Spelprogram - P06 Sö röd Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Färjestadens GoIF röd Rickard Petersson 0702699173 Röd, Röda, Röda
Hossmo BK gul Mikael Rubin 0702145596 Vit, Röd, Röd
IFK Berga blå Anders Svensson 048054715 0701076521 vit, vit, vit
Kalmar FF röd Ali Kadhim Röd/Vit, Vit
Kalmar Södra IF Ola Magnus Bengtsson 0735731891 Röd/Blå-Blå/Blå
Möre BK Erik Jonsén 0703939615 Röd-Svart, Röd/Svart, Svart
Oskarshamns AIK svart Andreas Hagman 0705672742 Vit, vit, Vit
Pukebergs BK Fredrik Johansson 048050207 0761063331 vit, vit, Vit
Rockneby IK Peter Persson 070890531 Grön/Grön/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-23 00:00 Möre BK - Hossmo BK gul Loverslunden
2017-04-23 10:00 Rockneby IK - IFK Berga blå Dampevallen
2017-04-23 17:00 Kalmar Södra IF - Kalmar FF röd Södra Utmarken
2017-04-26 18:00 Pukebergs BK - Färjestadens GoIF röd Pukevallen
2017-04-29 11:00 Färjestadens GoIF röd - Oskarshamns AIK svart Tallhöjdens IP, konstgräs
2017-04-30 11:30 Hossmo BK gul - Rockneby IK Rinkabyvallen
Maj
2017-05-01 10:00 Kalmar FF röd - Pukebergs BK Gasten IP
2017-05-01 18:30 IFK Berga blå - Kalmar Södra IF Bergavik IP
2017-05-07 10:30 Rockneby IK - Möre BK Dampevallen
2017-05-07 14:00 Pukebergs BK - IFK Berga blå Pukevallen
2017-05-07 17:00 Oskarshamns AIK svart - Kalmar FF röd Ernemar IP
2017-05-08 18:30 Kalmar Södra IF - Hossmo BK gul Södra Utmarken
2017-05-14 00:00 Möre BK - Kalmar Södra IF Loverslunden
2017-05-14 11:30 Hossmo BK gul - Pukebergs BK Rinkabyvallen
2017-05-14 16:00 Kalmar FF röd - Färjestadens GoIF röd Gasten IP
2017-05-14 17:00 IFK Berga blå - Oskarshamns AIK svart Bergavik IP
2017-05-17 18:30 Färjestadens GoIF röd - IFK Berga blå Tallhöjdens IP, konstgräs
2017-05-20 10:00 Kalmar Södra IF - Rockneby IK Södra Utmarken
2017-05-20 11:00 Pukebergs BK - Möre BK Pukevallen
2017-05-21 17:00 Oskarshamns AIK svart - Hossmo BK gul Ernemar IP
2017-05-23 18:00 Rockneby IK - Pukebergs BK Dampevallen
2017-05-28 00:00 Möre BK - Oskarshamns AIK svart Loverslunden
Juni
2017-06-01 18:00 Hossmo BK gul - Färjestadens GoIF röd Rinkabyvallen
2017-06-01 18:30 IFK Berga blå - Kalmar FF röd Bergavik IP
2017-06-03 11:00 Färjestadens GoIF röd - Möre BK Tallhöjdens IP, konstgräs
2017-06-04 13:00 Pukebergs BK - Kalmar Södra IF Pukevallen
2017-06-04 16:00 Kalmar FF röd - Hossmo BK gul Gasten IP
2017-06-04 17:00 Oskarshamns AIK svart - Rockneby IK Ernemar IP
2017-06-11 00:00 Möre BK - Kalmar FF röd Loverslunden
2017-06-11 10:00 Rockneby IK - Färjestadens GoIF röd Dampevallen
2017-06-11 10:00 Hossmo BK gul - IFK Berga blå Rinkabyvallen
