Matchändringar - Svenska Fotbollförbundet

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Allsvenskan, herrar
2017-04-20 18:30 UEFA har lämnat dispens för att matchen spelas den 20/4 kl. 18.30. IF Elfsborg - Örebro 2017-01-16 08:25
Superettan
2017-05-06 14:00 Trelleborgs FF - Syrianska FC 2017-01-13 13:49
Div 1 Norra, herrar
2017-04-13 19:04 Västerås SK FK - Assyriska FF 2017-01-09 18:17
2017-04-16 15:00 Carlstad United BK - IFK Luleå 2017-01-09 18:17
2017-04-16 17:00 Enskede IK - Sollentuna FF 2017-01-09 18:17
2017-04-17 15:00 Nyköpings BIS - Team TG FF 2017-01-10 14:33
2017-04-17 15:00 Sandvikens IF - Akropolis IF 2017-01-10 07:44
2017-04-17 15:00 Arameisk-Syrianska IF - IK Brage 2017-01-09 18:17
2017-04-17 16:00 Umeå FC - Vasalunds IF 2017-01-09 18:17
2017-04-22 15:00 Team TG FF - Västerås SK FK 2017-01-09 18:18
2017-04-23 15:30 Akropolis IF - Umeå FC 2017-01-09 18:18
2017-04-23 16:00 Assyriska FF - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:19
2017-04-23 16:00 IFK Luleå - Enskede IK 2017-01-09 18:18
2017-04-23 17:00 Vasalunds IF - Sandvikens IF 2017-01-09 18:18
2017-04-23 17:00 IK Brage - Carlstad United BK 2017-01-09 18:18
2017-04-29 14:00 Sandvikens IF - Team TG FF 2017-01-10 07:46
2017-04-29 16:00 Arameisk-Syrianska IF - Västerås SK FK 2017-01-09 18:19
2017-04-29 16:00 Nyköpings BIS - IK Brage 2017-01-10 14:34
2017-04-30 15:00 Sollentuna FF - IFK Luleå 2017-01-09 18:19
2017-04-30 15:00 Umeå FC - Assyriska FF 2017-01-09 18:20
2017-05-01 16:00 Carlstad United BK - Vasalunds IF 2017-01-09 18:19
2017-05-01 17:00 Enskede IK - Akropolis IF 2017-01-09 18:19
2017-05-07 15:00 Team TG FF - Enskede IK 2017-01-09 18:20
2017-05-07 16:00 IFK Luleå - Sandvikens IF 2017-01-09 18:20
2017-05-07 16:00 Assyriska FF - Carlstad United BK 2017-01-09 18:20
2017-05-07 16:00 Västerås SK FK - Umeå FC 2017-01-09 18:20
2017-05-07 16:00 Akropolis IF - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:20
2017-05-07 17:00 Vasalunds IF - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:20
2017-05-07 17:00 IK Brage - Sollentuna FF 2017-01-09 18:20
2017-05-12 19:00 Umeå FC - Team TG FF 2017-01-09 18:22
2017-05-13 16:00 Carlstad United BK - Akropolis IF 2017-01-09 18:21
2017-05-13 16:00 Sollentuna FF - Assyriska FF 2017-01-09 18:21
2017-05-14 15:00 Arameisk-Syrianska IF - IFK Luleå 2017-01-09 18:21
2017-05-14 16:00 Nyköpings BIS - Vasalunds IF 2017-01-09 18:22
2017-05-14 17:00 Enskede IK - Västerås SK FK 2017-01-09 18:21
2017-05-15 19:00 Sandvikens IF - IK Brage 2017-01-10 07:46
2017-05-20 14:00 IK Brage - Umeå FC 2017-01-09 18:23
2017-05-20 16:00 Akropolis IF - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:22
2017-05-20 16:00 Assyriska FF - Enskede IK 2017-01-12 11:09
2017-05-21 15:00 Team TG FF - Carlstad United BK 2017-01-09 18:22
2017-05-21 16:00 Västerås SK FK - Sandvikens IF 2017-01-09 18:22
2017-05-21 16:00 IFK Luleå - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:22
2017-05-21 17:00 Vasalunds IF - Sollentuna FF 2017-01-09 18:22
2017-05-27 16:00 Sollentuna FF - Sandvikens IF 2017-01-09 18:23
2017-05-28 15:00 IK Brage - IFK Luleå 2017-01-09 18:24
2017-05-28 16:00 Assyriska FF - Akropolis IF 2017-01-09 18:24
2017-05-28 16:00 Arameisk-Syrianska IF - Team TG FF 2017-01-09 18:23
