Spelprogram - 1 domare herr

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almo BK (D6H) Leif Söderberg 018-130912 0708131912 grön/svart, svart, gröna
Almo BK 2 (D8H) Leif Söderberg 018-130912 0708131912 grön/svart, svart, gröna
Börje SK (D6H) Oskar Karlsson 0736591394 Orange/Blå/Orange
Danmarks IF (D6H) Christofer Blennberger 0760-184121 Röd/vit, röd, röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
179001020 Börje SK (D6H) - IF Trikadien (D6H) Inst.
179001022 Danmarks IF (D6H) - Films SK (D6H) Inst.
179001025 Tärnsjö IF (D5H) - Vattholma IF (D5H) Inst.
179001030 Tierps IF (D6H) - Månkarbo IF (D5H) Inst.
179001031 Tierps IF (D6H) - Strands IF (DPAH) Inst.
179001032 Tierps IF (D6H) - Harg-Östhammar FF (D6H) Inst.
179001044 Nyby FK (D7H) - Runhällens BoIS (D7H) Inst.
179001058 Riala GoIF (D5H) - Rånäs IF (D6H) Inst.
179001085 Vattholma IF 2 (D7H) - Börje SK (D6H) Inst.
179001089 Jumkils IF (D8H) - Järlåsa IF (D7H) Inst.
179001096 Knivsta IK (D6H) - Uppsala FC (D6H) Inst.
179001106 Gimo IF UK (D7H) - IFK D/Ö (D7H) Inst.
179001110 Håbro IF (D6H) - Håbo FF (D5H) Inst.
179001115 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Rådmansö SK (D5H) Inst.
179001134 Håbro IF (D6H) - Vassunda IF (D6H) Inst.
179001135 Knutby IF (D7H) - Hallsta IK (D6H) Inst.
2012-01-28 12:00 179001010 Håbo FF (D5H) - Bro IK (D6H) Kungsängens IP
2012-02-18 13:00 179001067 Håbo FF (D5H) - Hässelby SK FF Håbo Konstgräs
2012-02-25 13:00 179001023 Danmarks IF (D6H) - Kurdiska FF Uppsala (D6H) Sävja IP Konstgräs
2012-02-25 15:00 179001068 Håbro IF (D6H) - Frösunda SK (D7H) Kungsängens IP
2012-02-25 15:30 179001091 Uppsala FC (D6H) - Vattholma IF (D5H) 2 - 1 Sävja IP Konstgräs
2012-02-26 12:00 179001094 Knivsta IK (D6H) - Rådmansö SK (D5H) 2 - 0 Lötens IP Konstgräs
2012-02-26 12:15 179001076 Roslagsbro IF 2 (D7H) - Lohärad/Estuna IF (D6H) Vårlyckan Konstgräs
2012-02-26 18:00 179001075 Gamlis FF (D5H) - Alunda IF (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-02-26 18:00 179001077 Vaksala SK 2(D6H) - IK Rex 2 (D7H) Sävja IP Konstgräs
2012-03-03 11:00 179001004 Storvreta IK (D6H) - Skuttunge SK (D5H) 1 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2012-03-03 13:00 179001047 Heby AIF 2 (D6H) - Norrby SK (D5H) 3 - 4 Tegelvallen
2012-03-03 16:00 179001066 Fanna BK (D5H) - Härnevi BK (D6H) 2 - 0 Korsängen Konstgräs
2012-03-04 15:00 179001060 Harbo IF (D6H) - Vittinge IK (D7H) Tegelvallen
2012-03-04 15:00 179001099 Håbo FF (D5H) - FK Gunners United Håbo Konstgräs
2012-03-04 16:00 179001027 Harg-Östhammar FF (D6H) - Ullfors IK (D6H) 0 - 2 Gimo Konstgräs
2012-03-04 19:00 179001078 Vaksala SK 2(D6H) - IFK Uppsala 2 (D7H) Sävja IP Konstgräs
2012-03-05 19:15 179001009 Funbo IF (D6H) - Danmarks IF (D6H) 3 - 1 Sävja IP Konstgräs
2012-03-10 11:00 179001051 IF Trikadien (D6H) - Vattholma IF 2 (D7H) Valsätra konstgräs
