge SK (D5H) Länsförsäkringar Arena
2012-03-18 11:00 179001024 Tärnsjö IF (D6H) - Valbo FF (D6H) Tegelvallen
2012-03-18 12:00 179001123 Hallsta IK 2 (D8H) - Almo BK 2 (D8H) Gimo Konstgräs
2012-03-18 13:00 179001033 Morgongåva SK (D6H) - Västerfärnebo AIK (D5H) 2 - 1 Tegelvallen
2012-03-18 15:00 179001079 Vaksala SK (D5H) - IF Vindhemspojkarna (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-03-18 16:00 179001092 IK Rex (D5H) - Alunda IF (D5H) Länsförsäkringar Arena
2012-03-18 16:00 179001112 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Rånäs IF (D6H) 4 - 2 Vårlyckan Konstgräs
2012-03-18 17:00 179001042 Nyby FK (D7H) - Österlövsta FF (D7H) 0 - 5 Lötens IP Konstgräs
2012-03-24 12:00 179001036 Norrskedika IF (D5H) - Hallsta IK (D6H) 6 - 3 Gimo Konstgräs
2012-03-24 12:00 179001052 IF Trikadien (D6H) - IF Trikadien (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2012-03-24 12:00 179001113 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Grisslehamns SK (D6H) Vårlyckan Konstgräs
2012-03-24 13:00 179001072 Bro IK (D6H) - Kälvesta IOFF FK (D5H) Bro IP Konstgräs
2012-03-24 13:00 179001117 Films SK (D6H) - Skyttorps IF (D7H) 0 - 1 Björkparken
2012-03-24 15:00 179001005 Storvreta IK (D6H) - IK Hoppet (D6H) 3 - 0 Lötens IP Konstgräs
2012-03-24 17:00 179001069 Funbo IF (D6H) - Östervåla IF (D6H) 6 - 0 Sävja IP Konstgräs
2012-03-25 11:30 179001093 Rådmansö SK (D5H) - Rånäs IF (D6H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2012-03-25 12:00 179001111 Hallsta IK 2 (D8H) - Österlövsta FF (D7H) Gimo Konstgräs
2012-03-25 13:00 179001026 Tärnsjö IF (D6H) - Ullfors IK (D6H) Tegelvallen
2012-03-25 13:00 179001043 Nyby FK (D7H) - FC Bocity (D7H) 1 - 6 Lötens IP Konstgräs
2012-03-25 13:45 179001108 Håbro IF 2 (D8H) - Bro IK 2 (D8H) Kungsängens IP
2012-03-25 17:00 179001087 Östervåla IF (D6H) - Norrby SK (D5H) Tegelvallen
2012-03-25 18:00 179001063 IK Hinden (D5H) - Alunda IF (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2012-03-31 10:00 179001105 Gimo IF UK (D7H) - Skyttorps IF (D7H) Gimo Konstgräs
2012-03-31 12:00 179001006 Storvreta IK (D6H) - IF Trikadien (D6H) Valsätra konstgräs
2012-03-31 12:00 179001102 Norrskedika IF (D5H) - Films SK (D6H) 2 - 0 Gimo Konstgräs
2012-03-31 14:00 179001061 Tobo/Örbyhus FF (D7H) - Södra BK 2 (D7H) 0 - 0 Länsförsäkringar Arena
2012-04-01 11:00 179001080 Vaksala SK (D5H) - Tärnsjö IF (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-04-01 12:00 179001133 IFK D/Ö (D7H) - Knivsta IK 2 (D8H) Gimo Konstgräs
2012-04-01 14:00 179001129 Skuttunge SK (D5H) - Alunda IF (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-01 14:00 179001130 Upsala IF 2 (D6H) - Uppsala Inter FC (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2012-04-01 15:00 179001070 Funbo IF (D6H) - Håbro IF (D6H) 2 - 3 Årsta IP Konstgräs
2012-04-01 16:00 179001084 Nyby FK (D7H) - Söderfors GoIF (D7H) 5 - 1 Sävja IP Konstgräs
2012-04-01 18:00 179001001 Vassunda IF (D6H) - Torpedo Kamrat BK (D6H) Alsike Konstgräs
2012-04-01 18:00 179001013 Flogsta FC (D7H) - Fortitudo FC (D7H) 0 - 1 Ekebydalen Konstgräs
2012-04-01 18:00 179001127 Upplands-Ekeby IF (D7H) - Norrskedika IF 2 (D7H) Gimo Konstgräs
2012-04-04 20:15 179001107 Håbro IF (D6H) - Ursvik IK (D5H) Kungsängens IP
2012-04-05 19:00 179001122 Bro IK (D6H) - Håbo FF (D5H) 1 - 3 Bro IP Konstgräs
2012-04-05 20:00 179001012 Knarrbacken FC (D5H) - Kista Galaxy FC (D6H) 4 - 1 Håbo Konstgräs
2012-04-06 11:00 179001034 Morgongåva SK (D6H) - Ransta IK (D5H) Tegelvallen