2017-05-28 16:00 Carlstad United BK - Västerås SK FK 2017-01-09 18:24
2017-05-28 16:00 Umeå FC - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:24
2017-05-28 17:00 Enskede IK - Vasalunds IF 2017-01-09 18:23
2017-06-03 13:00 Carlstad United BK - Umeå FC 2017-01-09 18:25
2017-06-03 16:00 Enskede IK - IK Brage 2017-01-09 18:24
2017-06-03 16:00 Akropolis IF - Vasalunds IF 2017-01-09 18:25
2017-06-04 16:00 IFK Luleå - Västerås SK FK 2017-01-09 18:25
2017-06-04 16:00 Nyköpings BIS - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:25
2017-06-04 16:00 Team TG FF - Sollentuna FF 2017-01-09 18:24
2017-06-04 17:00 Sandvikens IF - Assyriska FF 2017-01-10 07:46
2017-06-10 16:00 Arameisk-Syrianska IF - Sollentuna FF 2017-01-09 18:47
2017-06-11 16:00 Västerås SK FK - Akropolis IF 2017-01-09 18:26
2017-06-11 16:00 Assyriska FF - Team TG FF 2017-01-09 18:26
2017-06-11 17:00 Sandvikens IF - Carlstad United BK 2017-01-10 07:46
2017-06-11 17:00 Vasalunds IF - IK Brage 2017-01-09 18:25
2017-06-12 19:00 Umeå FC - IFK Luleå 2017-01-09 18:26
2017-06-12 19:00 Nyköpings BIS - Enskede IK 2017-01-09 18:26
2017-06-17 16:00 Sollentuna FF - Västerås SK FK 2017-01-09 18:26
2017-06-17 16:00 IK Brage - Assyriska FF 2017-01-09 18:27
2017-06-17 16:00 Carlstad United BK - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:27
2017-06-18 15:30 Umeå FC - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:27
2017-06-18 16:00 Akropolis IF - Team TG FF 2017-01-09 18:26
2017-06-18 16:00 IFK Luleå - Vasalunds IF 2017-01-09 18:27
2017-06-18 17:00 Enskede IK - Sandvikens IF 2017-01-09 18:26
2017-06-25 15:00 Assyriska FF - IFK Luleå 2017-01-09 18:28
2017-06-25 15:00 Arameisk-Syrianska IF - Carlstad United BK 2017-01-09 18:27
2017-06-25 15:00 Team TG FF - Vasalunds IF 2017-01-09 18:28
2017-06-25 15:30 Enskede IK - Umeå FC 2017-01-09 18:28
2017-06-25 17:00 Sandvikens IF - Nyköpings BIS 2017-01-10 07:46
2017-06-26 19:00 Akropolis IF - Sollentuna FF 2017-01-09 18:28
2017-06-26 19:00 Västerås SK FK - IK Brage 2017-01-09 18:28
2017-07-01 14:00 Umeå FC - Sandvikens IF 2017-01-09 18:29
2017-07-01 16:00 Arameisk-Syrianska IF - Enskede IK 2017-01-09 18:30
2017-07-01 16:00 Sollentuna FF - Carlstad United BK 2017-01-09 18:28
2017-07-02 16:00 IFK Luleå - Team TG FF 2017-01-09 18:28
2017-07-02 16:00 Nyköpings BIS - Assyriska FF 2017-01-09 18:29
2017-07-02 17:00 Vasalunds IF - Västerås SK FK 2017-01-09 18:29
2017-07-02 18:00 IK Brage - Akropolis IF 2017-01-09 18:29
2017-07-08 16:00 Västerås SK FK - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:31
2017-07-08 16:00 Carlstad United BK - Enskede IK 2017-01-09 18:31
2017-07-08 16:00 Vasalunds IF - Assyriska FF 2017-01-09 18:31
2017-07-09 14:00 Team TG FF - IK Brage 2017-01-09 18:30
2017-07-09 15:00 Akropolis IF - IFK Luleå 2017-01-09 18:30
2017-07-09 15:30 Sollentuna FF - Umeå FC 2017-01-09 18:30
2017-07-09 17:00 Sandvikens IF - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-10 07:46
2017-07-13 19:00 Arameisk-Syrianska IF - Vasalunds IF 2017-01-09 18:31
2017-07-13 19:00 IFK Luleå - Sollentuna FF 2017-01-09 18:31
2017-07-14 19:00 Nyköpings BIS - Akropolis IF 2017-01-09 18:32
2017-07-16 14:00 Umeå FC - Västerås SK FK 2017-01-09 18:32
2017-07-16 14:00 IK Brage - Team TG FF 2017-01-09 18:32
2017-07-16 16:00 Assyriska FF - Sandvikens IF 2017-01-09 18:32
