Spelprogram - Tr.matcher Vä.Småland FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anderstorps IF (4) Andreas Karlsson 0706184815 Grön/Vit/Grön
Anderstorps IF (B) Anderstorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Bors SK (6) Bors SK(Föreningen) Blå, Blå
Bosna IF (5) Bosniska Föreningen Gislaved(Föreningen) Svart/svart/svart
Bosna IF (B) Bosniska Föreningen Gislaved(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bredaryd Lanna IK (3) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bredaryd Lanna IK (B) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Burseryds IF (5) Burseryds IF(Föreningen) gul/grön/gul
Burseryds IF (B) Burseryds IF(Föreningen) Gul/Grön/Gul
Dalstorps IF (2) Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dannäs/Hånger (6) Jonas Blomberg 0768420934 0768420934 Rödsvart/Svart/Svart
FC Dardania (6) Burim Rama Tröja: Röd . Byxa: Röd. Strumpa: Röd
FC Peking (6) FC Peking(Föreningen) Ljusblå Ljusblå Ljusblå
FK Liljan (5) FK Liljan(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Forsheda IF (5) Marcus Syrén 0768435639 blåvitt/blå/blå
Forsheda IF (B) Forsheda IF(Föreningen) blåvitt/blå/blå
Gislaveds IS (4) Gislaveds IS(Föreningen) röd/röd/röd
Gislaveds IS (B) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gnosjö IF (3) Johan Lassus 0731514212 Gul, Svart, Svart
Gnosjö IF (B) Johan Lassus 0731514212 Gul, Svart, Svart
Gransholms IF (3) Eiler Runesson 0707421122 Grön, Vit, Grön
Grimsås IF (6) Grimsås IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hillerstorps GoIF (5) Rauno Koppelo 037025258 0702601131 grön/svart/grön
Horda AIK (6) Horda Allmänna IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Haga (3) IF Haga(Föreningen) Svart, Svart, svart
IFK Gislaved (6) David Meza Howes 0739130019 vit/blå/blå
IFK Grimslöv/V Torsås (4) Enes Ahmetovic 0737193971 vit blå vit
IFK Osby (U17) IFK Osby(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Värnamo (U17) Evgueni Kouznetsov 0765997178 Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (U21) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Klevshults SK (6) Johanna Forsman 0705793424 Röd/röd/röd
Kulltorps GoIF (5) Kulltorps GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kärda IF (4) Kärda IF(Föreningen) Lila/svart, Svart, Svarta
Mullsjö IF (4) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Nissafors/Hestra (6) Alfred Andersson 0730597069 Vit, Blå, Vit
Reftele GoIF (5) Milan Djordjevic 0703281264 Blå Blå Blå
Rydaholms GoIF (4) Rydaholms GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rydaholms GoIF (B) Rydaholms GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skeppshults BK (6) Skeppshults BK(Föreningen) Röd, Röd, vit
Skillingaryds IS (6) Fredrik Berg 0706627020 Vit/Svart/Svart
Smålandsstenars GOIF (4) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Smålandstenar GoIF (B) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
SWEBIH IF (6) Haris Isakovic 0765954953 gul/svart/gul
Ulricehamns IFK (4) Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Waggeryds IK (B) Thomas Johansson 0705420606 Vit/Blå/Vit