2017-06-11 16:00 Kalmar Södra IF - Oskarshamns AIK svart Södra Utmarken
2017-06-18 15:00 IFK Berga blå - Möre BK Bergavik IP
2017-06-18 16:00 Kalmar FF röd - Rockneby IK Gasten IP
2017-06-18 17:00 Oskarshamns AIK svart - Pukebergs BK Ernemar IP
2017-06-19 18:30 Färjestadens GoIF röd - Kalmar Södra IF Tallhöjdens IP, konstgräs
2017-06-26 18:30 Färjestadens GoIF röd - Pukebergs BK Tallhöjdens IP, konstgräs
2017-06-26 18:30 IFK Berga blå - Rockneby IK Bergavik IP
2017-06-26 19:00 Kalmar FF röd - Kalmar Södra IF Gasten IP
Augusti
2017-08-08 17:45 Hossmo BK gul - Möre BK Rinkabyvallen
2017-08-13 10:00 Rockneby IK - Hossmo BK gul Dampevallen
2017-08-13 10:00 Kalmar Södra IF - IFK Berga blå Södra Utmarken
2017-08-13 15:00 Pukebergs BK - Kalmar FF röd Pukevallen
2017-08-13 17:00 Oskarshamns AIK svart - Färjestadens GoIF röd Ernemar IP
2017-08-20 00:00 Möre BK - Rockneby IK Loverslunden
2017-08-20 11:30 Hossmo BK gul - Kalmar Södra IF Rinkabyvallen
2017-08-20 16:00 Kalmar FF röd - Oskarshamns AIK svart Gasten IP
2017-08-20 17:00 IFK Berga blå - Pukebergs BK Bergavik IP
2017-08-23 18:30 Färjestadens GoIF röd - Kalmar FF röd Tallhöjdens IP, konstgräs
2017-08-27 17:00 Pukebergs BK - Hossmo BK gul Pukevallen
2017-08-27 17:00 Oskarshamns AIK svart - IFK Berga blå Ernemar IP
2017-08-31 18:00 Rockneby IK - Kalmar Södra IF Dampevallen
September
2017-09-03 00:00 Möre BK - Pukebergs BK Loverslunden
2017-09-03 16:00 Hossmo BK gul - Oskarshamns AIK svart Rinkabyvallen
2017-09-03 17:00 IFK Berga blå - Färjestadens GoIF röd Bergavik IP
2017-09-06 18:30 Färjestadens GoIF röd - Hossmo BK gul Tallhöjdens IP, konstgräs
2017-09-09 11:00 Pukebergs BK - Rockneby IK Pukevallen
2017-09-10 16:00 Kalmar FF röd - IFK Berga blå Gasten IP
2017-09-10 17:00 Oskarshamns AIK svart - Möre BK Ernemar IP
2017-09-14 18:15 Kalmar Södra IF - Möre BK S:a Utmarken
2017-09-16 10:00 Kalmar Södra IF - Pukebergs BK Södra Utmarken
2017-09-17 00:00 Möre BK - Färjestadens GoIF röd Loverslunden
2017-09-17 10:30 Rockneby IK - Oskarshamns AIK svart Dampevallen
2017-09-17 11:30 Hossmo BK gul - Kalmar FF röd Rinkabyvallen
2017-09-20 18:30 Färjestadens GoIF röd - Rockneby IK Tallhöjdens IP, konstgräs
2017-09-24 16:00 Kalmar FF röd - Möre BK Gasten IP
2017-09-24 17:00 IFK Berga blå - Hossmo BK gul Bergavik IP
2017-09-24 17:00 Oskarshamns AIK svart - Kalmar Södra IF Ernemar IP
2017-09-30 10:00 Kalmar Södra IF - Färjestadens GoIF röd Södra Utmarken
Oktober
2017-10-01 00:00 Möre BK - IFK Berga blå Loverslunden
2017-10-01 10:00 Rockneby IK - Kalmar FF röd Dampevallen
2017-10-01 11:00 Pukebergs BK - Oskarshamns AIK svart Pukevallen