Statistik - Superettan

Välj lag
Statistik
NamnLagMATSTAINBUTBVARUTVMÅLSPMSTMFRMHÖMNIMPASPOÄ
MAT = Antal matcher, STA = Matcher från start, INB = Inbytt, UTB = Utbytt, VAR = Varningar, UTV = Utvisningar, MÅL = Mål, SPM = Spelmål, STM = Straffmål, FRM = Frisparksmål, HÖM = Hörnmål, NIM = Nickmål, PAS = Målgivande passningar, POÄ = Poäng
Oke Akpoveta Athletic Eskilstuna 2 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Ferid Ali Athletic Eskilstuna 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ousmane Camara Athletic Eskilstuna 3 3 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Gianluca Curci Athletic Eskilstuna 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wellyson Luiz De Oliveira Sobra Athletic Eskilstuna 3 3 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kermit Romeo Erasmus Athletic Eskilstuna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kadir Hodzic Athletic Eskilstuna 3 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 2
Michael Kargbo Athletic Eskilstuna 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adnan Kojic Athletic Eskilstuna 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Mamadou Koyate Athletic Eskilstuna 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sasa Matic Athletic Eskilstuna 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alexander Michel Athletic Eskilstuna 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luka Mijaljevic Athletic Eskilstuna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onyedikachkwu Samuel Nnamani Athletic Eskilstuna 2 2 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Anel Rashkaj Athletic Eskilstuna 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Michel Termanini Athletic Eskilstuna 2 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ibrahim Blati Toure Athletic Eskilstuna 3 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zourab Tsiskaridze Athletic Eskilstuna 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aaron Zahui Bazoukou Athletic Eskilstuna 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Robert Åstedt Athletic Eskilstuna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sargon Abraham Degerfors IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
Alexander Andersson Degerfors IF 3 3 0 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Alan Asaad Degerfors IF 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Erik Björndahl Degerfors IF 3 0 3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 1
Marcus de Bruin Degerfors IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Oliver Ekroth Degerfors IF 3 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0 1 0 2
Christos Gravius Degerfors IF 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Viktor Götesson Degerfors IF 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Andreas Jansson Degerfors IF 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Andreas Jernarp Degerfors IF 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nikola Ladan Degerfors IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dario Miskic Degerfors IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Oliver Nilsson Degerfors IF 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Joel Okon Daniel Degerfors IF 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Filip Stankovic Degerfors IF 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Christoffer Wiktorsson Degerfors IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kevin Adrian Wright Degerfors IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
John Björkengren Falkenbergs FF 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tibor Brink Joza Falkenbergs FF 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Christoffer Carlsson Falkenbergs FF 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Tobias Englund Falkenbergs FF 3 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Per Karlsson Falkenbergs FF 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tobias Karlsson Falkenbergs FF 3 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
Zlatan Krizanovic Falkenbergs FF 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Enock Kwakwa Falkenbergs FF 3 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hampus Nilsson Falkenbergs FF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Erik Pärsson Falkenbergs FF 3 3 0 0 2 0 2 2 0 0 0 0 0 2
Karl Söderström Falkenbergs FF 3 3 0 2 0 0 2 2 0 0 0 0 2 4
Anton Wede Falkenbergs FF 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Erik Zetterberg Falkenbergs FF 2 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Robin Östlind Falkenbergs FF 3 3 0 0 1 0 2 2 0 0 0 0 3 5
Mahmut Özen Falkenbergs FF 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Niklas Andersen GAIS 3 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Junes Barny GAIS 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcus Bergholtz GAIS 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dusan Djuric GAIS 3 2 2 2 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Edin Hamidovic GAIS 3 2 1 2 0 0 1 0 1 0 0 0 1 2
Stefan Ilic GAIS 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Erik Jonasson Westermark GAIS 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jesper Jonasson Westermark GAIS 3 2 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Jonas Lindberg GAIS 3 3 0 2 2 0 2 1 0 1 0 0 0 2
Damir Mehic GAIS 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Allan Mohideen GAIS 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Carl Nyström GAIS 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Niklas Olsson GAIS 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Johan Svahn GAIS 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Carl Wede GAIS 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Andreas Östling GAIS 2 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Leo Bengtsson Gefle IF FF 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adam Bergmark Wiberg Gefle IF FF 3 3 0 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 2
Jesper Björkman Gefle IF FF 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jesper Florén Gefle IF FF 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Samuel Gussman Gefle IF FF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jacob Hjelte Gefle IF FF 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Yassin Housni Gefle IF FF 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Piotr Johansson Gefle IF FF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Fitim Kastrati Gefle IF FF 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anton Kralj Gefle IF FF 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Jonas Lantto Gefle IF FF 3 3 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 1 2
Christian Ljungberg Gefle IF FF 3 3 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
