Tabell och resultat - Div. 2 Västra Götaland damer

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2018-04-18 19:00 IFK Fjärås - IFK Örby 0 - 7 Ögärdets IP B
2018-04-15 18:30 Landvetter IF 2003 - Kindaholms FF 9 - 1 Landvetter IP A-plan
2018-04-15 16:15 Mossens BK - IFK Fjärås OW (0 - 3) Valhalla 1 Konstgräs
2018-04-14 16:00 Tvååkers IF - IK Zenith 3 - 2 Övrevi A
2018-04-14 13:00 IFK Örby - Öckerö IF 4 - 1 Örby IP A
2018-04-12 19:45 Hisingsbacka FC - Göteborgs FF 2 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2018-04-11 19:45 Utbynäs SK - Guldhedens IK 2 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-04-08 18:30 Landvetter IF 2003 - Guldhedens IK 2 - 2 Landvetter IP A-plan
2018-04-08 18:00 IFK Fjärås - Hisingsbacka FC 2 - 1 Ögärdets IP B
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IFK Örby 2 2 0 0 11-1 10 6 1 1 0 0 4-1 3 3 1 1 0 0 7-0 7 3
IFK Fjärås 3 2 0 1 5-8 -3 6 2 1 0 1 2-8 -6 3 1 1 0 0 3-0 3 3
Landvetter IF 2003 2 1 1 0 11-3 8 4 2 1 1 0 11-3 8 4 0 0 0 0 0-0 0 0
Hisingsbacka FC 2 1 0 1 3-2 1 3 1 1 0 0 2-0 2 3 1 0 0 1 1-2 -1 0
Tvååkers IF 1 1 0 0 3-2 1 3 1 1 0 0 3-2 1 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Guldhedens IK 2 0 2 0 4-4 0 2 0 0 0 0 0-0 0 0 2 0 2 0 4-4 0 2
Utbynäs SK 1 0 1 0 2-2 0 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 0 0 0 0-0 0 0
IK Zenith 1 0 0 1 2-3 -1 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 2-3 -1 0
Göteborgs FF 1 0 0 1 0-2 -2 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 0-2 -2 0
Öckerö IF 1 0 0 1 1-4 -3 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 1-4 -3 0
Mossens BK 1 0 0 1 0-3 -3 0 1 0 0 1 0-3 -3 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kindaholms FF 1 0 0 1 1-9 -8 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 1-9 -8 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2018-04-21 16:15 Guldhedens IK - Kindaholms FF Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-04-22 16:00 Öckerö IF - Hisingsbacka FC Prästängen 1 Konstgräs
2018-04-22 16:15 Göteborgs FF - Utbynäs SK Majvallen 1 Konstgräs
2018-04-22 17:00 IK Zenith - Mossens BK Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-04-22 17:30 Landvetter IF 2003 - Tvååkers IF Landvetter IP A-plan
2018-04-26 19:45 Utbynäs SK - Öckerö IF Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-04-26 19:45 Hisingsbacka FC - IFK Fjärås Backavallen 1 Konstgräs
2018-04-28 13:00 Kindaholms FF - Göteborgs FF Björkvallen A
2018-04-28 13:00 IFK Örby - Mossens BK Örby IP A
2018-04-28 16:00 Tvååkers IF - Guldhedens IK Övrevi A
2018-04-29 18:30 IK Zenith - Landvetter IF 2003 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-05-02 19:00 IFK Fjärås - Utbynäs SK Ögärdets IP A