Spelprogram - Div 3 Nordvästra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-15 19:00 Vänersborgs IF - IK Svane 1 - 1 295 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-04-15 19:00 Kärra KIF - Kode IF 2 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2016-04-16 14:00 Ytterby IS - Lerums IS 3 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2016-04-16 14:00 Ahlafors IF - IK Virgo 2 - 2 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-04-16 15:00 IF Angered United - Landvetter IS 4 - 1 75 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-04-16 15:00 KF Velebit - Jonsereds IF 4 - 0 117 Backavallen 1 Konstgräs
2016-04-21 20:00 IK Virgo - IF Angered United 3 - 4 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2016-04-22 19:00 Kode IF - KF Velebit 1 - 3 Kode IP 3 Konstgräs
2016-04-22 19:00 Landvetter IS - Ytterby IS 1 - 1 120 Landvetter IP A-plan
2016-04-23 14:00 Jonsereds IF - Vänersborgs IF 0 - 0 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-04-23 15:00 Lerums IS - Kärra KIF 0 - 0 100 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2016-04-23 16:00 IK Svane - Ahlafors IF 1 - 2 Thordengården
2016-04-28 19:00 IF Angered United - IK Svane 1 - 0 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-04-29 18:45 Ytterby IS - IK Virgo 5 - 3 45 Ytterns IP 1 Gräs
2016-04-29 19:00 Ahlafors IF - Jonsereds IF 2 - 1 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-04-29 19:00 Landvetter IS - Lerums IS 6 - 2 Landvetter IP A-plan
2016-04-30 15:00 Vänersborgs IF - Kode IF 3 - 0 198 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-04-30 15:00 KF Velebit - Kärra KIF 2 - 2 90 Velebit IP 1 Gräs
Maj
2016-05-05 13:00 Kärra KIF - Vänersborgs IF 2 - 3 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-05-05 19:00 IK Svane - Ytterby IS 3 - 1 Svanevallen
2016-05-06 18:45 IK Virgo - Landvetter IS 2 - 4 156 Mossens IP 1 Gräs
2016-05-06 19:00 Kode IF - Ahlafors IF 1 - 1 Kode IP 1 Gräs
2016-05-07 14:00 Jonsereds IF - IF Angered United 0 - 0 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-05-07 15:00 Lerums IS - KF Velebit 3 - 0 Aspevallen 1 Gräs
2016-05-12 19:00 IF Angered United - Kode IF 1 - 2 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-05-12 19:00 IK Virgo - Lerums IS 2 - 1 Mossens IP 1 Gräs
2016-05-13 19:00 Ytterby IS - Jonsereds IF 2 - 0 Ytterns IP 1 Gräs
2016-05-13 19:00 Ahlafors IF - Kärra KIF 2 - 2 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-05-13 19:00 Vänersborgs IF - KF Velebit 3 - 0 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-05-13 19:00 Landvetter IS - IK Svane 5 - 2 Landvetter IP A-plan
2016-05-17 19:00 Kärra KIF - IF Angered United 2 - 0 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-05-19 19:30 IK Svane - IK Virgo 1 - 4 Svanevallen
2016-05-20 19:00 Kode IF - Ytterby IS 5 - 2 Kode IP 1 Gräs
2016-05-21 14:00 Jonsereds IF - Landvetter IS 3 - 3 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-05-21 15:00 KF Velebit - Ahlafors IF 1 - 6 124 Velebit IP 1 Gräs
2016-05-21 15:00 Lerums IS - Vänersborgs IF 4 - 0 60 Stenkullens IP 1 Gräs
2016-05-26 19:00 IF Angered United - KF Velebit 3 - 0 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-05-27 19:00 Ytterby IS - Kärra KIF 0 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2016-05-27 19:00 Ahlafors IF - Vänersborgs IF 0 - 2 128 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-05-27 19:00 IK Virgo - Jonsereds IF 3 - 2 Mossens IP 1 Gräs
2016-05-27 19:00 Landvetter IS - Kode IF 4 - 1 89 Landvetter IP A-plan
2016-05-28 13:00 IK Svane - Lerums IS 1 - 1 89 Svanevallen
Juni