2017-07-16 17:00 Enskede IK - Carlstad United BK 2017-01-09 18:31
2017-08-19 15:00 Sandvikens IF - Enskede IK 2017-01-10 07:46
2017-08-19 16:00 Akropolis IF - Assyriska FF 2017-01-09 18:33
2017-08-19 16:00 Vasalunds IF - Carlstad United BK 2017-01-09 18:33
2017-08-20 16:00 Västerås SK FK - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:33
2017-08-20 16:00 Sollentuna FF - IK Brage 2017-01-09 18:32
2017-08-20 16:45 Team TG FF - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:33
2017-08-21 19:00 IFK Luleå - Umeå FC 2017-01-09 18:33
2017-08-26 15:00 Carlstad United BK - Sandvikens IF 2017-01-09 18:33
2017-08-27 15:00 Umeå FC - Sollentuna FF 2017-01-09 18:34
2017-08-27 15:00 Arameisk-Syrianska IF - Akropolis IF 2017-01-09 18:33
2017-08-27 16:00 Nyköpings BIS - IFK Luleå 2017-01-09 18:33
2017-08-27 16:00 Enskede IK - Team TG FF 2017-01-09 18:33
2017-08-27 16:00 Assyriska FF - Vasalunds IF 2017-01-09 18:34
2017-08-28 19:00 IK Brage - Västerås SK FK 2017-01-09 18:34
2017-09-01 19:00 Team TG FF - Umeå FC 2017-01-09 18:34
2017-09-02 15:00 Sandvikens IF - Sollentuna FF 2017-01-10 07:46
2017-09-03 16:00 IFK Luleå - Assyriska FF 2017-01-09 18:34
2017-09-03 16:00 Akropolis IF - Enskede IK 2017-01-09 18:34
2017-09-03 16:00 Västerås SK FK - Carlstad United BK 2017-01-09 18:34
2017-09-03 17:00 IK Brage - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:35
2017-09-03 17:00 Vasalunds IF - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:34
2017-09-09 15:00 Arameisk-Syrianska IF - Sandvikens IF 2017-01-09 18:35
2017-09-09 16:00 Sollentuna FF - Vasalunds IF 2017-01-09 18:35
2017-09-10 14:00 Umeå FC - Akropolis IF 2017-01-09 18:35
2017-09-10 14:00 Carlstad United BK - Team TG FF 2017-01-09 18:35
2017-09-10 15:00 Enskede IK - IFK Luleå 2017-01-09 18:35
2017-09-10 16:00 Nyköpings BIS - Västerås SK FK 2017-01-09 18:35
2017-09-10 16:00 Assyriska FF - IK Brage 2017-01-12 11:11
2017-09-16 14:00 Sandvikens IF - Umeå FC 2017-01-10 07:46
2017-09-17 16:00 IFK Luleå - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:36
2017-09-17 16:00 Team TG FF - Assyriska FF 2017-01-09 18:36
2017-09-17 16:00 Akropolis IF - IK Brage 2017-01-09 18:36
2017-09-17 16:00 Nyköpings BIS - Carlstad United BK 2017-01-09 18:36
2017-09-17 17:00 Vasalunds IF - Enskede IK 2017-01-09 18:36
2017-09-18 19:00 Västerås SK FK - Sollentuna FF 2017-01-09 18:36
2017-09-23 14:00 Carlstad United BK - Assyriska FF 2017-01-11 10:11
2017-09-23 14:00 Team TG FF - Sandvikens IF 2017-01-09 18:37
2017-09-23 16:00 Sollentuna FF - Enskede IK 2017-01-09 18:36
2017-09-24 15:00 IFK Luleå - Akropolis IF 2017-01-09 18:38
2017-09-24 15:30 Arameisk-Syrianska IF - Umeå FC 2017-01-09 18:37
2017-09-24 16:00 Västerås SK FK - Vasalunds IF 2017-01-09 18:38
2017-09-24 17:00 IK Brage - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:39
2017-09-30 16:00 Akropolis IF - Carlstad United BK 2017-01-09 18:39
2017-09-30 16:00 Sollentuna FF - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:39
2017-10-01 14:00 Umeå FC - IK Brage 2017-01-09 18:39
2017-10-01 16:00 Vasalunds IF - Team TG FF 2017-01-09 18:39
2017-10-01 16:00 Sandvikens IF - IFK Luleå 2017-01-10 07:46
2017-10-01 16:00 Assyriska FF - Västerås SK FK 2017-01-09 18:40
2017-10-01 17:00 Enskede IK - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:39
