Spelprogram - Svenska Cupen omg. 1-2, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-06-06 13:00 Landvetter IS - Assyriska BK 7 - 6 e.s. 350 Landvetter IP A-plan
2017-06-07 19:00 Vasalund IF - Västerås SK FK 4 - 3 206 Skytteholms IP 1
2017-06-07 19:00 Vänersborgs IF - IK Oddevold 0 - 2 255 Vänersvallen Nord Konstgräs
2017-06-07 20:00 Tullinge TP FK - IFK Haninge 4 - 3 312 Brantbrinks IP 2
2017-06-13 19:00 Eskilsminne IF - Landskrona BoIS 0 - 2 651 Harlyckans IP 1
2017-06-14 19:00 Boo FK - Arameisk-Syrianska IF 1 - 2 120 Boovallen 1
2017-06-14 19:00 Torslanda IK - Utsiktens BK 1 - 4 180 Torslandavallen 1 Gräs
2017-06-14 19:30 FC Arlanda - Gamla Upsala SK 1 - 3 285 Midgårdsvallen Konstgräs
2017-06-14 19:30 BKV Norrtälje - Sollentuna FF 0 - 5 Norrtälje IP 1
2017-06-26 19:00 Borås AIK - Husqvarna FF 1 - 7 80 Bodavallen A-plan
2017-07-22 15:00 Ytterhogdals IK - Härnösands FF 1 - 4 125 Svedjevallen
2017-07-23 17:00 Torstorps IF - Assyriska Turabdin IK 3 - 1 212 Atlaslunden
2017-07-25 19:00 IFK Hässleholm - Hittarps IK 1 - 5 78 Österås IP
2017-07-25 19:00 Kvibille BK - Skrea IF 4 - 1 Björkevi
2017-07-25 19:00 Sävedalens IF - Tvååkers IF 1 - 2 Vallhamra 1 Gräs
2017-07-25 19:30 Södertälje FK - Assyriska IF i Norrköping 0 - 2 Östertälje IP B
2017-07-26 19:00 Bollnäs GIF FF - IFK Timrå 4 - 2 204 Sävstaås IP
2017-07-29 17:00 Dalhem IF - IFK Aspudden-Tellus Dalhem IP
2017-08-02 18:00 Sandvikens IF - IK Brage Jernvallen 1 Konstgräs
2017-08-02 18:00 Kalmar AIK FK - Nybro IF Fredriksskans 1
2017-08-02 18:00 IFK Karlshamn - Kristianstad FC Vägga IP 1
2017-08-02 19:00 Karlbergs BK - Akropolis IF Stadshagens IP 1
2017-08-02 19:00 Huddinge IF - Enskede IK Källbrinks IP 1
2017-08-02 19:00 IK Sleipner - Värmbols FC Östgötaporten
2017-08-02 19:00 Örebro Syrianska IF - Karlstad BK Örnsro IP
2017-08-02 19:00 Melleruds IF - Carlstad United BK Rådavallen
2017-08-02 19:00 Vimmerby IF - Oskarshamns AIK Skobes Arena, konstgräs
2017-08-02 19:00 BK Olympic - Lunds BK Lindängens IP, Malmö A-plan
2017-08-02 19:00 IFK Falköping FF - FC Trollhättan Kinnemo A
2017-08-02 19:00 Skara FC - Skövde AIK Sparbanken Arena A
2017-08-02 19:00 Torns IF - FC Rosengård 1917 Tornvallen, Stångby A-plan
2017-08-02 19:30 Morön BK - Piteå IF FF Skogsvallen IP