2012-03-10 15:15 179001109 Håbro IF (D6H) - Härnevi BK (D6H) Kungsängens IP
2012-03-10 16:00 179001018 Börje SK (D6H) - Ransta IK (D5H) 1 - 2 Ekebydalen Konstgräs
2012-03-11 12:00 179001086 Danmarks IF (D6H) - Uppsala FC (D6H) Sävja IP Konstgräs
2012-03-11 18:00 179001103 Gamlis FF (D5H) - IFK Uppsala (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-03-17 10:00 179001104 Gimo IF UK (D7H) - Almo BK (D6H) Gimo Konstgräs
2012-03-17 12:00 179001019 Börje SK (D6H) - Åsunda IF (D7H) 8 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2012-03-17 12:00 179001035 Norrskedika IF (D5H) - Storvreta IK (D6H) 3 - 1 Gimo Konstgräs
2012-03-17 13:00 179001011 Knarrbacken FC (D5H) - Härnevi BK (D6H) Håbo Konstgräs
2012-03-17 14:00 179001100 IK Hinden (D5H) - Rasbo IK (D5H) 0 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2012-03-17 18:00 179001053 Ullfors IK (D6H) - Skuttunge SK (D5H) Länsförsäkringar Arena
2012-03-18 11:00 179001024 Tärnsjö IF (D6H) - Valbo FF (D6H) Tegelvallen
2012-03-18 12:00 179001123 Hallsta IK 2 (D8H) - Almo BK 2 (D8H) Gimo Konstgräs
2012-03-18 13:00 179001033 Morgongåva SK (D6H) - Västerfärnebo AIK (D5H) 2 - 1 Tegelvallen
2012-03-18 15:00 179001079 Vaksala SK (D5H) - IF Vindhemspojkarna (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-03-18 16:00 179001092 IK Rex (D5H) - Alunda IF (D5H) Länsförsäkringar Arena
2012-03-18 16:00 179001112 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Rånäs IF (D6H) 4 - 2 Vårlyckan Konstgräs
2012-03-18 17:00 179001042 Nyby FK (D7H) - Österlövsta FF (D7H) 0 - 5 Lötens IP Konstgräs
2012-03-24 12:00 179001036 Norrskedika IF (D5H) - Hallsta IK (D6H) 6 - 3 Gimo Konstgräs
2012-03-24 12:00 179001052 IF Trikadien (D6H) - IF Trikadien (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2012-03-24 12:00 179001113 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Grisslehamns SK (D6H) Vårlyckan Konstgräs
2012-03-24 13:00 179001072 Bro IK (D6H) - Kälvesta IOFF FK (D5H) Bro IP Konstgräs
2012-03-24 13:00 179001117 Films SK (D6H) - Skyttorps IF (D7H) 0 - 1 Björkparken
2012-03-24 15:00 179001005 Storvreta IK (D6H) - IK Hoppet (D6H) 3 - 0 Lötens IP Konstgräs
2012-03-24 17:00 179001069 Funbo IF (D6H) - Östervåla IF (D6H) 6 - 0 Sävja IP Konstgräs
2012-03-25 11:30 179001093 Rådmansö SK (D5H) - Rånäs IF (D6H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2012-03-25 12:00 179001111 Hallsta IK 2 (D8H) - Österlövsta FF (D7H) Gimo Konstgräs
2012-03-25 13:00 179001026 Tärnsjö IF (D6H) - Ullfors IK (D6H) Tegelvallen
2012-03-25 13:00 179001043 Nyby FK (D7H) - FC Bocity (D7H) 1 - 6 Lötens IP Konstgräs
2012-03-25 13:45 179001108 Håbro IF 2 (D8H) - Bro IK 2 (D8H) Kungsängens IP
2012-03-25 17:00 179001087 Östervåla IF (D6H) - Norrby SK (D5H) Tegelvallen