2017-10-07 16:00 Carlstad United BK - Sollentuna FF 2017-01-09 18:40
2017-10-08 13:00 Nyköpings BIS - Sandvikens IF 2017-01-09 18:40
2017-10-08 15:30 Team TG FF - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:40
2017-10-08 16:00 Västerås SK FK - IFK Luleå 2017-01-09 18:40
2017-10-08 16:00 Assyriska FF - Umeå FC 2017-01-09 18:40
2017-10-08 17:00 IK Brage - Enskede IK 2017-01-09 18:40
2017-10-08 17:00 Vasalunds IF - Akropolis IF 2017-01-09 18:40
2017-10-14 15:00 Akropolis IF - Västerås SK FK 2017-01-09 18:41
2017-10-15 14:00 Umeå FC - Carlstad United BK 2017-01-09 18:41
2017-10-15 14:00 IFK Luleå - IK Brage 2017-01-09 18:41
2017-10-15 15:00 Arameisk-Syrianska IF - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:41
2017-10-15 16:00 Sollentuna FF - Team TG FF 2017-01-09 18:41
2017-10-15 17:00 Sandvikens IF - Vasalunds IF 2017-01-10 07:46
2017-10-15 17:00 Enskede IK - Assyriska FF 2017-01-09 18:41
2017-10-21 14:00 Nyköpings BIS - Umeå FC 2017-01-09 18:42
2017-10-21 15:00 Carlstad United BK - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:41
2017-10-22 14:00 Team TG FF - Akropolis IF 2017-01-09 18:41
2017-10-22 15:00 Vasalunds IF - IFK Luleå 2017-01-09 18:41
2017-10-22 16:00 Assyriska FF - Sollentuna FF 2017-01-12 11:12
2017-10-22 16:00 Västerås SK FK - Enskede IK 2017-01-09 18:42
2017-10-23 19:00 IK Brage - Sandvikens IF 2017-01-09 18:42
2017-10-29 13:00 Nyköpings BIS - Sollentuna FF 2017-01-09 18:43
2017-10-29 14:00 IFK Luleå - Carlstad United BK 2017-01-09 18:42
2017-10-29 14:00 Umeå FC - Enskede IK 2017-01-09 18:43
2017-10-29 15:00 Akropolis IF - Sandvikens IF 2017-01-09 18:42
2017-10-29 15:00 Arameisk-Syrianska IF - Assyriska FF 2017-01-09 18:42
2017-10-29 16:00 Västerås SK FK - Team TG FF 2017-01-09 18:43
2017-10-29 17:00 IK Brage - Vasalunds IF 2017-01-09 18:43
2017-11-04 14:00 Sandvikens IF - Västerås SK FK 2017-01-10 07:46
2017-11-04 14:00 Enskede IK - Arameisk-Syrianska IF 2017-01-09 18:44
2017-11-04 14:00 Carlstad United BK - IK Brage 2017-01-09 18:44
2017-11-04 14:00 Assyriska FF - Nyköpings BIS 2017-01-09 18:44
2017-11-04 14:00 Vasalunds IF - Umeå FC 2017-01-09 18:44
2017-11-04 14:00 Sollentuna FF - Akropolis IF 2017-01-09 18:44
2017-11-04 14:00 Team TG FF - IFK Luleå 2017-01-09 18:44
Div 1 Södra, herrar
2017-04-14 15:00 Kristianstad FC - FK Karlskrona 2017-01-09 19:05
2017-04-15 15:00 FC Rosengård 1917 - Skövde AIK 2017-01-09 19:06
2017-04-16 16:00 Assyriska BK - IK Oddevold 2017-01-09 19:04
2017-04-16 16:00 Mjällby AIF - Qviding FIF 2017-01-09 19:04
2017-04-17 16:00 Husqvarna FF - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:04
2017-04-17 16:00 Ängelholms FF - Oskarshamns AIK 2017-01-10 08:37
2017-04-17 17:00 Ljungskile SK - Utsiktens BK 2017-01-12 09:41
2017-04-22 14:00 Oskarshamns AIK - Husqvarna FF 2017-01-09 19:06
2017-04-22 15:00 Qviding FIF - Ängelholms FF 2017-01-09 19:06
2017-04-22 16:00 FK Karlskrona - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:07
2017-04-22 16:00 IK Oddevold - Kristianstad FC 2017-01-09 19:07
2017-04-22 16:00 Skövde AIK - Ljungskile SK 2017-01-09 19:06
2017-04-22 16:00 Utsiktens BK - Mjällby AIF 2017-01-09 19:06
2017-04-23 16:00 Landskrona BoIS - Assyriska BK 2017-01-09 19:07