August Strömberg Gefle IF FF 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stefan Zarkovic Gefle IF FF 3 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alexander Berntsson Halmstad 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Thomas Boakye Halmstad 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gabriel Gudmundsson Halmstad 2 2 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Höskuldur Gunnlaugsson Halmstad 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Andreas Hadenius Halmstad 2 2 0 1 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Tryggvi Hrafn Haraldsson Halmstad 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcus Klingenberg Mathisen Halmstad 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kosuke Konishita Halmstad 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Peter Larsson Halmstad 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Malkolm Nilsson Halmstad 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Johan Oremo Halmstad 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Dida Rashidi Halmstad 2 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pontus Silfwer Halmstad 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jonathan Svedberg Halmstad 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jesper Westerberg Halmstad 2 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mohammed Abubakari Helsingborgs IF 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mattias Almeida Sundell Helsingborgs IF 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Andri Rúnar Bjarnason Helsingborgs IF 2 2 0 0 0 0 3 3 0 0 0 0 1 4
Darijan Bojanic Helsingborgs IF 2 2 0 2 0 0 2 1 1 0 0 0 1 3
Mikael Dahlberg Helsingborgs IF 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anders Degn Randrup Helsingborgs IF 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adam Eriksson Helsingborgs IF 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
Pär Hansson Helsingborgs IF 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Carl Johansson Helsingborgs IF 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Andreas Landgren Helsingborgs IF 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Fredrik Liverstam Helsingborgs IF 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Mamudu Moro Helsingborgs IF 2 2 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 1 2
Rasmus Rosenqvist Helsingborgs IF 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Casper Seger Helsingborgs IF 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Max Svensson Helsingborgs IF 2 2 0 2 1 0 2 2 0 0 0 0 0 2
Alex Timossi Andersson Helsingborgs IF 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lumala Abdu IFK Värnamo 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alexander Achinioti Jönsson IFK Värnamo 3 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
Johan Andersson IFK Värnamo 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tobias Andersson IFK Värnamo 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Ask IFK Värnamo 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jon Birkfeldt IFK Värnamo 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pär Cederquist IFK Värnamo 3 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Filip Eriksson IFK Värnamo 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Archford Gutu IFK Värnamo 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alexander Henningsson IFK Värnamo 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Adnan Kulovac IFK Värnamo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tyler Lissette IFK Värnamo 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anton Maikkula IFK Värnamo 3 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Max Olsson IFK Värnamo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
York Rafael IFK Värnamo 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Predrag Randelovic IFK Värnamo 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Freddy Winst IFK Värnamo 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Simon Alexandersson IK Brage 3 3 0 0 1 0 3 1 1 0 0 1 2 5
Marcus Astvald IK Brage 3 2 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Samuel Aziz IK Brage 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Carlos Garcia Ambrosiani IK Brage 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pontus Hindrikes IK Brage 2 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Benjamin Hjertstrand IK Brage 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Jalid Kerkich Amar IK Brage 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mattias Liljestrand IK Brage 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anton Lundin IK Brage 3 3 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Oscar Lundin IK Brage 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mihlali Mayambela IK Brage 3 1 2 1 1 0 2 2 0 0 0 0 0 2
Erik Nilsson IK Brage 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Peter Rosendal IK Brage 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Robbin Sellin IK Brage 3 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Simon Stenberg IK Brage 3 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alexander Zetterström IK Brage 3 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marko Atanackovic IK Frej Täby 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Andreas Bellander IK Frej Täby 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mattias Bouvin IK Frej Täby 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Joseph Ceesay IK Frej Täby 3 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Falkeborn IK Frej Täby 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Victor Fors IK Frej Täby 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luca Gerbino Polo IK Frej Täby 3 2 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Jakob Glasberg IK Frej Täby 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcus Hansson IK Frej Täby 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dusan Jajic IK Frej Täby 3 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
Amadou Jawo IK Frej Täby 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nsima Peter IK Frej Täby 3 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Joakim Runnemo IK Frej Täby 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alie Sesay IK Frej Täby 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kostas Stavrothanasopoulos IK Frej Täby 1 1 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Amadeus Sögaard IK Frej Täby 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Philip Wiström IK Frej Täby 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