2012-03-25 18:00 179001063 IK Hinden (D5H) - Alunda IF (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2012-03-31 10:00 179001105 Gimo IF UK (D7H) - Skyttorps IF (D7H) Gimo Konstgräs
2012-03-31 12:00 179001006 Storvreta IK (D6H) - IF Trikadien (D6H) Valsätra konstgräs
2012-03-31 12:00 179001102 Norrskedika IF (D5H) - Films SK (D6H) 2 - 0 Gimo Konstgräs
2012-03-31 14:00 179001061 Tobo/Örbyhus FF (D7H) - Södra BK 2 (D7H) 0 - 0 Länsförsäkringar Arena
2012-04-01 11:00 179001080 Vaksala SK (D5H) - Tärnsjö IF (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-04-01 12:00 179001133 IFK D/Ö (D7H) - Knivsta IK 2 (D8H) Gimo Konstgräs
2012-04-01 14:00 179001129 Skuttunge SK (D5H) - Alunda IF (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-01 14:00 179001130 Upsala IF 2 (D6H) - Uppsala Inter FC (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2012-04-01 15:00 179001070 Funbo IF (D6H) - Håbro IF (D6H) 2 - 3 Årsta IP Konstgräs
2012-04-01 16:00 179001084 Nyby FK (D7H) - Söderfors GoIF (D7H) 5 - 1 Sävja IP Konstgräs
2012-04-01 18:00 179001001 Vassunda IF (D6H) - Torpedo Kamrat BK (D6H) Alsike Konstgräs
2012-04-01 18:00 179001013 Flogsta FC (D7H) - Fortitudo FC (D7H) 0 - 1 Ekebydalen Konstgräs
2012-04-01 18:00 179001127 Upplands-Ekeby IF (D7H) - Norrskedika IF 2 (D7H) Gimo Konstgräs
2012-04-04 20:15 179001107 Håbro IF (D6H) - Ursvik IK (D5H) Kungsängens IP
2012-04-05 19:00 179001122 Bro IK (D6H) - Håbo FF (D5H) 1 - 3 Bro IP Konstgräs
2012-04-05 20:00 179001012 Knarrbacken FC (D5H) - Kista Galaxy FC (D6H) 4 - 1 Håbo Konstgräs
2012-04-06 11:00 179001034 Morgongåva SK (D6H) - Ransta IK (D5H) Tegelvallen
2012-04-06 14:00 179001054 Ullfors IK (D6H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) Länsförsäkringar Arena
2012-04-06 14:00 179001124 Almo BK (D6H) - Skyttorps IF (D7H) 5 - 2 Gimo Konstgräs
2012-04-06 14:30 179001064 IK Hinden (D5H) - Films SK (D6H) 2 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-08 15:00 179001045 Nyby FK (D7H) - Almo BK (D6H) 2 - 2 Sävja IP Konstgräs
2012-04-08 16:00 179001014 Flogsta FC (D7H) - Palestinska FF Uppsala (D8H) 5 - 1 Ekebydalen Konstgräs
2012-04-09 11:00 179001081 Vaksala SK (D5H) - IF Vesta (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-04-09 12:00 179001037 Norrskedika IF 2 (D7H) - Älvkarleby IK (D6H) 2 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-09 12:30 179001065 IK Hinden 2(D7H) - IFK D/Ö (D7H) 7 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-09 12:30 179001139 Vaksala SK 2(D6H) - Rasbo IK (D5H) Sävja IP Konstgräs
2012-04-09 14:00 179001073 Bro IK (D6H) - Rissne (D5H) Bro IP Konstgräs
2012-04-09 14:00 179001114 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Söderbykarls IF (D6H) Vårlyckan Konstgräs
2012-04-09 14:00 179001128 Upplands-Ekeby IF (D7H) - Almo BK (D6H) Gimo Konstgräs
2012-04-09 16:00 179001028 Harg-Östhammar FF (D6H) - Danmarks IF (D6H) 0 - 5 Gimo Konstgräs
