Spelprogram - U17 Div.1 Södra Götaland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-09 12:00 Kalmar FF - Varbergs BoIS FC Gasten IP
2017-04-16 14:00 IF Lödde - BK Olympic Tolvans IP
2017-04-16 14:00 IF Limhamn/Bunkeflo - IFK Berga Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-04-17 14:00 Lunds BK - Laholms FK Klostergårdens IP
2017-04-17 15:00 IFK Värnamo - Östers IF Ljusseveka konstgräs
2017-04-17 15:00 FK Karlskrona - Ängelholms FF Västra Mark IP
2017-04-21 18:30 Östers IF - Kalmar FF Värendsvallen C-plan
2017-04-22 13:00 BK Olympic - Lunds BK Lindängens IP, Malmö
2017-04-22 13:00 Laholms FK - FK Karlskrona Glänninge Park
2017-04-22 14:00 Ängelholms FF - IFK Värnamo Ängelholms IP A-plan
2017-04-23 14:00 Varbergs BoIS FC - IF Limhamn/Bunkeflo Påskbergsvallen
2017-04-23 15:00 IFK Berga - IF Lödde Bergavik IP
2017-04-30 14:00 Kalmar FF - Ängelholms FF Fredriksskans
2017-04-30 14:00 BK Olympic - Laholms FK Lindängens IP, Malmö
2017-04-30 15:00 IF Limhamn/Bunkeflo - Östers IF Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
Maj
2017-05-01 14:00 IF Lödde - Varbergs BoIS FC Tolvans IP
2017-05-01 15:00 Lunds BK - IFK Berga Klostergårdens IP
2017-05-01 15:00 IFK Värnamo - FK Karlskrona Ljusseveka konstgräs
2017-05-04 19:00 FK Karlskrona - Kalmar FF Västra Mark IP
2017-05-06 14:00 Ängelholms FF - IF Limhamn/Bunkeflo Ängelholms IP A-plan
2017-05-06 15:00 Laholms FK - IFK Värnamo Glänninge Park
2017-05-07 14:00 Östers IF - IF Lödde Myresjöhus Arena
2017-05-07 14:00 Varbergs BoIS FC - Lunds BK Påskbergsvallen
2017-05-07 15:00 IFK Berga - BK Olympic Bergavik IP
2017-05-13 14:00 BK Olympic - Varbergs BoIS FC Lindängens IP, Malmö
2017-05-14 14:00 IF Lödde - Ängelholms FF Tolvans IP
2017-05-14 14:00 Kalmar FF - IFK Värnamo Fredriksskans
2017-05-14 15:00 Lunds BK - Östers IF Klostergårdens IP
2017-05-14 15:00 IF Limhamn/Bunkeflo - FK Karlskrona Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-05-14 15:00 IFK Berga - Laholms FK Bergavik IP
2017-05-20 16:00 FK Karlskrona - IF Lödde Västra Mark IP
2017-05-21 13:00 IFK Värnamo - IF Limhamn/Bunkeflo Ljusseveka konstgräs
2017-05-21 14:00 Östers IF - BK Olympic Myresjöhus Arena
2017-05-21 14:00 Varbergs BoIS FC - IFK Berga Påskbergsvallen
2017-05-21 14:00 Laholms FK - Kalmar FF Glänninge Park
2017-05-21 15:00 Ängelholms FF - Lunds BK Ängelholms IP A-plan
2017-05-27 15:00 IF Limhamn/Bunkeflo - Kalmar FF Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-05-28 14:00 IF Lödde - IFK Värnamo Tolvans IP
2017-05-28 14:00 BK Olympic - Ängelholms FF Lindängens IP, Malmö
2017-05-28 15:00 Lunds BK - FK Karlskrona Klostergårdens IP
2017-05-28 15:00 Varbergs BoIS FC - Laholms FK Påskbergsvallen
2017-05-28 15:00 IFK Berga - Östers IF Bergavik IP
Juni
2017-06-03 14:00 Ängelholms FF - IFK Berga Ängelholms IP A-plan