2016-06-02 19:00 Vänersborgs IF - IF Angered United 1 - 2 165 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-06-02 19:00 Kärra KIF - Landvetter IS 2 - 1 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-06-03 19:00 Kode IF - IK Virgo 1 - 4 Kode IP 1 Gräs
2016-06-04 14:00 Jonsereds IF - IK Svane 4 - 2 55 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-06-04 14:00 Ahlafors IF - Lerums IS 2 - 2 117 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-06-04 15:00 KF Velebit - Ytterby IS 2 - 2 112 Velebit IP 1 Gräs
2016-06-06 18:00 Landvetter IS - IF Angered United 5 - 2 87 Landvetter IP A-plan
2016-06-08 19:00 KF Velebit - Kode IF 2 - 5 64 Velebit IP 1 Gräs
2016-06-09 19:00 IF Angered United - Ahlafors IF 1 - 0 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-06-10 19:00 Ytterby IS - Vänersborgs IF 0 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2016-06-10 19:00 IK Virgo - Kärra KIF 0 - 3 97 Mossens IP 1 Gräs
2016-06-11 13:00 IK Svane - Kode IF 4 - 1 Svanevallen
2016-06-11 13:00 Landvetter IS - KF Velebit 0 - 1 Landvetter IP A-plan
2016-06-11 14:00 Jonsereds IF - Lerums IS 0 - 1 120 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-06-16 19:00 IF Angered United - Lerums IS 0 - 6 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-06-17 19:00 Ahlafors IF - Ytterby IS 3 - 1 70 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-06-17 19:15 Kärra KIF - IK Svane 1 - 1 68 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-06-18 13:00 Kode IF - Jonsereds IF 1 - 2 Kode IP 1 Gräs
2016-06-18 15:00 Vänersborgs IF - Landvetter IS 3 - 2 135 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-06-18 15:00 KF Velebit - IK Virgo 1 - 2 Velebit IP 1 Gräs
2016-06-21 19:00 Jonsereds IF - Kärra KIF 1 - 1 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-06-22 18:30 Ytterby IS - IF Angered United 1 - 0 66 Ytterns IP 1 Gräs
2016-06-22 18:30 Landvetter IS - Ahlafors IF 2 - 1 Landvetter IP A-plan
2016-06-22 19:00 Lerums IS - Kode IF 1 - 2 Sjöviks IP 1
2016-06-22 19:00 IK Virgo - Vänersborgs IF 1 - 1 Mossens IP 1 Gräs
2016-06-27 19:30 IK Svane - KF Velebit 3 - 2 35 Svanevallen
2016-06-28 19:00 IF Angered United - IK Virgo 3 - 1 84 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-06-28 19:00 Kärra KIF - Lerums IS 1 - 2 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-06-29 19:00 Ytterby IS - Landvetter IS 2 - 0 Ytterns IP 1 Gräs
2016-06-29 19:30 Ahlafors IF - IK Svane 3 - 1 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
Juli
2016-07-02 13:00 Kode IF - Kärra KIF 3 - 0 Kode IP 1 Gräs
2016-07-02 13:00 Jonsereds IF - KF Velebit 1 - 2 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-07-24 16:00 Vänersborgs IF - Jonsereds IF 4 - 2 185 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-07-28 19:00 IK Svane - Vänersborgs IF 5 - 0 180 Svanevallen
2016-07-29 19:00 IK Virgo - Ahlafors IF 2 - 0 Mossens IP 1 Gräs
2016-07-30 15:00 Lerums IS - Ytterby IS 2 - 0 Aspevallen 1 Gräs
Augusti
2016-08-04 19:00 IK Svane - IF Angered United 5 - 1 105 Svanevallen
2016-08-05 19:00 Jonsereds IF - Ahlafors IF 1 - 2 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-08-05 19:00 IK Virgo - Ytterby IS 1 - 0 Mossens IP 1 Gräs
2016-08-06 13:00 Kärra KIF - KF Velebit 0 - 1 95 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-08-06 15:00 Lerums IS - Landvetter IS 3 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2016-08-07 13:00 Kode IF - Vänersborgs IF 2 - 3 Kode IP 1 Gräs
2016-08-11 19:00 Ahlafors IF - Kode IF 1 - 3 175 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-08-12 19:00 Ytterby IS - IK Svane 1 - 3 Ytterns IP 1 Gräs
2016-08-12 19:00 IF Angered United - Jonsereds IF 1 - 0 35 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-08-12 19:00 Vänersborgs IF - Kärra KIF 4 - 0 168 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-08-12 19:00 Landvetter IS - IK Virgo 1 - 1 Landvetter IP A-plan
