Spelprogram - Damallsvenskan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2015-04-11 15:00 Hammarby IF DFF - Mallbackens IF Sunne Hammarby IP 1
2015-04-12 13:00 Kristianstads DFF - Umeå IK FF Vilans IP
2015-04-12 14:00 Piteå IF - Vittsjö GIK LF Arena
2015-04-12 14:45 KIF Örebro DFF - FC Rosengård Behrn Arena
2015-04-12 15:00 AIK FF - Kopparbergs/Göteborg FC Skytteholms IP 1
2015-04-12 17:00 Eskilstuna United DFF - Linköpings FC Tunavallen
2015-04-15 19:00 Linköpings FC - Kristianstads DFF Arena Linköping
2015-04-16 19:20 Kopparbergs/Göteborg FC - Piteå IF Valhalla 1 Konstgräs
2015-04-17 19:20 Umeå IK FF - AIK FF T3 Arena
2015-04-18 14:00 Vittsjö GIK - KIF Örebro DFF Vittsjö IP
2015-04-18 15:00 Mallbackens IF Sunne - Eskilstuna United DFF Strandvallen, Mallbacken
2015-04-18 15:00 FC Rosengård - Hammarby IF DFF Malmö IP
2015-04-23 19:20 Eskilstuna United DFF - Umeå IK FF Tunavallen
2015-04-24 19:20 Kristianstads DFF - Kopparbergs/Göteborg FC Vilans IP
2015-04-25 14:00 Vittsjö GIK - FC Rosengård Vittsjö IP
2015-04-25 15:00 AIK FF - Mallbackens IF Sunne Skytteholms IP 1
2015-04-26 14:00 Piteå IF - KIF Örebro DFF LF Arena
2015-04-29 19:00 Hammarby IF DFF - Linköpings FC Hammarby IP 1
Maj
2015-05-01 15:00 KIF Örebro DFF - Mallbackens IF Sunne Behrn Arena
2015-05-02 15:00 Kristianstads DFF - Eskilstuna United DFF Vilans IP
2015-05-03 14:00 Umeå IK FF - Vittsjö GIK T3 Arena
2015-05-03 15:00 FC Rosengård - Piteå IF Malmö IP
2015-05-03 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Hammarby IF DFF Valhalla 1 Konstgräs
2015-05-04 19:00 Linköpings FC - AIK FF Arena Linköping
2015-05-07 19:20 Hammarby IF DFF - KIF Örebro DFF Hammarby IP 1
2015-05-08 19:20 Umeå IK FF - FC Rosengård T3 Arena
2015-05-09 14:00 Vittsjö GIK - Kopparbergs/Göteborg FC Vittsjö IP
2015-05-09 15:00 AIK FF - Kristianstads DFF Skytteholms IP 1
2015-05-10 15:00 Mallbackens IF Sunne - Linköpings FC Strandvallen, Mallbacken
2015-05-10 16:00 Eskilstuna United DFF - Piteå IF Tunavallen
2015-05-16 14:00 Vittsjö GIK - AIK FF Vittsjö IP
2015-05-16 15:00 Kristianstads DFF - Mallbackens IF Sunne Vilans IP
2015-05-17 13:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Umeå IK FF Valhalla 1 Konstgräs
2015-05-17 14:00 Piteå IF - Hammarby IF DFF LF Arena
2015-05-17 16:00 FC Rosengård - Eskilstuna United DFF Malmö IP
2015-05-18 19:00 Linköpings FC - KIF Örebro DFF Arena Linköping
2015-05-20 19:00 Mallbackens IF Sunne - Kopparbergs/Göteborg FC Strandvallen, Mallbacken
2015-05-21 19:00 AIK FF - Hammarby IF DFF Skytteholms IP 1
2015-05-21 19:00 Piteå IF - Umeå IK FF LF Arena
2015-05-21 19:00 Linköpings FC - Vittsjö GIK Arena Linköping
2015-05-21 19:00 KIF Örebro DFF - Eskilstuna United DFF Behrn Arena
2015-05-21 19:20 FC Rosengård - Kristianstads DFF Malmö IP
Juli
2015-07-09 KIF Örebro DFF - Kopparbergs/Göteborg FC Behrn Arena
2015-07-11 14:00 Kristianstads DFF - Piteå IF Vilans IP