2017-04-29 15:00 Qviding FIF - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:07
2017-04-29 16:00 Assyriska BK - Husqvarna FF 2017-01-09 19:07
2017-04-30 16:00 Mjällby AIF - Skövde AIK 2017-01-09 19:08
2017-04-30 16:00 FC Rosengård 1917 - IK Oddevold 2017-01-09 19:08
2017-04-30 16:00 Ängelholms FF - Utsiktens BK 2017-01-10 08:38
2017-04-30 16:00 Ljungskile SK - FK Karlskrona 2017-01-09 19:08
2017-05-01 15:00 Kristianstad FC - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:07
2017-05-06 16:00 Skövde AIK - Ängelholms FF 2017-01-09 19:09
2017-05-06 16:00 Husqvarna FF - Kristianstad FC 2017-01-09 19:08
2017-05-06 16:00 IK Oddevold - Ljungskile SK 2017-01-09 19:08
2017-05-07 14:00 Oskarshamns AIK - Assyriska BK 2017-01-09 19:09
2017-05-07 16:00 FK Karlskrona - Mjällby AIF 2017-01-09 19:09
2017-05-08 19:00 Landskrona BoIS - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:08
2017-05-08 19:00 Utsiktens BK - Qviding FIF 2017-01-09 19:09
2017-05-12 19:00 Ängelholms FF - FK Karlskrona 2017-01-10 08:38
2017-05-13 15:00 Qviding FIF - Skövde AIK 2017-01-09 19:09
2017-05-13 16:00 Kristianstad FC - Assyriska BK 2017-01-09 19:09
2017-05-13 16:00 Ljungskile SK - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:10
2017-05-13 16:00 Utsiktens BK - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:09
2017-05-14 16:00 FC Rosengård 1917 - Husqvarna FF 2017-01-09 19:09
2017-05-14 16:00 Mjällby AIF - IK Oddevold 2017-01-09 19:10
2017-05-18 19:00 Skövde AIK - Utsiktens BK 2017-01-09 19:10
2017-05-20 14:00 Oskarshamns AIK - Kristianstad FC 2017-01-09 19:10
2017-05-20 16:00 Husqvarna FF - Ljungskile SK 2017-01-09 19:11
2017-05-20 16:00 Assyriska BK - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:11
2017-05-21 16:00 Landskrona BoIS - Mjällby AIF 2017-01-09 19:11
2017-05-21 16:00 FK Karlskrona - Qviding FIF 2017-01-09 19:11
2017-05-21 17:00 IK Oddevold - Ängelholms FF 2017-01-09 19:11
2017-05-25 16:00 Skövde AIK - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:12
2017-05-27 16:00 Utsiktens BK - FK Karlskrona 2017-01-09 19:12
2017-05-27 16:00 Qviding FIF - IK Oddevold 2017-01-09 19:12
2017-05-28 16:00 Mjällby AIF - Husqvarna FF 2017-01-09 19:13
2017-05-28 16:00 Ängelholms FF - Landskrona BoIS 2017-01-10 08:38
2017-05-28 17:00 Ljungskile SK - Assyriska BK 2017-01-09 19:13
2017-05-29 19:00 FC Rosengård 1917 - Kristianstad FC 2017-01-09 19:33
2017-06-03 14:00 Oskarshamns AIK - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:14
2017-06-03 16:00 Assyriska BK - Mjällby AIF 2017-01-09 19:38
2017-06-03 16:00 FK Karlskrona - Skövde AIK 2017-01-09 19:14
2017-06-03 16:00 Kristianstad FC - Ljungskile SK 2017-01-09 19:13
2017-06-04 16:00 Landskrona BoIS - Qviding FIF 2017-01-09 19:40
2017-06-04 17:00 Husqvarna FF - Ängelholms FF 2017-01-09 19:39
2017-06-05 19:00 IK Oddevold - Utsiktens BK 2017-01-09 19:14
2017-06-10 16:00 Skövde AIK - IK Oddevold 2017-01-09 19:15
2017-06-10 16:00 Qviding FIF - Husqvarna FF 2017-01-09 19:15
2017-06-10 16:00 Utsiktens BK - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:15
2017-06-11 16:00 Ängelholms FF - Assyriska BK 2017-01-10 08:38
2017-06-11 16:00 FK Karlskrona - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:15
2017-06-11 16:00 Ljungskile SK - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:15