Vinbergs IF (2) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Värnamo S:a FF (4) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värnamo S:a FF (B) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Västboås GoIF (5) Västboås GOIF(Föreningen) Vit/röd/vit
Västboås GoIF (B) Västboås GOIF(Föreningen) Röd/vit/röd
Växjö Norra IF (U17) Växjö Norra IF(Föreningen) Svart, Vit, vit/gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-01-27 13:00 140988020 IFK Värnamo (U17) - IFK Osby (U17) 1 - 6 Ljusseveka konstgräs
2018-02-03 15:00 140988021 IFK Värnamo (U17) - Växjö Norra IF (U17) 5 - 1 Ljusseveka konstgräs
2018-02-06 18:00 140988029 IFK Värnamo (U21) - Vinbergs IF (2) 0 - 0 Ljusseveka konstgräs
2018-02-17 13:00 140988006 Dannäs/Hånger (6) - Skeppshults BK (6) 5 - 1 Gröndal Arena - Konstgräs
2018-02-17 15:00 140988030 Bors SK (6) - Kulltorps GoIF (5) Gröndal Arena - Konstgräs
2018-02-20 19:00 140988026 Gnosjö IF (3) - IFK Värnamo (U21) Töllshov
2018-02-24 11:00 140988009 Smålandsstenars GOIF (4) - Burseryds IF (5) Gisle IP, konstgräs
2018-02-24 11:00 140988016 Waggeryds IK (B) - Anderstorps IF (B) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2018-02-24 13:00 140988017 Gislaveds IS (4) - Bredaryd Lanna IK (3) Bollagården, konstgräs
2018-02-24 15:30 140988022 Värnamo S:a FF (4) - Bosna IF (5) Gröndal Arena - Konstgräs
2018-02-27 19:00 140988027 Gnosjö IF (3) - Dalstorps IF (2) Töllshov
2018-02-28 19:00 140988001 Forsheda IF (5) - Anderstorps IF (4) Bollagården, konstgräs
2018-03-03 11:00 140988008 Klevshults SK (6) - Dannäs/Hånger (6) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2018-03-03 12:00 140988023 Värnamo S:a FF (4) - Gransholms IF (3) Gröndal Arena - Konstgräs
2018-03-03 13:00 140988002 Forsheda IF (5) - Bosna IF (5) Bollagården, konstgräs
2018-03-03 13:00 140988010 Gnosjö IF (3) - Smålandsstenars GOIF (4) Töllshov
2018-03-03 13:00 140988018 Gislaveds IS (4) - IF Haga (3) Gisle IP, konstgräs
2018-03-03 15:00 140988034 Hillerstorps GoIF (5) - Kärda IF (4) Töllshov
2018-03-03 15:00 140988035 Skeppshults BK (6) - Nissafors/Hestra (6) Gisle IP, konstgräs
2018-03-09 18:30 140988015 Anderstorps IF (4) - Bosna IF (5) Töllshov
2018-03-10 12:00 140988011 Värnamo S:a FF (4) - Smålandsstenars GOIF (4) Gröndal Arena - Konstgräs
2018-03-17 13:00 140988012 Smålandsstenars GOIF (4) - IFK Grimslöv/V Torsås (4) Gröndal Arena - Konstgräs
2018-03-17 14:00 140988025 Gnosjö IF (3) - Gislaveds IS (4) Töllshov
2018-03-17 15:00 140988028 Kärda IF (4) - Bosna IF (5) Bollagården, konstgräs
2018-03-24 13:00 140988031 Bors SK (6) - Kärda IF (4) Gröndal Arena - Konstgräs
2018-03-29 19:00 140988003 Forsheda IF (5) - Mullsjö IF (4) Bollagården, konstgräs
2018-04-02 13:00 140988013 Smålandsstenars GOIF (4) - Anderstorps IF (4) Domarvallen
2018-04-05 18:00 140988032 Nissafors/Hestra (6) - Grimsås IF (6)
2018-04-07 11:00 140988007 Dannäs/Hånger (6) - Skillingaryds IS (6) Gröndal Arena - Konstgräs
2018-04-07 13:00 140988005 Forsheda IF (5) - Smålandsstenars GOIF (4) Bollagården, konstgräs
2018-04-07 13:00 140988014 Smålandsstenars GOIF (4) - Forsheda IF (5) Domarvallen
2018-04-07 13:00 140988033 Gislaveds IS (4) - Ulricehamns IFK (4) Gisle IP, konstgräs