2015-07-11 15:00 Hammarby IF DFF - Vittsjö GIK Hammarby IP 1
2015-07-11 15:00 Eskilstuna United DFF - AIK FF Tunavallen
2015-07-15 19:00 Mallbackens IF Sunne - FC Rosengård Strandvallen, Mallbacken
2015-07-15 19:00 Umeå IK FF - Linköpings FC T3 Arena
2015-07-16 19:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Eskilstuna United DFF Valhalla 1 Konstgräs
2015-07-18 14:00 Vittsjö GIK - Mallbackens IF Sunne Vittsjö IP
2015-07-18 15:00 Hammarby IF DFF - Kristianstads DFF Hammarby IP 1
2015-07-19 15:00 AIK FF - Piteå IF Skytteholms IP 1
2015-07-19 15:00 Umeå IK FF - KIF Örebro DFF T3 Arena
2015-07-22 19:00 Linköpings FC - FC Rosengård Arena Linköping
2015-07-25 16:00 Kristianstads DFF - Vittsjö GIK Vilans IP
2015-07-26 13:00 Mallbackens IF Sunne - Umeå IK FF Strandvallen, Mallbacken
2015-07-26 14:00 Piteå IF - Linköpings FC LF Arena
2015-07-26 17:00 FC Rosengård - Kopparbergs/Göteborg FC Malmö IP
2015-07-27 19:00 Eskilstuna United DFF - Hammarby IF DFF Tunavallen
2015-07-28 19:00 KIF Örebro DFF - AIK FF Behrn Arena
2015-07-30 19:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Linköpings FC Valhalla 1 Konstgräs
Augusti
2015-08-01 14:00 Vittsjö GIK - Eskilstuna United DFF Vittsjö IP
2015-08-01 15:00 Hammarby IF DFF - Umeå IK FF Hammarby IP 1
2015-08-01 15:00 KIF Örebro DFF - Kristianstads DFF Behrn Arena
2015-08-02 14:00 Piteå IF - Mallbackens IF Sunne LF Arena
2015-08-02 17:00 FC Rosengård - AIK FF Malmö IP
2015-08-06 19:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Kristianstads DFF Valhalla 1 Konstgräs
2015-08-09 15:00 AIK FF - Vittsjö GIK Skytteholms IP 1
2015-08-09 16:00 Linköpings FC - Piteå IF Arena Linköping
2015-08-09 17:00 Eskilstuna United DFF - FC Rosengård Tunavallen
2015-08-12 19:00 Mallbackens IF Sunne - KIF Örebro DFF Strandvallen, Mallbacken
2015-08-12 19:00 Umeå IK FF - Hammarby IF DFF T3 Arena
2015-08-15 15:00 FC Rosengård - Vittsjö GIK Malmö IP
2015-08-16 14:00 Piteå IF - Kopparbergs/Göteborg FC LF Arena
2015-08-16 15:00 Mallbackens IF Sunne - AIK FF Strandvallen, Mallbacken
2015-08-16 16:00 Umeå IK FF - Eskilstuna United DFF T3 Arena
2015-08-16 17:00 Kristianstads DFF - KIF Örebro DFF Vilans IP
2015-08-19 19:00 Linköpings FC - Hammarby IF DFF Arena Linköping
2015-08-22 15:00 Hammarby IF DFF - Kopparbergs/Göteborg FC Hammarby IP 1
2015-08-22 15:00 AIK FF - Umeå IK FF Skytteholms IP 1
2015-08-22 15:00 FC Rosengård - Mallbackens IF Sunne Malmö IP
2015-08-22 15:00 KIF Örebro DFF - Linköpings FC Behrn Arena
2015-08-23 14:00 Vittsjö GIK - Piteå IF Vittsjö IP
2015-08-23 17:00 Eskilstuna United DFF - Kristianstads DFF Tunavallen
2015-08-26 19:00 Hammarby IF DFF - AIK FF Hammarby IP 1
2015-08-26 19:00 Kristianstads DFF - FC Rosengård Vilans IP
2015-08-26 19:00 Umeå IK FF - Piteå IF T3 Arena
2015-08-27 19:00 Eskilstuna United DFF - KIF Örebro DFF Tunavallen