2017-06-04 14:00 Kalmar FF - IF Lödde Fredriksskans
2017-06-04 14:00 Östers IF - Varbergs BoIS FC Värendsvallen, konstgräset
2017-06-04 15:00 IFK Värnamo - Lunds BK Ljusseveka konstgräs
2017-06-04 15:00 FK Karlskrona - BK Olympic Västra Mark IP
2017-06-04 15:00 Laholms FK - IF Limhamn/Bunkeflo Glänninge Park
2017-06-09 18:30 IFK Berga - FK Karlskrona Bergavik IP
2017-06-11 14:00 IF Lödde - IF Limhamn/Bunkeflo Tolvans IP
2017-06-11 14:00 Östers IF - Laholms FK Värendsvallen, konstgräset
2017-06-11 14:00 Varbergs BoIS FC - Ängelholms FF Påskbergsvallen
2017-06-11 14:00 BK Olympic - IFK Värnamo Lindängens IP, Malmö
2017-06-11 15:00 Lunds BK - Kalmar FF Klostergårdens IP
2017-06-17 14:00 FK Karlskrona - Varbergs BoIS FC Västra Mark IP
2017-06-18 14:00 IF Lödde - Laholms FK Tolvans IP
2017-06-18 15:00 IF Limhamn/Bunkeflo - Lunds BK Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-06-18 15:00 IFK Värnamo - IFK Berga Ljusseveka konstgräs
2017-06-18 15:00 Ängelholms FF - Östers IF Ängelholms IP A-plan
2017-06-21 18:00 IFK Berga - Kalmar FF Bergavik IP
2017-06-21 19:00 Laholms FK - Ängelholms FF Glänninge Park
2017-06-21 19:00 Östers IF - FK Karlskrona Värendsvallen, konstgräset
2017-06-25 12:00 Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo Påskbergsvallen
2017-06-25 14:00 Kalmar FF - BK Olympic Fredriksskans
2017-06-25 15:00 Lunds BK - IF Lödde Klostergårdens IP
2017-06-26 19:00 BK Olympic - IF Limhamn/Bunkeflo Lindängens IP, Malmö
2017-06-29 19:00 BK Olympic - IF Lödde Lindängens IP, Malmö
Juli
2017-07-01 14:00 Östers IF - IFK Värnamo Myresjöhus Arena
2017-07-01 14:00 Ängelholms FF - FK Karlskrona Ängelholms IP A-plan
2017-07-02 14:00 Laholms FK - Lunds BK Glänninge Park
2017-07-02 15:00 IFK Berga - IF Limhamn/Bunkeflo Bergavik IP
2017-07-02 15:00 Varbergs BoIS FC - Kalmar FF Påskbergsvallen
Augusti
2017-08-03 18:00 Kalmar FF - Östers IF Fredriksskans
2017-08-05 12:00 Lunds BK - BK Olympic Klostergårdens IP
2017-08-05 13:00 FK Karlskrona - Laholms FK Västra Mark IP
2017-08-06 13:00 IFK Värnamo - Ängelholms FF Ljusseveka konstgräs
2017-08-06 14:00 IF Limhamn/Bunkeflo - Varbergs BoIS FC Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-08-06 14:00 IF Lödde - IFK Berga Tolvans IP
2017-08-12 15:00 FK Karlskrona - IFK Värnamo Arena Rosenholm
2017-08-13 13:00 Ängelholms FF - Kalmar FF Ängelholms IP A-plan
2017-08-13 14:00 Varbergs BoIS FC - IF Lödde Påskbergsvallen
2017-08-13 14:00 Östers IF - IF Limhamn/Bunkeflo Myresjöhus Arena
2017-08-13 14:00 Laholms FK - BK Olympic Glänninge Park
2017-08-13 15:00 IFK Berga - Lunds BK Bergavik IP
2017-08-19 13:00 Kalmar FF - FK Karlskrona Fredriksskans
2017-08-19 14:00 BK Olympic - IFK Berga Lindängens IP, Malmö
2017-08-20 14:00 IF Lödde - Östers IF Tolvans IP
2017-08-20 15:00 IF Limhamn/Bunkeflo - Ängelholms FF Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-08-20 15:00 Lunds BK - Varbergs BoIS FC Klostergårdens IP