2012-04-09 16:00 179001055 Ullfors IK (D6H) - Österlövsta FF (D7H) 4 - 2 Länsförsäkringar Arena
2012-04-09 17:00 179001048 Heby AIF 2 (D6H) - Skuttunge SK (D5H) Tegelvallen
2012-04-10 18:30 179001118 Films SK (D6H) - Alunda IF (D5H) 3 - 1 Björkparken
2012-04-10 19:40 179001138 Morgongåva SK (D6H) - Åsunda IF (D7H) Tegelvallen
2012-04-11 18:30 179001059 Vittinge IK (D7H) - IK Rex 2 (D7H) 1 - 5 Ottarsborg
2012-04-13 19:00 179001038 Norrskedika IF 2 (D7H) - Grisslehamns SK (D6H) 1 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-13 19:30 179001145 Procyon BK (D5H) - Heby AIF 2 (D6H) 2 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-13 21:00 179001144 IK Apollon (D7H) - FC Bocity (D7H) Lötens IP Konstgräs
2012-04-14 11:00 179001007 Storvreta IK (D6H) - Funbo IF (D6H) 2 - 3 Lötens IP Konstgräs
2012-04-14 11:00 179001082 Vaksala SK (D5H) - Edsbro IF (D5H) Årsta IP Konstgräs
2012-04-14 12:00 179001017 Torpedo Kamrat BK (D6H) - Lokomotiv 06 FF ((D7H) 1 - 2 Valsätra konstgräs
2012-04-14 12:00 179001039 Norrskedika IF (D5H) - IK Rex (D5H) 3 - 4 Gimo Konstgräs
2012-04-14 12:00 179001136 Strömsbergs IF (D8H) - Strands IF (DPAH) 2 - 4 Länsförsäkringar Arena
2012-04-14 13:00 179001002 Vassunda IF (D6H) - IF VP Uppsala (D6H) Alsike Konstgräs
2012-04-14 13:00 179001147 Gamla Upsala SK 2 (D5H) - Gamla Upsala SK J (DJAH) Årsta IP Konstgräs
2012-04-14 14:00 179001056 Ullfors IK (D6H) - G/Hammarby IF (D6H) 5 - 3 Länsförsäkringar Arena
2012-04-14 14:00 179001141 IF Trikadien (D6H) - Järlåsa IF (D7H) Ekebydalen Konstgräs
2012-04-14 15:00 179001101 IK Hinden 2(D7H) - Gimo IF FK 2(D7H) Gimo Konstgräs
2012-04-14 17:00 179001132 Väddö IF (D7H) - Blidö IF (D8H) Vårlyckan Konstgräs
2012-04-15 10:00 179001049 Upsala IF 2 (D6H) - Härnevi BK (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2012-04-15 10:00 179001062 Tobo/Örbyhus FF (D7H) - Älvkarleby IK (D6H) 0 - 3 Länsförsäkringar Arena
2012-04-15 12:00 179001088 Östervåla IF (D6H) - Söderfors GoIF (D7H) 3 - 0 e.f. Tegelvallen
2012-04-15 14:00 179001125 Almo BK (D6H) - Vaksala SK 2(D6H) Gimo Konstgräs
2012-04-15 16:00 179001015 Flogsta FC (D7H) - Kurdiska FF Uppsala (D6H) 3 - 0 Ekebydalen Konstgräs
2012-04-15 16:00 179001029 Harg-Östhammar FF (D6H) - Hallsta IK (D6H) 1 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-15 17:00 179001046 Nyby FK (D7H) - Skyttorps IF (D7H) 0 - 3 Sävja IP Konstgräs
2012-04-15 17:00 179001083 Vaksala SK 2(D6H) - Vassunda IF (D6H) Årsta IP Konstgräs
2012-04-15 18:00 179001140 IFK D/Ö (D7H) - Harg-Östhammar FF 2 (D7H) Björkparken
2012-04-15 20:00 179001142 Lagunda AIK (D7/8H) - Fanna BK J 0 - 3 Korsängen Konstgräs
2012-04-17 20:30 179001146 Lohärad/Estuna IF B - Rådmansö SK (D8H) Vårlyckan Konstgräs
2012-04-19 19:40 179001148 Morgongåva SK (D6H) - Norrby SK (D5H) Tegelvallen
2012-04-20 19:00 179001095 Vittinge IK (D7H) - Hagby IK (D7H) 1 - 4 Tegelvallen