2015-08-27 19:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Mallbackens IF Sunne Valhalla 1 Konstgräs
2015-08-27 19:00 Vittsjö GIK - Linköpings FC Vittsjö IP
2015-08-30 14:00 Piteå IF - FC Rosengård LF Arena
2015-08-30 15:00 Mallbackens IF Sunne - Kristianstads DFF Strandvallen, Mallbacken
2015-08-31 19:00 AIK FF - Eskilstuna United DFF Skytteholms IP 1
September
2015-09-01 19:00 KIF Örebro DFF - Hammarby IF DFF Behrn Arena
2015-09-02 19:00 Linköpings FC - Umeå IK FF Arena Linköping
2015-09-03 19:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Vittsjö GIK Valhalla 1 Konstgräs
2015-09-05 15:00 FC Rosengård - KIF Örebro DFF Malmö IP
2015-09-05 15:00 Kristianstads DFF - Hammarby IF DFF Vilans IP
2015-09-06 14:00 Piteå IF - AIK FF LF Arena
2015-09-06 15:00 Umeå IK FF - Kopparbergs/Göteborg FC T3 Arena
2015-09-06 17:00 Eskilstuna United DFF - Vittsjö GIK Tunavallen
2015-09-09 19:00 Linköpings FC - Mallbackens IF Sunne Arena Linköping
2015-09-10 19:00 Kopparbergs/Göteborg FC - FC Rosengård Valhalla 1 Konstgräs
2015-09-12 14:00 Vittsjö GIK - Kristianstads DFF Vittsjö IP
2015-09-12 15:00 Hammarby IF DFF - Eskilstuna United DFF Hammarby IP 1
2015-09-12 15:00 AIK FF - Linköpings FC Skytteholms IP 1
2015-09-13 14:00 Mallbackens IF Sunne - Piteå IF Strandvallen, Mallbacken
2015-09-13 15:00 KIF Örebro DFF - Umeå IK FF Behrn Arena
2015-09-26 15:00 AIK FF - KIF Örebro DFF Skytteholms IP 1
2015-09-27 Hammarby IF DFF - FC Rosengård Hammarby IP 1
2015-09-27 14:00 Umeå IK FF - Kristianstads DFF T3 Arena
2015-09-27 15:00 Mallbackens IF Sunne - Vittsjö GIK Strandvallen, Mallbacken
2015-09-27 17:00 Piteå IF - Eskilstuna United DFF LF Arena
2015-09-28 19:00 Linköpings FC - Kopparbergs/Göteborg FC Arena Linköping
Oktober
2015-10-01 19:00 KIF Örebro DFF - Piteå IF Behrn Arena
2015-10-03 14:00 Vittsjö GIK - Hammarby IF DFF Vittsjö IP
2015-10-03 15:00 FC Rosengård - Umeå IK FF Malmö IP
2015-10-03 15:00 Kristianstads DFF - Linköpings FC Vilans IP
2015-10-04 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - AIK FF Valhalla 1 Konstgräs
2015-10-04 17:00 Eskilstuna United DFF - Mallbackens IF Sunne Tunavallen
2015-10-10 15:00 Mallbackens IF Sunne - Hammarby IF DFF Strandvallen, Mallbacken
2015-10-11 Kopparbergs/Göteborg FC - KIF Örebro DFF Valhalla 1 Konstgräs
2015-10-11 14:00 Piteå IF - Kristianstads DFF LF Arena
2015-10-11 14:00 Vittsjö GIK - Umeå IK FF Vittsjö IP
2015-10-11 15:00 AIK FF - FC Rosengård Skytteholms IP 1
2015-10-11 16:00 Linköpings FC - Eskilstuna United DFF Arena Linköping
2015-10-18 14:00 Hammarby IF DFF - Piteå IF Hammarby IP 1
2015-10-18 14:00 Eskilstuna United DFF - Kopparbergs/Göteborg FC Tunavallen
2015-10-18 14:00 FC Rosengård - Linköpings FC Malmö IP
2015-10-18 14:00 KIF Örebro DFF - Vittsjö GIK Behrn Arena
2015-10-18 14:00 Kristianstads DFF - AIK FF Vilans IP
2015-10-18 14:00 Umeå IK FF - Mallbackens IF Sunne T3 Arena