2012-04-06 14:00 179001054 Ullfors IK (D6H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) Länsförsäkringar Arena
2012-04-06 14:00 179001124 Almo BK (D6H) - Skyttorps IF (D7H) 5 - 2 Gimo Konstgräs
2012-04-06 14:30 179001064 IK Hinden (D5H) - Films SK (D6H) 2 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-08 15:00 179001045 Nyby FK (D7H) - Almo BK (D6H) 2 - 2 Sävja IP Konstgräs
2012-04-08 16:00 179001014 Flogsta FC (D7H) - Palestinska FF Uppsala (D8H) 5 - 1 Ekebydalen Konstgräs
2012-04-09 11:00 179001081 Vaksala SK (D5H) - IF Vesta (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-04-09 12:00 179001037 Norrskedika IF 2 (D7H) - Älvkarleby IK (D6H) 2 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-09 12:30 179001065 IK Hinden 2(D7H) - IFK D/Ö (D7H) 7 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-09 12:30 179001139 Vaksala SK 2(D6H) - Rasbo IK (D5H) Sävja IP Konstgräs
2012-04-09 14:00 179001073 Bro IK (D6H) - Rissne (D5H) Bro IP Konstgräs
2012-04-09 14:00 179001114 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Söderbykarls IF (D6H) Vårlyckan Konstgräs
2012-04-09 14:00 179001128 Upplands-Ekeby IF (D7H) - Almo BK (D6H) Gimo Konstgräs
2012-04-09 16:00 179001028 Harg-Östhammar FF (D6H) - Danmarks IF (D6H) 0 - 5 Gimo Konstgräs
2012-04-09 16:00 179001055 Ullfors IK (D6H) - Österlövsta FF (D7H) 4 - 2 Länsförsäkringar Arena
2012-04-09 17:00 179001048 Heby AIF 2 (D6H) - Skuttunge SK (D5H) Tegelvallen
2012-04-10 18:30 179001118 Films SK (D6H) - Alunda IF (D5H) 3 - 1 Björkparken
2012-04-10 19:40 179001138 Morgongåva SK (D6H) - Åsunda IF (D7H) Tegelvallen
2012-04-11 18:30 179001059 Vittinge IK (D7H) - IK Rex 2 (D7H) 1 - 5 Ottarsborg
2012-04-13 19:00 179001038 Norrskedika IF 2 (D7H) - Grisslehamns SK (D6H) 1 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-13 19:30 179001145 Procyon BK (D5H) - Heby AIF 2 (D6H) 2 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-13 21:00 179001144 IK Apollon (D7H) - FC Bocity (D7H) Lötens IP Konstgräs
2012-04-14 11:00 179001007 Storvreta IK (D6H) - Funbo IF (D6H) 2 - 3 Lötens IP Konstgräs
2012-04-14 11:00 179001082 Vaksala SK (D5H) - Edsbro IF (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-04-14 12:00 179001017 Torpedo Kamrat BK (D6H) - Lokomotiv 06 FF ((D7H) 1 - 2 Valsätra konstgräs
2012-04-14 12:00 179001039 Norrskedika IF (D5H) - IK Rex (D5H) 3 - 4 Gimo Konstgräs
2012-04-14 12:00 179001136 Strömsbergs IF (D8H) - Strands IF (DPAH) 2 - 4 Länsförsäkringar Arena
2012-04-14 13:00 179001002 Vassunda IF (D6H) - IF VP Uppsala (D6H) Alsike Konstgräs
2012-04-14 13:00 179001147 Gamla Upsala SK 2 (D5H) - Gamla Upsala SK J (DJAH) Årsta IP Konstgräs
2012-04-14 14:00 179001056 Ullfors IK (D6H) - G/Hammarby IF (D6H) 5 - 3 Länsförsäkringar Arena
2012-04-14 14:00 179001141 IF Trikadien (D6H) - Järlåsa IF (D7H) Ekebydalen Konstgräs
2012-04-14 15:00 179001101 IK Hinden 2(D7H) - Gimo IF FK 2(D7H) Gimo Konstgräs
2012-04-14 17:00 179001132 Väddö IF (D7H) - Blidö IF (D8H) Vårlyckan Konstgräs
2012-04-15 10:00 179001049 Upsala IF 2 (D6H) - Härnevi BK (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2012-04-15 10:00 179001062 Tobo/Örbyhus FF (D7H) - Älvkarleby IK (D6H) 0 - 3 Länsförsäkringar Arena
2012-04-15 12:00 179001088 Östervåla IF (D6H) - Söderfors GoIF (D7H) 3 - 0 e.f. Tegelvallen
2012-04-15 14:00 179001125 Almo BK (D6H) - Vaksala SK 2(D6H) Gimo Konstgräs
2012-04-15 16:00 179001015 Flogsta FC (D7H) - Kurdiska FF Uppsala (D6H) 3 - 0 Ekebydalen Konstgräs
