Tabell och resultat - HA Div.7 Sydöstra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2017-06-28 19:00 Kiviks AIF - Baskemölla IF 5 - 0 Solevi IP
2017-06-26 19:15 Gylle AIF - Glemmingebro IF 9 - 0 Gylle Stadion
2017-06-22 19:15 Baskemölla IF - Lilla Beddinge BK 2 - 3 Lorenzlund
2017-06-22 19:00 Esperöds SK - Kiviks AIF 1 - 2 Björkavallen
2017-06-22 19:00 Smedstorps IF - Onslunda IF 2 - 1 Smedstorps IP
2017-06-19 19:00 Esperöds SK - Baskemölla IF 7 - 3 Björkavallen
2017-06-17 14:00 Kiviks AIF - Smedstorps IF 6 - 0 Solevi IP
2017-06-14 19:15 Onslunda IF - Gylle AIF 0 - 2 Onslunda IP
2017-06-14 19:00 Glemmingebro IF - Baskemölla IF 2 - 6 Banvallen
2017-06-11 14:00 Kiviks AIF - Lilla Beddinge BK 4 - 2 Solevi IP
2017-06-08 19:00 Smedstorps IF - Gylle AIF 3 - 3 Smedstorps IP
2017-06-07 18:30 Baskemölla IF - Onslunda IF 3 - 2 Lorenzlund
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Kiviks AIF 13 11 1 1 49-18 31 34 7 7 0 0 30-3 27 21 6 4 1 1 19-15 4 13
Smedstorps IF 12 8 2 2 32-23 9 26 6 3 2 1 13-10 3 11 6 5 0 1 19-13 6 15
Gylle AIF 12 7 2 3 38-17 21 23 6 5 0 1 20-5 15 15 6 2 2 2 18-12 6 8
Esperöds SK 10 7 0 3 28-14 14 21 5 4 0 1 16-8 8 12 5 3 0 2 12-6 6 9
Baskemölla IF 13 5 1 7 37-37 0 16 6 3 1 2 23-14 9 10 7 2 0 5 14-23 -9 6
Lilla Beddinge BK 11 3 1 7 21-29 -8 10 5 2 0 3 13-14 -1 6 6 1 1 4 8-15 -7 4
Onslunda IF 12 2 0 10 17-31 -14 6 6 2 0 4 11-14 -3 6 6 0 0 6 6-17 -11 0
Glemmingebro IF 11 0 1 10 6-59 -53 1 6 0 1 5 5-29 -24 1 5 0 0 5 1-30 -29 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2017-06-29 19:00 Lilla Beddinge BK - Esperöds SK Thurevallen, Beddingestrand
2017-06-29 19:00 Glemmingebro IF - Onslunda IF Banvallen
2017-07-07 19:00 Esperöds SK - Glemmingebro IF Björkavallen
2017-08-04 18:30 Lilla Beddinge BK - Gylle AIF Thurevallen, Beddingestrand
2017-08-04 19:00 Esperöds SK - Smedstorps IF Björkavallen
2017-08-11 19:00 Baskemölla IF - Esperöds SK Lorenzlund
2017-08-11 19:00 Onslunda IF - Lilla Beddinge BK Onslunda IP
2017-08-11 19:00 Smedstorps IF - Glemmingebro IF Smedstorps IP
2017-08-12 14:00 Gylle AIF - Kiviks AIF Gylle Stadion
2017-08-16 19:00 Glemmingebro IF - Lilla Beddinge BK Banvallen
2017-08-18 18:30 Onslunda IF - Kiviks AIF Onslunda IP
2017-08-18 18:45 Smedstorps IF - Baskemölla IF Smedstorps IP