2017-06-12 19:00 Mjällby AIF - Kristianstad FC 2017-01-09 19:15
2017-06-16 19:00 Assyriska BK - Qviding FIF 2017-01-09 19:16
2017-06-17 16:00 Oskarshamns AIK - Ljungskile SK 2017-01-09 19:16
2017-06-17 16:00 Husqvarna FF - Utsiktens BK 2017-01-09 19:16
2017-06-17 16:00 IK Oddevold - FK Karlskrona 2017-01-09 19:16
2017-06-18 16:00 Landskrona BoIS - Skövde AIK 2017-01-09 19:16
2017-06-18 16:00 FC Rosengård 1917 - Mjällby AIF 2017-01-09 19:15
2017-06-19 19:00 Kristianstad FC - Ängelholms FF 2017-01-09 19:16
2017-06-22 19:00 Skövde AIK - Husqvarna FF 2017-01-09 19:17
2017-06-25 16:00 FK Karlskrona - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:17
2017-06-25 16:00 Ängelholms FF - FC Rosengård 1917 2017-01-10 08:38
2017-06-25 16:00 IK Oddevold - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:17
2017-06-25 16:00 Mjällby AIF - Ljungskile SK 2017-01-09 19:17
2017-06-25 17:00 Qviding FIF - Kristianstad FC 2017-01-09 19:18
2017-06-26 19:00 Utsiktens BK - Assyriska BK 2017-01-09 19:17
2017-07-01 14:00 Oskarshamns AIK - Mjällby AIF 2017-01-09 19:18
2017-07-01 16:00 Kristianstad FC - Utsiktens BK 2017-01-09 19:18
2017-07-01 16:00 Assyriska BK - Skövde AIK 2017-01-09 19:18
2017-07-01 16:00 Husqvarna FF - FK Karlskrona 2017-01-09 19:18
2017-07-02 15:00 FC Rosengård 1917 - Qviding FIF 2017-01-09 19:18
2017-07-02 16:00 Landskrona BoIS - IK Oddevold 2017-01-09 19:18
2017-07-02 17:00 Ljungskile SK - Ängelholms FF 2017-01-09 19:18
2017-07-08 16:00 Skövde AIK - Kristianstad FC 2017-01-09 19:19
2017-07-08 16:00 FK Karlskrona - Assyriska BK 2017-01-09 19:19
2017-07-08 16:00 Utsiktens BK - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:19
2017-07-09 16:00 Landskrona BoIS - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:19
2017-07-09 16:00 Ängelholms FF - Mjällby AIF 2017-01-10 08:38
2017-07-09 17:00 IK Oddevold - Husqvarna FF 2017-01-09 19:19
2017-07-09 17:00 Qviding FIF - Ljungskile SK 2017-01-09 19:19
2017-07-15 16:00 Assyriska BK - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:21
2017-07-15 16:00 Kristianstad FC - IK Oddevold 2017-01-09 19:21
2017-07-15 16:00 Husqvarna FF - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:21
2017-07-15 16:00 Ljungskile SK - Skövde AIK 2017-01-09 19:20
2017-07-15 16:00 Mjällby AIF - Utsiktens BK 2017-01-09 19:20
2017-07-16 16:00 FC Rosengård 1917 - FK Karlskrona 2017-01-09 19:21
2017-07-16 16:00 Ängelholms FF - Qviding FIF 2017-01-10 08:38
2017-08-18 19:00 FK Karlskrona - Kristianstad FC 2017-01-09 19:21
2017-08-19 14:00 Oskarshamns AIK - Ängelholms FF 2017-01-09 19:22
2017-08-19 15:00 Qviding FIF - Mjällby AIF 2017-01-09 19:22
2017-08-19 15:00 Skövde AIK - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:22
2017-08-19 16:00 Utsiktens BK - Ljungskile SK 2017-01-09 19:22
2017-08-20 16:00 Landskrona BoIS - Husqvarna FF 2017-01-09 19:21
2017-08-21 19:00 IK Oddevold - Assyriska BK 2017-01-09 19:21
2017-08-26 14:00 Oskarshamns AIK - Qviding FIF 2017-01-09 19:23
2017-08-26 16:00 Husqvarna FF - Assyriska BK 2017-01-09 19:22
2017-08-26 16:00 FK Karlskrona - Ljungskile SK 2017-01-09 19:22
2017-08-27 16:00 Utsiktens BK - Ängelholms FF 2017-01-09 19:23
2017-08-27 16:00 IK Oddevold - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:22
2017-08-27 16:00 Skövde AIK - Mjällby AIF 2017-01-09 19:23