2012-04-15 16:00 179001029 Harg-Östhammar FF (D6H) - Hallsta IK (D6H) 1 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-15 17:00 179001046 Nyby FK (D7H) - Skyttorps IF (D7H) 0 - 3 Sävja IP Konstgräs
2012-04-15 17:00 179001083 Vaksala SK 2(D6H) - Vassunda IF (D6H) Årsta IP Konstgräs
2012-04-15 18:00 179001140 IFK D/Ö (D7H) - Harg-Östhammar FF 2 (D7H) Björkparken
2012-04-15 20:00 179001142 Lagunda AIK (D7/8H) - Fanna BK J 0 - 3 Korsängen Konstgräs
2012-04-17 20:30 179001146 Lohärad/Estuna IF B - Rådmansö SK (D8H) Vårlyckan Konstgräs
2012-04-19 19:40 179001148 Morgongåva SK (D6H) - Norrby SK (D5H) Tegelvallen
2012-04-20 19:00 179001095 Vittinge IK (D7H) - Hagby IK (D7H) 1 - 4 Tegelvallen
2012-04-20 19:30 179001116 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Väddö IF (D7H) Vårlyckan Konstgräs
2012-04-21 12:00 179001137 Strömsbergs IF (D8H) - Harg-Östhammar FF (D6H) 1 - 2 Länsförsäkringar Arena
2012-04-21 13:00 179001003 Vassunda IF (D6H) - Fortitudo FC (D7H) Alsike Konstgräs
2012-04-21 13:00 179001008 Storvreta IK (D6H) - Uppsala Inter FC (D6H) 3 - 3 Årsta IP Konstgräs
2012-04-21 13:00 179001074 Bro IK (D6H) - Härnevi BK (D6H) Bro IP Konstgräs
2012-04-21 14:00 179001057 Ullfors IK (D6H) - Östervåla IF (D6H) Länsförsäkringar Arena
2012-04-21 15:00 179001071 Funbo IF (D6H) - Skyttorps IF (D7H) 3 - 2 Årsta IP Konstgräs
2012-04-21 16:00 179001021 Börje SK (D6H) - Järlåsa IF (D7H) 2 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-21 16:00 179001149 Heby AIF 2 (D6H) - Bullermyrens IK (D5H) 2 - 1 Tegelvallen
2012-04-21 17:00 179001098 Söderbykarls IF (D6H) - Almo BK (D6H) 1 - 3 Vårlyckan Konstgräs
2012-04-21 18:30 179001150 Uppsala FC (D6H) - IK Apollon (D7H) 1 - 2 Lötens IP Konstgräs
2012-04-22 10:00 179001050 Upsala IF 2 (D6H) - Vaksala SK (D5H) Ekebydalen Konstgräs
2012-04-22 12:00 179001041 SK Elvan (D7H) - Lagunda AIK (D7/8H) 5 - 2 Korsängen Konstgräs
2012-04-22 14:00 179001040 Norrskedika IF 2 (D7H) - Nyby FK (D7H) 2 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-22 15:00 179001090 Jumkils IF (D8H) - Gräsö IF (D7H) Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-22 15:00 179001120 IFK D/Ö (D7H) - Älvkarleby IK (D6H) Björkparken
2012-04-22 15:00 179001143 Harbo IF (D6H) - Danmarks IF (D6H) 0 - 3 Huddunge IP
2012-04-22 16:00 179001126 Harg-Östhammar FF 2 (D7H) - Almo BK 2 (D8H) 3 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-22 16:00 179001131 Ullfors IK (D6H) - Söderfors GoIF (D7H) Länsförsäkringar Arena
2012-04-22 17:00 179001119 Films SK (D6H) - Hallsta IK (D6H) Björkparken
2012-04-22 18:00 179001016 Flogsta FC (D7H) - Lokomotiv 06 FF ((D7H) 1 - 0 Ekebydalen Konstgräs
2012-04-22 18:00 179001097 Knivsta IK (D6H) - Rånäs IF (D6H) 2 - 2 Alsike Konstgräs
2012-07-27 19:00 179001151 Fjärdhundra SK (D6H) - Näs IF (D6H) Mellevi IP
2012-07-31 19:00 179001152 Fjärdhundra SK (D6H) - Enköpings IS (D4H) Mellevi IP
2012-07-31 19:00 179001153 Alunda IF (D5H) - Strömsbergs IF (D8H) 2 - 2 Korsängens IP
2012-08-02 19:00 179001154 Funbo IF (D6H) - Skuttunge SK (D5H) Vargspåret IP
2012-08-02 19:00 179001155 IK Hinden (D5H) - Vaksala SK (D5H) Lännaborg
2012-08-03 19:00 179001156 Södra Trögds IK - Härnevi BK (D6H) Trögdsvallen
2012-08-14 21:00 179001157 Flogsta FC (D7H) - Upsala IF 2 (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2012-11-10 14:00 179001158 Strömsbergs IF - Gefle IF FF Junior Länsförsäkringar Arena
2012-11-18 17:00 179001159 Fortitudo FC (D7H) - Nyby FK (D7H) Lötens IP Konstgräs
2012-11-22 20:30 179001160 Procyon BK (D5H) - Uppsala FC (D6H) Stenhagens IP Konstgräs