Amir Al-Ammari Jönköpings Södra IF 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sebastian Crona Jönköpings Södra IF 3 3 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukas Eek Jönköpings Södra IF 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Fredric Fendrich Jönköpings Södra IF 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Peter Gwargis Jönköpings Södra IF 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alexander Jallow Jönköpings Södra IF 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcus Johansson Jönköpings Södra IF 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Joakim Karlsson Jönköpings Södra IF 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anton Liljenbäck Jönköpings Södra IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Fredrik Olsson Jönköpings Södra IF 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakob Orlov Jönköpings Södra IF 3 3 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Frank Pettersson Jönköpings Södra IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tom Siwe Jönköpings Södra IF 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Daryl Smylie Jönköpings Södra IF 3 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Jesper Svensson Jönköpings Södra IF 3 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tommy Thelin Jönköpings Södra IF 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Max Watson Jönköpings Södra IF 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Árni Vilhjálmsson Jönköpings Södra IF 1 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Philip Andersson Landskrona BoIS 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Igor Arsenijevic Landskrona BoIS 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bahrudin Atajic Landskrona BoIS 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Edafe Egbedi Landskrona BoIS 3 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Måns Ekvall Landskrona BoIS 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Amr Kaddoura Landskrona BoIS 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sadat Karim Landskrona BoIS 3 3 0 0 0 0 4 3 1 0 0 0 0 4
Philip Ljung Landskrona BoIS 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adi Nalic Landskrona BoIS 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Viktor Noring Landskrona BoIS 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dennis Olofsson Landskrona BoIS 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Filip Pivkovski Landskrona BoIS 3 2 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Monday Samuel Landskrona BoIS 3 3 0 1 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Granit Stagova Landskrona BoIS 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Viktor Svensson Landskrona BoIS 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alexander Tkacz Landskrona BoIS 3 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 2
Sean Ugochukwu Okoli Landskrona BoIS 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kardo Sarchel Aso Omar Norrby IF 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marc Axengren Norrby IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jonathan Azulay Norrby IF 3 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mehmed Dresevic Norrby IF 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adam Eriksson Norrby IF 3 3 0 2 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Alen Krasnici Norrby IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Mergim Krasniqi Norrby IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kenan Mehovic Norrby IF 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lars Nilsson Norrby IF 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nino Osmanagic Norrby IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Abdelrahman Saidi Norrby IF 3 3 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Nicklas Savolainen Norrby IF 3 3 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Hugo Svensson Norrby IF 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Richard Yarsuvat Norrby IF 3 3 0 2 0 0 2 2 0 0 0 0 1 3
Marcus Översjö Norrby IF 3 3 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 2
Gabriel Altemark Vanneryr Varbergs BoIS FC 2 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Perparim Beqaj Varbergs BoIS FC 3 3 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Jakob Bergman Varbergs BoIS FC 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Teddy Bergqvist Varbergs BoIS FC 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hampus Bohman Varbergs BoIS FC 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Albert Ejupi Varbergs BoIS FC 3 3 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Adama Fofana Varbergs BoIS FC 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Joakim Lindner Varbergs BoIS FC 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nahom Girmai Netabay Varbergs BoIS FC 3 3 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Joel Palmquist Varbergs BoIS FC 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Matthew Robert Pyzdrowski Varbergs BoIS FC 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Albin Skoglund Varbergs BoIS FC 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Oliver Stanisic Varbergs BoIS FC 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zev Taublieb Varbergs BoIS FC 3 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Eddie Tran Varbergs BoIS FC 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Hampus Zackrisson Varbergs BoIS FC 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alibek Aliev Örgryte IS FF 3 3 0 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
Filip Almström Tähti Örgryte IS FF 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
David Engström Örgryte IS FF 3 3 0 0 1 0 3 2 0 0 0 1 0 3
Jacob Ericsson Örgryte IS FF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Danny Ervik Örgryte IS FF 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anton Lans Örgryte IS FF 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Karl-Johan Lindblad Örgryte IS FF 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakob Lindström Örgryte IS FF 3 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gustav Ludwigson Örgryte IS FF 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stojan Lukic Örgryte IS FF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Diego Montiel Örgryte IS FF 3 3 0 0 0 0 2 0 1 0 1 0 3 5
Simon Nilsson Örgryte IS FF 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Daniel Paulson Örgryte IS FF 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hannes Sahlin Örgryte IS FF 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Emil Skogh Örgryte IS FF 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Sliper Örgryte IS FF 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Admir Bajrovic Östers IF 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jonathan Drott Östers IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zackarias Faour Östers IF 3 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Simon Helg Östers IF 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
David Johannesson Östers IF 3 3 0 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 2
Carl Johansson Östers IF 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stefan Karlsson Östers IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Fredrik Lundgren Östers IF 3 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
Robin Malmkvist Östers IF 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lars Mendonca Fuhre Östers IF 3 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mattias Pavic Östers IF 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Liridon Silka Östers IF 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Oliver Silverholt Östers IF 3 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Mario Vasilj Östers IF 3 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Filip Örnblom Östers IF 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0