2017-08-27 16:00 Landskrona BoIS - Kristianstad FC 2017-01-09 19:22
2017-09-02 15:00 Qviding FIF - Utsiktens BK 2017-01-09 19:24
2017-09-02 15:00 Ängelholms FF - Skövde AIK 2017-01-10 08:38
2017-09-02 16:00 Ljungskile SK - IK Oddevold 2017-01-09 19:23
2017-09-02 16:00 Assyriska BK - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:24
2017-09-02 16:00 Kristianstad FC - Husqvarna FF 2017-01-09 19:23
2017-09-03 16:00 FC Rosengård 1917 - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:23
2017-09-03 16:00 Mjällby AIF - FK Karlskrona 2017-01-09 19:23
2017-09-09 14:00 Oskarshamns AIK - Utsiktens BK 2017-01-09 19:24
2017-09-09 15:00 IK Oddevold - Mjällby AIF 2017-01-09 19:24
2017-09-09 16:00 Husqvarna FF - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:24
2017-09-09 16:00 FK Karlskrona - Ängelholms FF 2017-01-09 19:24
2017-09-09 16:00 Skövde AIK - Qviding FIF 2017-01-09 19:24
2017-09-09 16:00 Assyriska BK - Kristianstad FC 2017-01-09 19:24
2017-09-10 16:00 Landskrona BoIS - Ljungskile SK 2017-01-09 19:24
2017-09-16 15:00 Qviding FIF - FK Karlskrona 2017-01-09 19:25
2017-09-16 15:00 Kristianstad FC - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:25
2017-09-16 16:00 Utsiktens BK - Skövde AIK 2017-01-09 19:25
2017-09-16 16:00 FC Rosengård 1917 - Assyriska BK 2017-01-09 19:25
2017-09-17 16:00 Ängelholms FF - IK Oddevold 2017-01-10 08:38
2017-09-17 16:00 Mjällby AIF - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:25
2017-09-17 17:00 Ljungskile SK - Husqvarna FF 2017-01-09 19:25
2017-09-23 14:00 Oskarshamns AIK - Skövde AIK 2017-01-09 19:26
2017-09-23 16:00 Assyriska BK - Ljungskile SK 2017-01-09 19:26
2017-09-23 16:00 FK Karlskrona - Utsiktens BK 2017-01-09 19:26
2017-09-23 16:00 Husqvarna FF - Mjällby AIF 2017-01-09 19:26
2017-09-24 16:00 Landskrona BoIS - Ängelholms FF 2017-01-09 19:26
2017-09-25 19:00 Kristianstad FC - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:25
2017-09-25 19:00 IK Oddevold - Qviding FIF 2017-01-09 19:26
2017-09-30 15:00 Qviding FIF - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:28
2017-09-30 15:00 Ljungskile SK - Kristianstad FC 2017-01-09 19:27
2017-09-30 16:00 Skövde AIK - FK Karlskrona 2017-01-09 19:27
2017-09-30 16:00 FC Rosengård 1917 - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:27
2017-09-30 16:00 Utsiktens BK - IK Oddevold 2017-01-09 19:27
2017-10-01 15:00 Mjällby AIF - Assyriska BK 2017-01-09 19:27
2017-10-01 16:00 Ängelholms FF - Husqvarna FF 2017-01-10 08:38
2017-10-07 15:00 Qviding FIF - Assyriska BK 2017-01-09 19:28
2017-10-07 16:00 Utsiktens BK - Husqvarna FF 2017-01-09 19:28
2017-10-07 16:00 Skövde AIK - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:28
2017-10-07 16:00 FK Karlskrona - IK Oddevold 2017-01-09 19:28
2017-10-08 15:00 Mjällby AIF - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:28
2017-10-08 15:00 Ljungskile SK - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:28
2017-10-08 16:00 Ängelholms FF - Kristianstad FC 2017-01-10 08:38
2017-10-14 14:00 Oskarshamns AIK - FK Karlskrona 2017-01-09 19:29
2017-10-14 16:00 Assyriska BK - Ängelholms FF 2017-01-09 19:29
2017-10-15 16:00 Landskrona BoIS - Utsiktens BK 2017-01-09 19:29
2017-10-15 16:00 IK Oddevold - Skövde AIK 2017-01-09 19:29
2017-10-15 16:00 FC Rosengård 1917 - Ljungskile SK 2017-01-09 19:28
2017-10-15 17:00 Kristianstad FC - Mjällby AIF 2017-01-09 19:28
2017-10-15 17:00 Husqvarna FF - Qviding FIF 2017-01-09 19:29
2017-10-21 14:00 Oskarshamns AIK - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:30
2017-10-21 16:00 Kristianstad FC - Skövde AIK 2017-01-09 19:30
2017-10-21 16:00 Husqvarna FF - IK Oddevold 2017-01-09 19:30
2017-10-21 16:00 Assyriska BK - FK Karlskrona 2017-01-09 19:30
2017-10-22 15:00 Mjällby AIF - Ängelholms FF 2017-01-09 19:30
2017-10-22 17:00 FC Rosengård 1917 - Utsiktens BK 2017-01-09 19:30
2017-10-22 17:00 Ljungskile SK - Qviding FIF 2017-01-09 19:30
2017-10-28 15:00 IK Oddevold - Landskrona BoIS 2017-01-09 19:31
2017-10-28 15:00 Qviding FIF - FC Rosengård 1917 2017-01-09 19:31
2017-10-28 16:00 Skövde AIK - Assyriska BK 2017-01-09 19:31
2017-10-28 16:00 Utsiktens BK - Kristianstad FC 2017-01-09 19:31
2017-10-28 16:00 FK Karlskrona - Husqvarna FF 2017-01-09 19:31
2017-10-29 15:00 Mjällby AIF - Oskarshamns AIK 2017-01-09 19:30
2017-10-29 16:00 Ängelholms FF - Ljungskile SK 2017-01-10 08:39
2017-11-04 15:00 Kristianstad FC - Qviding FIF 2017-01-09 19:32
2017-11-04 15:00 FC Rosengård 1917 - Ängelholms FF 2017-01-09 19:32
2017-11-04 15:00 Assyriska BK - Utsiktens BK 2017-01-09 19:32
2017-11-04 15:00 Landskrona BoIS - FK Karlskrona 2017-01-09 19:32
2017-11-04 15:00 Husqvarna FF - Skövde AIK 2017-01-09 19:32
2017-11-04 15:00 Oskarshamns AIK - IK Oddevold 2017-01-09 19:32
2017-11-04 15:00 Ljungskile SK - Mjällby AIF 2017-01-09 19:32
Elitettan
2017-05-14 14:00 Östersunds DFF - Umeå IK FF 2017-01-16 08:49
2017-06-04 16:00 Östersunds DFF - AIK 2017-01-10 10:51
2017-07-02 15:00 Sundsvalls DFF - Östersunds DFF 2017-01-16 08:46
2017-09-16 16:00 Sundsvalls DFF - Holmalunds IF Alingsås 2017-01-16 08:29
2017-09-30 13:30 AIK - Östersunds DFF 2017-01-10 10:50
2017-10-13 19:00 Kungsbacka DFF - Assi IF 2017-01-16 08:59
Svenska Cupen, damer
2017-02-16 19:00 Växjö DFF - Linköpings FC 2017-01-16 09:32
2017-02-19 14:00 Östersunds DFF - Kvarnsvedens IK 2017-01-16 08:41
Futsal div. 1 Nordvästra Götaland, herrar
2017-02-05 13:30 FC Komarken - Futsal Club Frölunda 2017-01-09 15:49
Träningsmatcher Elit Herrar
2017-01-28 13:00 Syrianska FC - AIK FF 2017-01-13 09:41
2017-02-02 00:00 Örgryte IS FF - Assyriska BK 2017-01-13 10:16
2017-02-04 14:00 Varbergs BoIS FC - Tvååkers IF 2017-01-11 11:12
2017-02-07 18:00 Varbergs BoIS FC - Ullareds IK 2017-01-11 11:13
2017-02-10 19:00 IFK Värnamo - Skövde AIK 2017-01-09 14:37
2017-02-11 13:30 Varbergs BoIS FC - Örgryte IS FF 2017-01-11 11:13
2017-03-11 14:00 Varbergs BoIS FC - Norrby IF 2017-01-11 11:14
2017-03-18 14:00 Varbergs BoIS FC - Utsiktens BK 2017-01-11 11:15
2017-03-26 14:00 AIK FF - IFK Norrköping FK 2017-01-13 09:42
Träningsmatcher Elit Damer
2017-03-12 15:00 FC Rosengård - Linköpings FC 2017-01-10 07:20
Herrar A Landskamp
2017-03-28 Portugal - Sverige 2017-01-12 21:55
Damer Landskamp
2017-01-19 18:00 Norge - Sverige 2017-01-11 14:07
2017-01-24 18:00 Sverige - England 2017-01-10 10:03
Damer Algarve Cup Grupp 3
2017-03-01 19:30 (18:30 lokal tid) Australien - Sverige 2017-01-11 16:11
2017-03-01 19:30 (18:30 lokal tid) Holland - Kina 2017-01-11 16:47
2017-03-06 16:00 (15:00 lokal tid) Sverige - Holland 2017-01-11 16:45