UEFA Europa League Stockholm Final
Hem / UEFA Europa League 2017 / Kontakta oss

Kontakta oss

Kontaktuppgifter till de personer från Svenska Fotbollförbundet som arbetar med UEFA Europa League-finalen 2017.

Göran Havik

Project Manager

Tel: +46 8 735 95 88
Mobil: +46 70 393 72 49
E-post: goran.havik@svenskfotboll.se

Mathias Eriksson

Coordinator-Logistics

Mobil: +46 72 732 20 52
E-post: mathias.eriksson@svenskfotboll.se

Linn Brozén

Volunteers

E-post: volunteer@svenskfotboll.se

Gert Nilsson

Accreditation

Tel: +46 8 735 95 31
E-post: gert.nilsson@svenskfotboll.se

Martin Fredman

Security

Tel: +46 8 735 95 76
Mobil: +46 70 230 83 58

Maria af Geijerstam

Commercial and Promotion

Tel: +46 8 735 09 04
Mobil: +46 76 818 86 86
E-post: maria.afgeijerstam@svenskfotboll.se

Jonas Nystedt

Communication

Tel: +46 8735 09 65
Mobil: +46 70 345 09 65
E-post: jonas.nystedt@svenskfotboll.se

Ester Kristiansson

Media

Tel: +46 8 735 09 12
Mobil: +46 70 655 09 12
E-post: ester.kristiansson@svenskfotboll.se

Lena Danielsen

Tickets

Tel: +46 8 735 09 47
Mobil: +46 70 637 09 47
E-post: lena.danielsen@svenskfotboll.se

Annina Åman

Ceremonies

Tel: +46 8 735 95 15
Mobil: +46 73 085 65 17
E-post: annina.aman@svenskfotboll.se

Christian Thunholm

Fans Final

Tel: +46 8 735 95 94
Mobil: +46 70 392 79 55
E-post: christian.thunholm@svenskfotboll.se

Mija Lindberg

VIP

E-post: mija.lindberg@svenskfotboll.se

Jörgen Larsson

Venue Manager

Tel: +46 8 735 95 64
Mobil: +46 70 222 67 19
E-post: jorgen.larsson@svenskfotboll.se

Joakim Högberg Jacobsson

Fan Meeting Points

Tel: +46 8 735 95 08
Mobil: +46 72 529 61 50
E-post: joakim.hogbergjacobsson@svenskfotboll.se