Spelprogram - Träningsmatcher Div. 1 Herrar

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-01-24 19:00 (Inst.) FC Linköping City - Syrianska FC Linköping Arena
2018-01-27 14:00 Utsiktens BK - GAIS Ruddalen 1 Konstgräs
2018-01-28 13:00 Syrianska FC - Värmbols FC Södertälje Fotbollsarena
2018-02-01 19:00 Åtvidabergs FF - AFK Linköping Kopparvallen
2018-02-03 12:00 Mjällby AIF - Österlen FF Strandvallen konstgräs
2018-02-03 12:40 Sollentuna FF - Nyköpings BIS Norrvikens IP 2 Hall
2018-02-03 13:00 Sandvikens IF - Strömsbergs IF Jernvallen 1 Konstgräs
2018-02-03 13:00 Grebbestads IF - IK Gauthiod SPARvallen Tanumshede
2018-02-04 13:15 Akropolis IF - Arameisk-Syrianska IF Grimsta IP 1
2018-02-06 16:30 (Inst.) Utsiktens BK - Sävedalens IF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-02-10 12:00 Utsiktens BK - IK Oddevold Ruddalen 1 Konstgräs
2018-02-10 13:00 Sandvikens IF - Bollnäs GIF FF Jernvallen 1 Konstgräs
2018-02-10 13:30 (Inst.) Husqvarna FF - Västerås SK FK A-lag Zinkensdamm - Konstgräs
2018-02-11 13:15 Akropolis IF - Nyköpings BIS Grimsta IP 1
2018-02-17 12:40 Sollentuna FF - Newroz FC Norrvikens IP 2 Hall
2018-02-17 13:00 Sandvikens IF - Hudiksvalls Förenade FF Jernvallen 1 Konstgräs
2018-02-17 13:30 Husqvarna FF - IS Halmia Zinkensdamm - Konstgräs
2018-02-17 14:00 Mjällby AIF - Kristianstad FC Strandvallen konstgräs
2018-02-24 12:40 Sollentuna FF - Sandvikens IF Norrvikens IP 2 Hall
2018-02-24 13:00 Lunds BK Senior - BK Olympic Klostergårdens IP, huvudplan
2018-02-24 13:30 Husqvarna FF - Skövde AIK Zinkensdamm - Konstgräs
2018-02-24 14:00 Mjällby AIF - Hässleholms IF Strandvallen konstgräs
2018-03-03 12:00 Utsiktens BK - FC Trollhättan A Ruddalen 1 Konstgräs
2018-03-03 12:40 Sollentuna FF - Akropolis IF Norrvikens IP 2 Hall
2018-03-03 13:30 Husqvarna FF - IK Sleipner A-trupp Zinkensdamm - Konstgräs
2018-03-05 18:00 FC Linköping City - IFK Norrköping FK Linköping Arena
2018-03-10 12:40 Sollentuna FF - Huddinge IF Norrvikens IP 2 Hall
2018-03-10 13:00 Grebbestads IF - Torslanda IK SPARvallen Tanumshede
2018-03-10 13:00 IK Oddevold - IFK Uddevalla Rimnersvallen Konstgräs
2018-03-10 14:00 FC Linköping City - IK Sleipner A-trupp Linköping Arena
2018-03-11 13:15 Akropolis IF - IFK Haninge Grimsta IP 1
2018-03-17 12:00 Utsiktens BK - Ljungskile SK Ruddalen 1 Konstgräs
2018-03-17 13:00 IK Oddevold - FC Trollhättan A Rimnersvallen Konstgräs
2018-03-17 13:30 Husqvarna FF - Assyriska Turab. IK JKP. Zinkensdamm - Konstgräs
2018-03-17 14:00 Åtvidabergs FF - IFK Stocksund Kopparvallen
2018-03-17 14:00 FC Linköping City - IF Sylvia Linköping Arena
2018-03-18 13:15 Akropolis IF - Vasalund IF Grimsta IP 1
2018-03-24 13:00 Mjällby AIF - Lunds BK Senior Strandvallen konstgräs
2018-03-24 14:00 Åtvidabergs FF - Nyköpings BIS Kopparvallen
2018-03-25 13:15 Akropolis IF - Syrianska FC Grimsta IP 1
2018-03-30 12:00 Utsiktens BK - Lindome GIF Herr Ruddalen 1 Konstgräs
2018-03-30 14:00 Åtvidabergs FF - Västerås SK FK A-lag Kopparvallen
2018-03-30 14:00 Mjällby AIF - Oskarshamns AIK Strandvallen konstgräs
2018-03-31 12:40 Sollentuna FF - Vasalund IF Norrvikens IP 2 Hall
2018-03-31 14:00 Sandvikens IF - Team TG FF Glysisvallen
2018-04-02 13:00 Lunds BK Senior - IS Halmia Klostergårdens IP, huvudplan