2017-08-20 15:00 IFK Värnamo - Laholms FK Ljusseveka konstgräs
2017-08-26 13:00 FK Karlskrona - IF Limhamn/Bunkeflo Lyckåvallen
2017-08-26 14:00 Varbergs BoIS FC - BK Olympic Påskbergsvallen
2017-08-27 14:00 Östers IF - Lunds BK Värendsvallen, konstgräset
2017-08-27 14:00 Ängelholms FF - IF Lödde Ängelholms IP A-plan
2017-08-27 14:00 Laholms FK - IFK Berga Glänninge Park
2017-08-27 15:00 IFK Värnamo - Kalmar FF Ljusseveka konstgräs
September
2017-09-02 15:00 IF Limhamn/Bunkeflo - IFK Värnamo Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-09-03 14:00 IF Lödde - FK Karlskrona Tolvans IP
2017-09-03 14:00 BK Olympic - Östers IF Lindängens IP, Malmö
2017-09-03 14:00 Kalmar FF - Laholms FK Fredriksskans
2017-09-03 15:00 Lunds BK - Ängelholms FF Klostergårdens IP
2017-09-03 15:00 IFK Berga - Varbergs BoIS FC Bergavik IP
2017-09-08 18:00 Östers IF - IFK Berga Värendsvallen, konstgräset
2017-09-08 19:00 Laholms FK - Varbergs BoIS FC Glänninge Park
2017-09-09 12:00 Ängelholms FF - BK Olympic Ängelholms IP A-plan
2017-09-09 13:00 FK Karlskrona - Lunds BK Arena Rosenholm
2017-09-10 14:00 Kalmar FF - IF Limhamn/Bunkeflo Fredriksskans
2017-09-10 15:00 IFK Värnamo - IF Lödde Ljusseveka konstgräs
2017-09-16 14:00 BK Olympic - FK Karlskrona Lindängens IP, Malmö
2017-09-16 14:00 Varbergs BoIS FC - Östers IF Påskbergsvallen
2017-09-17 14:00 IF Lödde - Kalmar FF Tolvans IP
2017-09-17 15:00 Lunds BK - IFK Värnamo Klostergårdens IP
2017-09-17 15:00 IFK Berga - Ängelholms FF Bergavik IP
2017-09-17 15:00 IF Limhamn/Bunkeflo - Laholms FK Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-09-23 13:00 Ängelholms FF - Varbergs BoIS FC Ängelholms IP A-plan
2017-09-24 14:00 Kalmar FF - Lunds BK Fredriksskans
2017-09-24 14:00 Laholms FK - Östers IF Glänninge Park
2017-09-24 15:00 IF Limhamn/Bunkeflo - IF Lödde Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2017-09-24 15:00 FK Karlskrona - IFK Berga Västra Mark IP
2017-09-24 15:00 IFK Värnamo - BK Olympic Ljusseveka konstgräs
2017-09-30 14:00 BK Olympic - Kalmar FF Lindängens IP, Malmö
2017-09-30 14:00 Varbergs BoIS FC - FK Karlskrona Påskbergsvallen
2017-09-30 19:00 Lunds BK - IF Limhamn/Bunkeflo Klostergårdens IP
Oktober
2017-10-01 14:00 Östers IF - Ängelholms FF Värendsvallen, konstgräset
2017-10-01 15:00 IFK Berga - IFK Värnamo Bergavik IP
2017-10-01 15:30 Laholms FK - IF Lödde Glänninge Park
2017-10-08 14:00 IF Lödde - Lunds BK Tolvans IP
2017-10-08 14:00 Ängelholms FF - Laholms FK Ängelholms IP A-plan
2017-10-08 14:00 FK Karlskrona - Östers IF Västra Mark IP
2017-10-08 14:00 IFK Värnamo - Varbergs BoIS FC Ljusseveka konstgräs
2017-10-08 14:00 Kalmar FF - IFK Berga Fredriksskans
2017-10-08 14:00 IF Limhamn/Bunkeflo - BK Olympic Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan