Spelprogram - P11 Kompisligan Sydöstra B, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Blentarps BK Torbjörn Svensson 0739850021 blå/blå/blå
Gärsnäs AIS Pelle Mårtensson 0733321546 blå/vit/blå
Köpingebro IF svart Magnus Hallin 041118739 0708418739 Vit/svart /Svart/Svart
Sjöbo IF Isabella Susanna Rosberg 041618752 0704185961 blå/blå/blå
Spjutstorps IF röd Michael Andersen 0734017830 vit/röd/vit
Spjutstorps IF vit Michael Andersen 0734017830 vit/röd/vit
Staffanstorp United FC Ungdom lila Martin Wickström 0761356844 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Tomelilla IF Ulf Schönström 041710772 0707672407 Blåvit/Blå/Blå
Öja FF Caroline Martinsson 0702751141 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-15 09:30 Köpingebro IF svart - Öja FF Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2018-04-15 10:00 Staffanstorp United FC Ungdom lila - Sjöbo IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-04-18 17:45 Spjutstorps IF vit - Spjutstorps IF röd Kastanjeplan 7-manna 1
2018-04-21 10:30 Tomelilla IF - Staffanstorp United FC Ungdom lila Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-04-21 13:00 Öja FF - Spjutstorps IF vit Björkvallen, Öja B-plan
2018-04-21 13:00 Sjöbo IF - Köpingebro IF svart Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2018-04-22 11:30 Blentarps BK - Gärsnäs AIS Nya IP, Blentarp A-plan 7-manna
2018-04-26 18:00 Köpingebro IF svart - Tomelilla IF Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2018-04-28 10:00 Gärsnäs AIS - Tomelilla IF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-04-28 10:00 Staffanstorp United FC Ungdom lila - Blentarps BK Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-04-28 12:00 Spjutstorps IF röd - Öja FF Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-04-29 10:00 Spjutstorps IF vit - Sjöbo IF Bäckavallen B-plan 7-manna 1
Maj
2018-05-04 18:30 Sjöbo IF - Spjutstorps IF röd Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2018-05-06 10:30 Tomelilla IF - Spjutstorps IF vit Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-05-06 12:00 Gärsnäs AIS - Staffanstorp United FC Ungdom lila Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-05-06 12:30 Blentarps BK - Köpingebro IF svart Nya IP, Blentarp A-plan 7-manna
2018-05-16 18:00 Köpingebro IF svart - Gärsnäs AIS Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2018-05-18 18:30 Spjutstorps IF röd - Tomelilla IF Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-05-19 10:00 Spjutstorps IF vit - Blentarps BK Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-05-20 15:00 Öja FF - Sjöbo IF Björkvallen, Öja B-plan
2018-05-25 18:30 Gärsnäs AIS - Spjutstorps IF vit Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-05-27 10:00 Blentarps BK - Spjutstorps IF röd Nya IP, Blentarp A-plan 7-manna
2018-05-27 10:30 Tomelilla IF - Öja FF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-05-27 13:00 Staffanstorp United FC Ungdom lila - Köpingebro IF svart Staffansvallen Plan 4, konstgräs 7-manna 2
Juni
2018-06-01 18:30 Sjöbo IF - Tomelilla IF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2018-06-02 10:00 Spjutstorps IF röd - Gärsnäs AIS Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-06-03 10:30 Spjutstorps IF vit - Staffanstorp United FC Ungdom lila Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2018-06-03 13:00 Öja FF - Blentarps BK Björkvallen, Öja B-plan
2018-06-06 09:30 Köpingebro IF svart - Spjutstorps IF vit Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2018-06-08 18:30 Gärsnäs AIS - Öja FF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-06-09 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom lila - Spjutstorps IF röd Staffansvallen Plan 4, konstgräs 7-manna 1
2018-06-10 10:00 Blentarps BK - Sjöbo IF Nya IP, Blentarp A-plan 7-manna
2018-06-15 18:00 Öja FF - Staffanstorp United FC Ungdom lila Björkvallen, Öja B-plan
2018-06-15 18:30 Sjöbo IF - Gärsnäs AIS Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2018-06-16 10:30 Tomelilla IF - Blentarps BK Tomelilla IP B-plan 7-manna 2
2018-06-19 18:30 Spjutstorps IF röd - Köpingebro IF svart Bäckavallen B-plan 7-manna 1