2016-08-13 15:00 KF Velebit - Lerums IS 2 - 3 Velebit IP 1 Gräs
2016-08-19 18:30 Kode IF - IF Angered United 0 - 0 Kode IP 1 Gräs
2016-08-19 19:00 Kärra KIF - Ahlafors IF 1 - 0 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-08-20 13:00 IK Svane - Landvetter IS 2 - 2 Svanevallen
2016-08-20 14:00 Jonsereds IF - Ytterby IS 3 - 1 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-08-20 15:00 KF Velebit - Vänersborgs IF 0 - 2 88 Velebit IP 1 Gräs
2016-08-20 15:00 Lerums IS - IK Virgo 2 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2016-08-25 19:00 IF Angered United - Kärra KIF 1 - 1 90 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-08-25 19:00 IK Virgo - IK Svane 3 - 1 Mossens IP 1 Gräs
2016-08-26 18:15 Ytterby IS - Kode IF 0 - 1 250 Ytterns IP 1 Gräs
2016-08-26 19:00 Landvetter IS - Jonsereds IF 2 - 1 Landvetter IP A-plan
2016-08-27 14:00 Ahlafors IF - KF Velebit 1 - 1 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-08-27 15:00 Vänersborgs IF - Lerums IS 0 - 0 325 Vänersvallen Nord Konstgräs
September
2016-09-02 18:15 Kärra KIF - Ytterby IS 3 - 1 196 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-09-02 19:00 Vänersborgs IF - Ahlafors IF 5 - 0 255 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-09-03 13:00 Kode IF - Landvetter IS 1 - 4 Kode IP 1 Gräs
2016-09-03 14:00 Jonsereds IF - IK Virgo 2 - 1 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-09-03 15:00 KF Velebit - IF Angered United 2 - 1 Velebit IP 1 Gräs
2016-09-03 15:00 Lerums IS - IK Svane 4 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2016-09-09 19:00 Landvetter IS - Kärra KIF 2 - 0 84 Landvetter IP A-plan
2016-09-10 13:00 IK Svane - Jonsereds IF 3 - 2 Svanevallen
2016-09-10 13:00 IK Virgo - Kode IF 4 - 5 Mossens IP 1 Gräs
2016-09-10 15:00 IF Angered United - Vänersborgs IF 2 - 1 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-09-10 15:00 Lerums IS - Ahlafors IF 2 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2016-09-10 16:00 Ytterby IS - KF Velebit 1 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2016-09-16 17:45 Lerums IS - Jonsereds IF 6 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2016-09-16 19:00 Vänersborgs IF - Ytterby IS 3 - 2 295 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-09-16 19:00 Kärra KIF - IK Virgo 1 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2016-09-17 13:00 Kode IF - IK Svane 5 - 3 124 Kode IP 1 Gräs
2016-09-17 14:00 Ahlafors IF - IF Angered United 2 - 0 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-09-17 15:00 KF Velebit - Landvetter IS 0 - 0 Velebit IP 1 Gräs
2016-09-23 19:00 Landvetter IS - Vänersborgs IF 0 - 2 Landvetter IP A-plan
2016-09-24 13:00 IK Svane - Kärra KIF 4 - 1 180 Svanevallen
2016-09-24 13:00 IK Virgo - KF Velebit 1 - 0 Mossens IP 1 Gräs
2016-09-24 14:00 Ytterby IS - Ahlafors IF 0 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2016-09-24 14:00 Jonsereds IF - Kode IF 3 - 2 109 Jonsereds IP 1 Gräs
2016-09-24 15:00 Lerums IS - IF Angered United 4 - 0 Aspevallen 1 Gräs
Oktober
2016-10-02 14:00 IF Angered United - Ytterby IS 0 - 1 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2016-10-02 14:00 Ahlafors IF - Landvetter IS 8 - 0 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2016-10-02 14:00 Vänersborgs IF - IK Virgo 2 - 2 488 Vänersvallen Nord Konstgräs
2016-10-02 14:00 KF Velebit - IK Svane 2 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2016-10-02 14:00 Kärra KIF - Jonsereds IF 2 - 0 Klarebergsvallen 1 Gräs
2016-10-02 14:00 Kode IF - Lerums IS 1 - 5 Kode IP 1 Gräs