Spelprogram - F12 Kompisligan Sydöstra, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Blentarps BK Lars Stefan Ernebrant 041624184 0723765156 blå/blå/blå
Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Conny Nilsson 0705301630 Gul/svart/svart
Gärsnäs AIS Stefan Axelsson 0760002383 0760002383 blå/vit/blå
Janstorps AIF Anna Weberg 0707592780 röd/blå/röd
Kiviks AIF/Sankt Olofs IF Rickard Lundberg 041471413 0705271269 Röd/svart/svart
Liga 06 IF Louise Andersson 0411522730 0702774634 Orange/Svart/Svart
Skurups AIF Peter Svensson 0704381623 grön/vita/grön
Spjutstorps IF Marie Schuman 0706391042 vit/röd/vit
Tomelilla IF Peter Jönsson 0708548032 Blåvit/Blå/Blå
Veberöds AIF svart Charlotta Bjerström 0733424899 vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-13 18:30 Gärsnäs AIS - Blentarps BK Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-04-15 12:00 Janstorps AIF - Veberöds AIF svart Skurups IP, konstgräs
2018-04-15 12:30 Skurups AIF - Spjutstorps IF Skurups IP B-plan 7-manna
2018-04-15 15:30 Kiviks AIF/Sankt Olofs IF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Solevi IP plan 3, 7-manna
2018-04-15 16:00 Liga 06 IF - Tomelilla IF Ingelstorps B-plan 7-manna
2018-04-20 18:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Gärsnäs AIS Skillinge IP konstgräs 7-manna 1
2018-04-20 18:30 Spjutstorps IF - Kiviks AIF/Sankt Olofs IF Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-04-21 11:30 Veberöds AIF svart - Liga 06 IF Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2018-04-22 11:00 Tomelilla IF - Skurups AIF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-04-26 18:00 Blentarps BK - Janstorps AIF Nya IP, Blentarp A-plan 7-manna
2018-04-28 09:00 Janstorps AIF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Kämpavallen 7-manna
2018-04-28 10:00 Liga 06 IF - Blentarps BK Ingelstorps B-plan 7-manna
2018-04-28 10:00 Skurups AIF - Veberöds AIF svart Skurups IP B-plan 7-manna
2018-04-29 10:00 Spjutstorps IF - Tomelilla IF Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-04-29 11:00 Gärsnäs AIS - Kiviks AIF/Sankt Olofs IF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
Maj
2018-05-05 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Liga 06 IF Hamondavallen 7-manna 1
2018-05-05 11:30 Veberöds AIF svart - Spjutstorps IF Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2018-05-06 10:30 Kiviks AIF/Sankt Olofs IF - Tomelilla IF Kvarnvallen A-plan 7-manna
2018-05-06 13:00 Gärsnäs AIS - Janstorps AIF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-05-07 18:30 Blentarps BK - Skurups AIF Nya IP, Blentarp A-plan 7-manna
2018-05-14 18:30 Kiviks AIF/Sankt Olofs IF - Veberöds AIF svart Solevi IP plan 3, 7-manna
2018-05-18 18:30 Spjutstorps IF - Blentarps BK Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-05-19 10:00 Janstorps AIF - Kiviks AIF/Sankt Olofs IF Kämpavallen 7-manna
2018-05-19 10:00 Liga 06 IF - Gärsnäs AIS Ingelstorps B-plan 7-manna
2018-05-19 12:30 Skurups AIF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Skurups IP B-plan 7-manna
2018-05-20 11:00 Tomelilla IF - Veberöds AIF svart Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-05-25 18:30 Gärsnäs AIS - Skurups AIF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-05-26 10:00 Janstorps AIF - Liga 06 IF Kämpavallen 7-manna
2018-05-26 10:00 Blentarps BK - Tomelilla IF Nya IP, Blentarp A-plan 7-manna
2018-05-26 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Spjutstorps IF Hamondavallen 7-manna 1
2018-05-31 18:00 Skurups AIF - Janstorps AIF Skurups IP B-plan 7-manna
Juni
2018-06-01 18:30 Liga 06 IF - Kiviks AIF/Sankt Olofs IF Ingelstorps B-plan 7-manna
2018-06-02 10:00 Spjutstorps IF - Gärsnäs AIS Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-06-02 11:30 Veberöds AIF svart - Blentarps BK Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2018-06-03 11:00 Tomelilla IF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-06-09 10:00 Janstorps AIF - Spjutstorps IF Kämpavallen 7-manna
2018-06-09 10:00 Liga 06 IF - Skurups AIF Ingelstorps B-plan 7-manna
2018-06-09 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Veberöds AIF svart Hamondavallen 7-manna 1
2018-06-10 11:00 Kiviks AIF/Sankt Olofs IF - Blentarps BK Kvarnvallen A-plan 7-manna
2018-06-10 16:00 Gärsnäs AIS - Tomelilla IF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-06-16 11:30 Blentarps BK - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Nya IP, Blentarp A-plan 7-manna
2018-06-17 11:00 Tomelilla IF - Janstorps AIF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-06-17 11:15 Skurups AIF - Kiviks AIF/Sankt Olofs IF Skurups IP B-plan 7-manna
2018-06-17 11:30 Veberöds AIF svart - Gärsnäs AIS Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2018-06-19 18:30 Spjutstorps IF - Liga 06 IF Bäckavallen B-plan 7-manna 1