2012-04-20 19:30 179001116 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Väddö IF (D7H) Vårlyckan Konstgräs
2012-04-21 12:00 179001137 Strömsbergs IF (D8H) - Harg-Östhammar FF (D6H) 1 - 2 Länsförsäkringar Arena
2012-04-21 13:00 179001003 Vassunda IF (D6H) - Fortitudo FC (D7H) Alsike Konstgräs
2012-04-21 13:00 179001008 Storvreta IK (D6H) - Uppsala Inter FC (D6H) 3 - 3 Årsta IP Konstgräs
2012-04-21 13:00 179001074 Bro IK (D6H) - Härnevi BK (D6H) Bro IP Konstgräs
2012-04-21 14:00 179001057 Ullfors IK (D6H) - Östervåla IF (D6H) Länsförsäkringar Arena
2012-04-21 15:00 179001071 Funbo IF (D6H) - Skyttorps IF (D7H) 3 - 2 Årsta IP Konstgräs
2012-04-21 16:00 179001021 Börje SK (D6H) - Järlåsa IF (D7H) 2 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-21 16:00 179001149 Heby AIF 2 (D6H) - Bullermyrens IK (D5H) 2 - 1 Tegelvallen
2012-04-21 17:00 179001098 Söderbykarls IF (D6H) - Almo BK (D6H) 1 - 3 Vårlyckan Konstgräs
2012-04-21 18:30 179001150 Uppsala FC (D6H) - IK Apollon (D7H) 1 - 2 Lötens IP Konstgräs
2012-04-22 10:00 179001050 Upsala IF 2 (D6H) - Vaksala SK (D5H) Ekebydalen Konstgräs
2012-04-22 12:00 179001041 SK Elvan (D7H) - Lagunda AIK (D7/8H) 5 - 2 Korsängen Konstgräs
2012-04-22 14:00 179001040 Norrskedika IF 2 (D7H) - Nyby FK (D7H) 2 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-22 15:00 179001090 Jumkils IF (D8H) - Gräsö IF (D7H) Stenhagens IP Konstgräs
2012-04-22 15:00 179001120 IFK D/Ö (D7H) - Älvkarleby IK (D6H) Björkparken
2012-04-22 15:00 179001143 Harbo IF (D6H) - Danmarks IF (D6H) 0 - 3 Huddunge IP
2012-04-22 16:00 179001126 Harg-Östhammar FF 2 (D7H) - Almo BK 2 (D8H) 3 - 1 Gimo Konstgräs
2012-04-22 16:00 179001131 Ullfors IK (D6H) - Söderfors GoIF (D7H) Länsförsäkringar Arena
2012-04-22 17:00 179001119 Films SK (D6H) - Hallsta IK (D6H) Björkparken
2012-04-22 18:00 179001016 Flogsta FC (D7H) - Lokomotiv 06 FF ((D7H) 1 - 0 Ekebydalen Konstgräs
2012-04-22 18:00 179001097 Knivsta IK (D6H) - Rånäs IF (D6H) 2 - 2 Alsike Konstgräs
2012-07-27 19:00 179001151 Fjärdhundra SK (D6H) - Näs IF (D6H) Mellevi IP
2012-07-31 19:00 179001152 Fjärdhundra SK (D6H) - Enköpings IS (D4H) Mellevi IP
2012-07-31 19:00 179001153 Alunda IF (D5H) - Strömsbergs IF (D8H) 2 - 2 Korsängens IP
2012-08-02 19:00 179001154 Funbo IF (D6H) - Skuttunge SK (D5H) Vargspåret IP
2012-08-02 19:00 179001155 IK Hinden (D5H) - Vaksala SK (D5H) Lännaborg
2012-08-03 19:00 179001156 Södra Trögds IK - Härnevi BK (D6H) Trögdsvallen
2012-08-14 21:00 179001157 Flogsta FC (D7H) - Upsala IF 2 (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2012-11-10 14:00 179001158 Strömsbergs IF - Gefle IF FF Junior Länsförsäkringar Arena
2012-11-18 17:00 179001159 Fortitudo FC (D7H) - Nyby FK (D7H) Lötens IP Konstgräs
2012-11-22 20:30 179001160 Procyon BK (D5H) - Uppsala FC (D6H) Stenhagens IP Konstgräs